Jarosław Kaczyński: korzysta z usług tajemniczej zielarki
Facebook_Jarosław_Kaczyński
Autor Damian Witoń - 21 Sierpnia 2020

Jarosław Kaczyński korzysta z usług tajemniczej zielarki. Zaskakujące wyznanie brata ciotecznego prezesa PiS

Jarosław Kaczyński korzysta z usług tajemniczej zielarki. Brat cioteczny prezesa PiS wyznał, że chodzą do kobiety, która przygotowuje dla nich specjalne mikstury. Podobno są bardzo skuteczne.

Jarosław Kaczyński to bez wątpienia jeden z najbardziej wpływowych polityków w Polsce. Trudno wyobrazić sobie partię rządzącą bez niego. Prezes PiS-u prowadzi bardzo intensywne i stresujące życie. Wiele osób zastanawia się pewnie, jak można wytrzymać codzienną walkę o władzę i zachować zdrowie. Okazuje się, że za sukces Kaczyńskiego w pewnym stopniu może odpowiadać tajemnicza zielarka, o której w wywiadzie z Super Expressem opowiedział Jan Maria Tomaszewski-brat cioteczny prezesa PiS.

Morawiecki zapowiedział zasiłek dla rodziców. Aby go otrzymać, spełniony musi być jednak jeden warunekMorawiecki zapowiedział zasiłek dla rodziców. Aby go otrzymać, spełniony musi być jednak jeden warunekCzytaj dalej

Jarosław Kaczyński korzysta z usług zielarki. Brat cioteczny wyjawił jego sekret


Medycyna naturalna przeżywa w ostatnim czasie prawdziwy renesans. Coraz więcej osób, chce dbać o swoje zdrowie przy pomocy naturalnych środków, o których skuteczności świadczy wielowiekowa tradycja stosowania. Okazuje się, że jednym z miłośników tego typu rozwiązań jest Jarosław Kaczyński. Brat cioteczny prezesa PiS Jan Maria Tomaszewski wyjawił w rozmowie z Super Expressem, że wraz z Kaczyńskim korzystają z usług jednej zielarki.


-Leczymy się z Jarkiem u zielarki i te zestawy ziół nam pomagają. Ta pani zielarka przyrządza nam te mikstury i jest jakoś lepiej po nich - powiedział brat cioteczny Jarosława Kaczyńskiego


Jan Maria Tomaszewski nie zdradził dokładnie, jakiego rodzaju mikstury otrzymują od zielarki. Możliwe, że prezes PiS zmaga się z problemami zdrowotnymi i stąd decyzja, aby sięgnąć po alternatywne metody leczenia. Trudno jednak przewidywać, jakiego rodzaju mogą być to dolegliwości, gdyż wachlarz zastosowań ziół jest bardzo szeroki. Przy ich pomocy można, chociażby zmniejszyć dolegliwości jelitowo-żołądkowe, poprawić pracę mózgu, zmniejszyć stres, złagodzić ból, a nawet zmniejszyć ryzyko zachorowania na niektóre nowotwory.

Dzisiaj grzeje: 1. Koronawirus w akademiku. Studenci mieli kontakt z setkami osób
2. Kierowcy mają się czego obawiać, wraca mandat za brak maseczki w aucie. Bardzo łatwo możesz go dostać


Jan Maria Tomaszewski w wywiadzie zwrócił uwagę na to, co według niego najbardziej szkodzi człowiekowi, żyjącemu w dzisiejszych czasach.


-Ryby potwornie zakwaszają organizm, o czym się niedawno dowiedziałem, trzeba unikać też produktów mlecznych, czy chleba na zakwasie. W sumie to niczego już nie wolno jeść… - mówi brat cioteczny Jarosława Kaczyńskiego

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Podjęto decyzję, będą dodatkowe pieniądze dla rodziców. Jest tylko jeden warunek
  2. Były dziennikarz TVP usłyszał straszne zarzuty. Najnowsze doniesienia wstrząsnęły opinią publiczną
  3. 10-letnia dziewczynka zaszła w ciążę. Porażające, kto okazał się ojcem
  4. Niektóre znamiona na skórze mogą przekształcić się w nowotwór. Jak je rozpoznać?
  5. Chcesz zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka? Włącz je do swojej diety
  6. Ania z "Rolnik szuka żony" po rozstaniu z Jakubem Napierałą ma nową miłość. Chwali się nią na Instagramie

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł