Informacje o śmierci 44 osób
pixabay.com/fsHH
Autor Barbara Bujar - 14 Października 2020

Dramatyczne informacje zza granicy, nie żyją 44 osoby. Wszyscy pili ten sam napój

Wstrząsające informacje napłynęły do Polski z Turcji. Zaledwie od zeszłego piątku lekarze stwierdzili tam zgon 44 osób. Każda z nich zmarła z tego samego powodu. Sprawą zajęła się już lokalna policja. Problem może się jednak pogłębiać.

Informacje o 44 ofiarach śmiertelnych napłynęły do Polski z Turcji. Lekarze byli zgodni co do przyczyny zgonu – wszyscy pacjenci wypili ten sam napój. W związku z tym policja rozpoczęła śledztwo. Okazało się, że na terenie kraju odbywa się nielegalna produkcja alkoholu. Wszystko przez to, że w sklepach ceny napojów procentowych znacznie wzrosły. Obywatele obwiniają za to władzę.

Prof. Simon radzi, jak przetrwać kolejną falę epidemii. 3 zasady, które są według niego absolutną podstawąProf. Simon radzi, jak przetrwać kolejną falę epidemii. 3 zasady, które są według niego absolutną podstawąCzytaj dalej

Szokujące informacje z Turcji. Z powodu spożycia nielegalnego alkoholu zmarły 44 osoby

Jak donosi serwis internetowy Radia Zet, problem napojów alkoholowych istnieje w Turcji od jakiegoś czasu. Zaczął się, gdy ceny produktów w sklepach zaczęły rosnąć. Przykładowa cena za butelkę narodowej wódki tureckiej raki wynosiła jeszcze w 2002 roku 8 lirów za butelkę. Dziś klienci muszą płacić za nią znacznie więcej, bo aż 170 lirów. Różnicę widać gołym okiem, dlatego na terenie kraju rozpoczęła się nielegalna produkcja tańszych napojów alkoholowych.

Obywatele domyślają się, gdzie leży źródło problemu. Według tureckich mediów jest nim prezydent Recep Tayyip Erdogan. Mężczyzna ma być zagorzałym przeciwnikiem używek, takich jak alkohol i papierosy, dlatego zarządza podnoszenie cen takich produktów. Niestety, sytuacja doprowadziła do dramatu, który rozpoczął się w ubiegły piątek.

Obywatele Turcji szukali tańszych odpowiedników wódki i trafiali do nielegalnych handlarzy. Nie wiedząc, jakie grozi im niebezpieczeństwo, spożywali zakupione produkty. Zaraz po tym 44 osoby doznały poważnych uszkodzeń wewnątrz organizmu, co doprowadziło do ich śmierci. Lokalna policja, która rozeznała się w sytuacji, od razu zaczęła szukać producentów nielegalnego towaru. Niedługo później zatrzymała podejrzanych.

<

Dzisiaj grzeje: 1.Koronawirus może przenosić się w nowy sposób. Zmieniono wytyczne
2.Mars widoczny gołym okiem? Jest prosty sposób, teleskop i lornetka będą zbędne
3.Nowy objaw koronawirusa. Dotyka wyłącznie mężczyzn, chodzi o miejsca intymne

Artur Barciś w swoim stylu apeluje do Polaków. Artur Barciś w swoim stylu apeluje do Polaków. "Ostatni wiersz o covidzie" hitem internetu (VIDEO)Czytaj dalej

Według ustaleń serwisu tureccy funkcjonariusze aresztowali 58 osób, które zostały oskarżone o produkcję i handel nielegalnymi napojami alkoholowymi. To nie pierwsza taka akcja policyjna w kraju. Od początku roku śledczy przeprowadzili ich blisko 1 500. Mieli skonfiskować przy tym 200 000 butelek, które zawierały łącznie 600 000 litrów napoju procentowego.

Dziś padły dwa niechlubne rekordy. Kolejne granice przekroczone, statystyki szybują w góręDziś padły dwa niechlubne rekordy. Kolejne granice przekroczone, statystyki szybują w góręCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 152 powiaty w czerwonej strefie. Znamy nowe obostrzenia, uderzą we wszystkich mieszkańców i turystów
  2. Lidl zachęca nie tylko godzinami dla seniorów. Dzięki nowym kuponom zapłacisz nawet połowę mniej, wiemy jak
  3. Lekarze biją na alarm. Potrzebne są natychmiastowe kroki
  4. Śmierć dwóch nauczycieli wstrząsnęła Polską. Pedagodzy obawiają się o swoje życie
  5. Zarażona kobieta uciekła ze szpitala. Wysłano za nią policję
  6. Jessica z "Rolnik szuka żony" zmieniła się nie do poznania i otworzyła własny biznes. Fani nie szczędzą jej komplementów

Następny artykuł