Ivan Komarenko o pandemii
https://www.youtube.com/ Ivan Komarenko
Autor Klaudia Gaicka - 6 Września 2020

Ivan Komarenko wyznał co sądzi o pandemii. Jego piosenka zaskoczyła wiele osób

Ivan Komarenko kolejny raz nagrał piosenkę na temat pandemii koronawirusa SARS-CoV-2. Piosenkarz liczy, że jeżeli wgryzie się w jego zdaniem chwytliwy temat, jego piosenka stanie się hitem. Niestety jej odbiór raczej go nie ucieszy.

Iwan Komarenko jest znanym polsko-rosyjskim piosenkarzem, aktorem i osobowością medialną. Choć szczyt jego sławy przypadł na jakieś 15 lat temu, Ivan wciąż chętnie występuje oraz wypowiada się publicznie o wielu sprawach.

Pomimo że najprawdopodobniej z medycyną piosenkarz nie ma za wiele wspólnego, jak wielu innych celebrytów postanowił zabrać głos w sprawie obostrzeń wynikających z pandemii COVID-19. To już jego druga piosenka na ten temat.

Nie żyje 8-latka. Wraz z kolegami bawiła się w duszenieNie żyje 8-latka. Wraz z kolegami bawiła się w duszenieCzytaj dalej

Ivan Komarenko kolejny raz próbuje się wgryźć w jego zdaniem chodliwy temat. Niestety komentujący nie pozostawili na nim suchej nitki

Ivan Komarenko od bardzo dawna nie nagrał żadnego przeboju, być może liczy, że za sprawą tematu na czasie uda mu się to zmienić. Piosenka nie powala walorami artystycznymi, ale za to jej tematyka jest bardzo modna. Komarenko postanowił publicznie skrytykować Łukasza Szumowkiego, który piastował stanowisko szefa resortu zdrowia, lecz niedawno podał się do dymisji.

- To nie Białoruś, nie Szwecja. Tu mamy kraj obostrzeń wielkich. Maski, w internecie lekcja. Minister w telewizji leci, on nam odetchnąć wcale nie da. I pozamyka mały biznes. Już w całej Polsce wielka bieda, sam nie ma maski w dup*e ma gwizdek Komu Minister wciskasz kity? I kogo chcesz jeszcze zniewolić? Pora obalić twoje mity. Abyś nam przestał już biadolić. - śpiewa piosenkarz w swoim najnowszym “hicie”.

Choć tekst piosenka nie wyjawia nazwiska ministra, do którego Komarenko się zwraca, piosenkarz mówi o tym otwarcie.

- Utwór dedykuję uciekinierowi z Ministerstwa Zdrowia profesorowi Łukaszowi Szumowskiemu i jego następcy ku przestrodze. Dziękuję za współpracę mojej niezawodnej ekipie i osobom z cienia. Dziękuję również pięknej nieznajomej, która sprzedawała róże na rynku Starego Miasta i zatańczyła ze mną tango. - napisał.

Dzisiaj grzeje: 1. Anna German nie chciała się leczyć, mimo błagań lekarzy i bliskich. Zabiła ją niebezpieczna choroba, której objawy powinien znać każdy
2. Patologia polskiego rynku pracy. Ukrywają zakażenia, by nie stracić pieniędzy

Niestety utwór nie spotkał się ze spodziewanym przez Komarenko poklaskiem. Oceniło go jedynie około 11,4 tys użytkowników (z czego 5 tys. dało „łapkę w dół”), przy 300 338 wyświetleniach to naprawdę słaby wynik.

- Miałem nadzieję, że ten rok nie przyniesie już nic gorszego. Nadzieja matką wędkarzy. - napisał jeden z komentujących.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Masz jeszcze 10-groszówkę z PRL-u? Za monetę płacą majątek
  2. Trąba powietrzna na Mazurach. Wszystko latało. Ludzie stracili cały dorobek życia
  3. Wyjątkowa wyprawa na Rysy. Mężczyzna z porażeniem mózgowym zdobył najwyższy szczyt Polski, wszystko dzięki pomocy wspaniałych ludzi
  4. Wielka zapowiedź Ministra Zdrowia. Przedstawił nową strategię walki z koronawirusem na jesień
  5. WHO przerwało milczenie. Wyznali prawdę na temat ilości ofiar koronawirusa
  6. Przenigdy nie wkładaj 3 rzeczy do zmywarki. Skutki mogą być koszmarne

Następny artykuł