Jackowski przewduje gdzie może być ciało kacperka
Fot. pixabay.com/ LubosHouska
Autor Klaudia Gaicka - 7 Maja 2020

Krzysztof Jackowski twierdzi, że wie gdzie jest Kacperek. Jasnowidz wskazał konkretne miejsce na mapie

Jackowski ma swoje typy co do miejsca, w którym może znajdować się ciało 3,5-letniego Kacperka. Chłopiec zaginął kilka dni temu w Bolesławcu. Detektywi cały czas przeszukują okolice, w których może być ciało chłopca.

Jackowski jest polskim jasnowidzem. Wyróżnia go to, że współpracował już z policją przy kilku głośnych sprawach. Twierdzi, że jego specjalnością jest poszukiwanie zaginionych osób i że w ciągu dwudziestu lat rozwiązał kilkaset takich spraw. Jak podaje Wikipedia, na swojej stronie internetowej opublikował nawet kilkadziesiąt policyjnych dokumentów potwierdzających efektywność jego współpracy z jednostkami policji. W 2011 roku, przy okazji sprawy o kryptonimie „Skóra” nawet rzecznik krakowskiej Prokuratury Okręgowej przyznał, że uzyskane od niego informacje były pomocne dla toczącego się postępowania.

Niespodziewana wiadomość. WOŚP opuściła kluczowa osobaNiespodziewana wiadomość. WOŚP opuściła kluczowa osobaCzytaj dalej

Jackowski ma swoje typy co do miejsca, w którym może znajdować się ciało chłopca

Od tygodnia wciąż trwają poszukiwania 3,5-letniego Kacperka, od 6 maja przeszukiwane są również brzegi rzeki. Detektywi biorą pod uwagę bardzo zróżnicowane scenariusze.
Krzysztof Jackowski miał wizję odnośnie miejsc, w których może znajdować się ciało zaginionego Kacperka. Było to 200 metrów od działki, na której ostatni raz widziano chłopca. Detektywi mimo sprawdzenia dwóch, wskazanych przez jasnowidza lokacji, wciąż nie natrafili na ślady chłopca. Jak podaje Fakt, ekipa detektywów przyznaje jednak, że nie jest to najłatwiejszy teren do przeszukiwania

– W miejscu wytypowanym przez jasnowidza są dwa albo trzy znaczące zagłębienia, gdzie może znajdować się ciało. Oprócz tego mamy też swoje typy, zwłaszcza trzy wąskie gardła rzeczne – tłumaczą detektywi.

Anna Kublik-Rościszewska, rzeczniczka bolesławieckiej policji wspomina, że nie może ujawnić czy detektywi sprawdzili miejsca wskazane przez jasnowidza.

Dzisiaj grzeje: 1.Minister Szumowski ostrzega. Wkrótce może czekać nas ponowne zamrożenie gospodarki

2. Bardzo niepokojące słowa córki Romana Giertycha. Nie może mieć spokoju, TVP nie odpuszcza

Policja prosi o pomoc wszystkich, którzy mogą coś wiedzieć na temat zniknięcia dziecka. Chłopiec w dniu zaginięcia był ubrany w czarne spodnie typu bojówki, koszulkę w poziome pasy biało-czerwone z nadrukiem głowy Myszki Miki i szare sportowe buty. Może mieć przy sobie dziecięcy rowerek. Takie osoby mogą się skontaktować bezpośrednio z Komendą Powiatową Policji w Bolesławcu - numer telefonu 75 64 96 200 lub 201.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Część ekspertów pewna: jedna rzecz może uchronić przed wirusem. Robisz ją codziennie i nawet nie wiesz
  2. Czy w czwartek zostanie wprowadzony kolejny lockdown? Rząd podejmie decyzję. Wiemy na jakie obostrzenia zwrócić uwagę
  3. Meghan Markle zmieniła się nie do poznania. Widzowie byli zaskoczeni, gdy zobaczyli twarz żony księcia Harry'ego
  4. Najnowsze ustalenia dotyczące koronawirusa. Dotarł do Europy znacznie wcześniej niż zakładano
  5. W nocy przedłużyli zakaz. Dotyczy setek Polaków, a wielu nawet nie ma pojęcia o co chodzi, Bałtyk w centrum dyskusji
  6. Decyzja zapadła, minister potwierdził. W czwartek będzie decyzja w sprawie nowych obostrzeń

Następny artykuł