Jacek Czyż: rodzina ma prośbę dotyczącą pogrzebu
fot. https://pixabay.com/ carolynabooth
Autor Klaudia Gaicka - 2 Sierpnia 2020

Wkrótce pogrzeb Jacka Czyża. Rodzina aktora zwraca się do wszystkich z wielką prośbą

Jacek Czyż zmarł z powodu ciężkiej choroby. W związku z jego pogrzebem, który odbędzie się 5 sierpnia, rodzina zmarłego wydała specjalny komunikat do fanów, którzy chcą wziąć udział w uroczystości. Prośba jest dość nietypowa. Chodzi o ubiór, pomoc dla fundacji i pandemię koronawirusa SARS-CoV-2.

Jacek Czyż zmarł blisko tydzień temu. Po długiej walce mężczyzna niestety przegrał walkę z chorobą. Miał 67 lat. Jego pogrzeb ma się odbyć 5 sierpnia.

Media obiegła smutna wiadomość. Nie żyje wielki PolakMedia obiegła smutna wiadomość. Nie żyje wielki PolakCzytaj dalej

Jacek Czyż zmarł z powodu ciężkiej choroby. Jego rodzina ma prośbę do fanów, którzy będą brać udział w uroczystości pogrzebowej

W związku z obchodem uroczystości rodzina napisała specjalny komunikat do fanów aktora, którzy chcą uczcić jego pamięć pobytem na pogrzebie.

- Po pierwsze: Prosimy Was, aby każdy podczas uroczystości miał na sobie jakiś kolorowy akcent. Jacek był człowiekiem barwnym i radosnym, więc postarajmy się dodać trochę „czyżowego ducha" tej ceremonii - zaczęli najbliżsi Jacka Czyża.

Druga prośba dotyczyła kwiatów. Rodzina poprosiła, aby zamiast kupowania ich, wesprzeć fundację, która pomagała Jackowi.

- Po drugie: Nie kupujcie kwiatów! One przemijają zbyt szybko. Pieniądze, które byście na nie wydali, wrzućcie do puszki, aby wspomóc Fundację Darii Trafankowskiej, która wspierała Jacka i była z nim do samego końca. Puszka będzie na miejscu - kontynuowali we wpisie.

Trzecia prośba dotyczyła bezpośrednio pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 i bezpieczeństwa uczestników ceremonii.

- Po trzecie: Ze względu na sytuacje epidemiologiczną, bez względu na wasze prywatne podejście do niej, prosimy o zachowanie na pogrzebie wszystkich zasad bezpieczeństwa: używanie maseczek, zrezygnowanie z przytulania, całowania. Wiemy, ze jesteście z nami, wspieracie nas w trudnych chwilach. Wspólnie zadbajmy o to, by pożegnać Czyża pięknie, ale również bezpiecznie dla nas wszystkich. - poprosili.

Dzisiaj grzeje: 1. Zapadła decyzja. Wprowadzono obowiązkową kwarantannę dla części Polaków
2.Zaskakujące zastosowanie soku z ziemniaka. Fenomenalne efekty, które można dzięki niemu zyskać, przechodzą ludzkie pojęcie
3. Wypłacając pieniądze z bankomatu możesz się mocno zdziwić. Czekają duże zmiany przy wypłatach

Jacek Czyż był artysta z krwi i kości, już od dziecka interesował się tą dziedziną. W 1977 roku ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie. Po ukończeniu studiów zajął się pracą w teatrze. Można go było podziwiać na deskach Teatru Komedii, Teatru Narodowego oraz Teatru Nowego. Z biegiem kariery odkrył dubbing, dzięki któremu jego głos kojarzy każdy z nas. Wystarczy przypomnieć sobie postać Tygryska w „Kubusiu Puchatku" lub Argusa Filcha z „Harry’ego Potter'a”, aby usłyszeć w głowie głos Jacka Czyża.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejna wpadka Filipa Chajzera. Na wizji padły niewybredne komentarze, widzowie mają już dość
  2. Koronawirus w ośrodku sportowym na Mazowszu. Zamknięty basen i hala sportowa
  3. Już nie tylko obsceniczne żarty? Filip Chajzer nie zna żadnych granic i nie ma żadnych oporów, zrobił oraz powiedział za dużo
  4. Pilna akcja ratunkowa na wodzie. Nagle załamała się pogoda, dzieci nie mogły wrócić na brzeg
  5. Wszyscy czekali, Morawiecki w końcu przemówił w Polsacie nt. Szumowskiego. Rozwiał wątpliwości co do przyszłości ministra
  6. Podczas transmisji na żywo widz zauważył podejrzany szczegół na szyi dziennikarki. Interweniował, okazało się, że pilnie potrzebuje operacji
  7. 35-latek wziął ślub z martwą panną młodą. Bo miłość jest silniejsza od śmierci

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł