Oficjalne. Jarosław Kaczyński na kwarantannie

Jarosław Kaczyński kwarantanna
fot. https://pixabay.com/ Ri_Ya
Autor Natalia Niewczas19.10.2020

Najnowsze doniesienia z kraju: Jarosław Kaczyński przebywa obecnie na kwarantannie. Wiadomości trafiły do mediów w poniedziałek 19 października. O zaistniałej sytuacji poinformował między innymi wicerzecznik Prawa i Sprawiedliwości.

To już oficjalne: prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński jest na autokwarantannie. Najnowsze informacje w tej sprawie przekazał wicerzecznik PiS Radosław Fogiel. Powodem wprowadzenia izolacji był kontakt z osobą zakażoną COVID-19.

Z ostatniej chwili: zacznie się w całej Polsce dokładnie o 14:00. Mamy potwierdzenieZ ostatniej chwili: zacznie się w całej Polsce dokładnie o 14:00. Mamy potwierdzenieCzytaj dalej

Prezes PiS Jarosław Kaczyński na autokwarantannie

W poniedziałek prezes PiS Jarosław Kaczyński w rozpoczął autokwarantannę. Informacje dotyczące stanu zdrowia Jarosława Kaczyńskiego przekazywał między innymi wicerzecznik partii Radosław Fogiel, który zamieścił w mediach społecznościowych stosowny wpis.

- Po informacji o kontakcie, w ramach obowiązków służbowych, z osobą zarażoną COVID-19, prezes PiS Jarosław Kaczyński, zgodnie z zaleceniami GIS, udaje się na autokwarantannę do czasu dalszych decyzji służb sanitarnych - czytamy w opublikowanym na Twitterze wpisie wicerzecznika.


Według doniesień portalu onet.pl prezes Jarosław Kaczyński miał wybrać się dziś do Łodzi na zaplanowaną w mieście uroczystość odsłonięcia pamiątkowej tablicy poświęconej Markowi Rosiakowi. Z powodu zaistniałej sytuacji prezes PiS pozostanie jednak w stolicy kraju. Jak dodaje Radosław Fogiel, wicepremier Jarosław Kaczyński będzie pełnił swoje obowiązki z domu. We wpisie na Twitterze Radosław Fogiel nawiązał także do aktualnego stanu zdrowia polityka. Jak przekazał, Jarosław Kaczyński czuje się dobrze.

Dzisiaj grzeje: 1. Nowe obostrzenia wchodzą już jutro. O czym trzeba będzie pamiętać?
2.Internauci przerobili Sasina na jednostkę miary. Niezwykle kreatywny pomysł, pękniesz ze śmiechu
3. Gdy się pojawią nasze serce potrzebuje pilnej pomocy. Objawy, których absolutnie nie wolno lekceważyć

Tragiczna wiadomość obiegła media. Nie żyje wybitny aktorTragiczna wiadomość obiegła media. Nie żyje wybitny aktorCzytaj dalej

Jarosław Kaczyński to nie pierwszy polityk PiS, którego potencjalne zagrożenie natury epidemiologicznej zmusiło do pozostania w izolacji. W niedzielę kwarantannę zakończył między innymi premier Mateusz Morawiecki, o czym polityk poinformował rodaków za pomocą wpisu zamieszczonego w mediach społecznościowych.

- Kochani, moja kwarantanna już się zakończyła, ze zdrowiem na szczęście wszystko w porządku, rodzina szczęśliwa, bo nareszcie się zobaczymy - napisał Mateusz Morawiecki.


W poniedziałek 19 października Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 7482 nowych potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawisuem. Jednocześnie resort potwierdził zgon 41 zakażonych COVID-19 pacjentów.

To pierwszy taki przypadek na świecie. Superinfekcja wykryta u 54-letniej kobietyTo pierwszy taki przypadek na świecie. Superinfekcja wykryta u 54-letniej kobietyCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mało kto wiedział, zaszła nagła zmiana ws. noszenia maseczek. Zwłaszcza podróżujący powinni wiedzieć
  2. GIS bije na alarm, groźny pestycyd w popularnych mrożonkach. Zjedzenie grozi nawet paraliżem
  3. Wielka tragedia w życiu gwiazdy "M jak miłość". Dwie osoby z najbliższej rodziny zmarły w ciągu jednego tygodnia
  4. Lekarze są załamani i alarmują. Co dzieje się z polskimi szpitalami?
  5. Jeśli je zauważymy, z naszą odpornością jest źle. Objawy, których lepiej nie lekceważyć
  6. Polacy ustawiają się w kolejkach po konkretne produkty. Ich skład nie pozostawia wątpliwości

Następny artykuł