Hanna Lis wyznała prawdę o stanie zdrowia swojego męża. Lekarze nie chcieli nic mówić

Hanna Lis zdradziła jak się czuje jej mąż
screen youtube.com/tvnpl
Autor Karol Zaborowski12.12.2019

Hanna Lis, mimo że nie mieszka ze swoim mężem, to wciąż pozostaje z nim raczej w bliskich relacjach. Po wczorajszych informacjach o pilnej hospitalizacji dziennikarza w mediach pojawiła się masa doniesień dotycząca jego stanu zdrowia. Teraz Hanna Lis postanowiła wyznać prawdę, o której milczeli lekarze.

Hanna Lis zdecydowała się wyznać prawdę o stanie zdrowia swojego męża. Przez niemalże cały wczorajszy dzień media w Polsce huczały o pilnej hospitalizacji Tomasza Lisa. Dziennikarz udał się do Olsztyna celem przeprowadzenia wywiadu z sędzią Pawłem Juszczyszynem, jednak do spotkania między nimi ostatecznie nie doszło.

Tomasz Lis nagle źle się poczuł i został pilnie przewieziony do olsztyńskiego szpitala, gdzie wylądował na Oddziale Intensywnej Terapii. Lekarze potwierdzili, że dziennikarz przechodzi na ich oddziale badania diagnostyczne, jednak nie chcieli wyjawić, jaki dokładnie jest jego stan zdrowia.

- Potwierdzam, że Tomasz Lis jest w szpitalu i przechodzi badania na oddziale intensywnej terapii. Nie udzielamy dodatkowych informacji w tej sprawie - mówił jeden z lekarzy.

Nie żyje uwielbiana polska dziennikarka. Przegrała walkę z nowotworemNie żyje uwielbiana polska dziennikarka. Przegrała walkę z nowotworemCzytaj dalej

Hanna Lis przerwała lekarską zmowę milczenia

W mediach bardzo szybko pojawiły się informacje, że stan zdrowia dziennikarza jest bardzo poważny, jednak wciąż nie wiadomo było, co dokładnie mu dolega. Patrząc na fakt, że to nie pierwsza sytuacja, gdy Tomasz Lis nagle zabierany jest do szpitala, wiele osób obawiało się, że sprawa jest naprawdę poważna.

Mimo to lekarze wciąż unikali dziennikarzy, nie chcąc zdradzić nawet najmniejszego szczegółu dotyczącego ich pacjenta. W końcu żona dziennikarza postanowiła zabrać głos w całej sprawie i zdementować powstające doniesienia o stanie krytycznym jej męża. Jak podaje Super Express, w swojej wypowiedzi prezenterka uspokoiła wszystkich, wyznając, że Tomasz Lis ma się dobrze, a jego stan jest pod kontrolą.

- Hej Kochani. Tomek ma się dobrze i dziękuje za wasze wyrazy wsparcia i sympatii. Wszystko jest pod kontrolą, a informacje o rzekomym „stanie ciężkim” są całkowicie nieprawdziwe. Ściskamy - czytamy.

Jest to bez wątpienia duża ulga dla fanów Tomasza Lisa, których w naszym kraju nie brakuje. Niestety wciąż nie wiadomo, co dokładnie sprawiło, że dziennikarz wylądował w szpitalu i wiele osób obawia się, że tego typu sytuacje mogą się powtórzyć w niedalekiej przyszłości. Miejmy nadzieję, że choroba Tomasza Lisa, która wciąż pozostaje tajemnicą już nie będzie dawała o sobie znać.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Syn brutalnie gwałcił matkę. Zgotował jej piekło, nie czuje się winny
  2. Nowe informacje ws. Tomasza Lisa. "Jego stan jest ciężki"
  3. Nocne poty mogą świadczyć o wielu niebezpiecznych chorobach. Nie należy ich lekseważyć
  4. Irena Jarocka zmarła na nowotwór mózgu. Mąż artystki wciąż otrzymuje pytania o jej koncert
  5. Tajemnicza choroba od lat wyniszcza Tomasza Lisa. Trafił do szpitala, ale tragedia zaczęła się dużo wcześniej
  6. Tomasz Lis pilnie przewieziony do szpitala, jego stan jest poważny. Wylądował na oddziale intensywnej terapii

Następny artykuł