ivan komarenko krytycznie o szczepionkach na covid
fot. https://www.youtube.com/ Ivan Komarenko
Autor Klaudia Gaicka - 29 Maja 2020

Ivan Komarenko krytykuje szczepienia i Szumowskiego. Wokalista powrócił z nową piosenką

Ivan Komarenko, znany polsko-rosyjski piosenkarz wypowiedział się na temat obowiązkowych szczepień oraz panujących w kraju obostrzeń. Gwiazdor nagrał dodatkowo singiel, w którym krytykuje obecnego Ministra Zdrowia, Łukasza Szumowskiego. Jego zdaniem szczepionki powinny być dobrowolne.

Iwan Komarenko to znany polsko-rosyjski piosenkarz, aktor i osobowość medialna. Choć szczyt jego sławy przypadł na jakieś 15 lat temu, piosenkarz wciąż chętnie występuje oraz wypowiada się publicznie. Pomimo że najprawdopodobniej z medycyną nie ma nic wspólnego, jak wielu innych celebrytów postanowił wypowiedzieć się na temat potencjalnej szczepionki na COVID-19. Zrobił to przy okazji swojej nowej piosenki, która wraz z teledyskiem dostępna jest już w sieci.

Media obiegła smutna wiadomość. Nie żyje Andrzej Duda, uznany trener i działacz piłkarskiMedia obiegła smutna wiadomość. Nie żyje Andrzej Duda, uznany trener i działacz piłkarskiCzytaj dalej

Iwan Komarenko krytycznie nie tylko o szczepionkach

Real-time marketing ewidentnie nie jest piosenkarzowi obcy, ponieważ gwiazdor nagrał również swój nowy singiel, w których krytycznie wypowiada się na temat obecnego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego.

– Będę śpiewać o wolności podstępnie nam ograniczanej. Oczywiście wszystko to robi się „dla naszego dobra” – zareklamował już na opisu zdjęcia na Instagramie.

Celebryta publicznie zadeklarował się, jako przeciwnik obowiązku szczepienia dzieci przeciw chorobom zakaźnym. Co więcej, wystosował swojego rodzaju apel do prezydenta Andrzeja Dudy o to, aby w momencie, kiedy zostanie wynaleziona szczepionka na koronawirusa SARS-CoV-2, nie podawać jej Polakom.

Szczepionka nie jest jedynym, co nie podoba się Ivanowi. Krytykuje on również sam obowiązek noszenia maseczek oraz chwilowe zamrożenie gospodarki.

- Na otwartych przestrzeniach musimy nosić maseczki, które zdrowym osobom szkodzą. Rząd decyduje o długotrwałym zamrożeniu gospodarki, co zapewne spowoduje gigantyczne straty. Wiele firm zbankrutuje, a mnóstwo osób straci pracę – napisał dalej gwiazdor.

Dalej obrywa się już w głównej mierze samemu Ministrowi Szumowskiemu. Piosenkarz zarzuca mu brak konsekwencji oraz zmianę zdania odnośnie maseczek. Nie zabrakło również aluzji do słynnego „dużego samolotu” pełnego chińskich masek.

– Dodajmy, że w początkowym okresie pandemii nasz niezastąpiony Minister Zdrowia Łukasz Szumowski „kupiłby je od diabła”. Diabeł z towarem jednak się nie zgłosił, ale sytuację uratował instruktor narciarstwa – opisuje wydarzenia Ivan.

Piosenkarz uważa dodatkowo, że będą pewne osoby, których nakaz szczepień ominie.

– Dla wszystkich bez wyjątku. To znaczy z pewnymi wyjątkami, bo dajmy na to Premier i jego rodzina będą przekonani, że szczepionki są zalecane, a nie nakazane. Później to nawet rzecznik rządu przeprosi, bo „miało być to zalecenie miękkie, a okazało się, że zostało opublikowane w trybie artykułu, o którym...” i tak dalej – żali się.

Dzisiaj grzeje: 1. Profesor Krzysztof Simon ostrzega. "Absurdem jest mówienie, że mamy już wszystko za sobą"

2. Rowerzysta jeździł po lesie w okolicach domu, nie spodziewał się przygotowanej zasadzki. Zdjęcia tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Ivan opowiada się za szczepieniem tylko i wyłącznie dla chętnych. Promuje również protest, który ma się odbyć 6 czerwca.

- Mógłbym się dalej wyzłośliwiać, ale lepiej przyjść 6 czerwca i pokazać władzy czerwoną kartkę. Szczepionki? TAK, ale dla CHĘTNYCH. Niech to będzie takie moje prywatne hasło. Niech każdy decyduje o sobie sam.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gotujesz rosół na kurczaku? Nie zapominaj o triku naszych babć, dzięki niemu zmysł smaku orbituje
  2. Żona Łukasza Szumowskiego nie wytrzymuje. Chce ujawnić całą prawdę
  3. Gwiazda "Pierwszej miłości" została pogryziona przez psa, którego przygarnęła ze schroniska. Niemal nie straciła oka
  4. 26 latka trafiła do szpitala z kołataniem serca. Przyczyna jej stanu zdrowia wprawiła wszystkich w osłupienie
  5. Pierwsze objawy guza mózgu. Gdy się pojawią, trzeba działać szybko
  6. Spisywanie stanu liczników niektórych ominie. Kilka grup samochodów wyłączone z obowiązku

Następny artykuł