Jerzy Stuhr na wizji
fot. https://youtube.com/ Plotki Rozrywka
Autor Natalia Niewczas - 3 Sierpnia 2020

Dobre wieści. Jerzy Stuhr po raz pierwszy pojawił się na wizji po przebytym udarze

Jerzy Stuhr spędzał czas u boku żony, na miejsce wspólnego odpoczynku wybrali Nowy Targ. Gwiazdor planował wrócić do działalności zawodowej, lecz życie napisało dla niego zupełnie inny scenariusz. Aktor niespodziewanie trafił do szpitala.

Jerzy Stuhr niespodziewanie wylądował w szpitalu - wiadomość ogromnie zmartwiła fanów aktora. Powodem pilnej interwencji lekarzy było podejrzenie udaru mózgu. Tysiące Polaków wstrzymało oddech, czekając na dalszy rozwój wydarzeń. Teraz wreszcie mogą odetchnąć.

Jerzy Stuhr wraca do zdrowia

Tego aktora nie sposób nie znać, Jerzy Stuhr to prawdziwy gwiazdor polskiego kina. Sławę przyniósł mu udział w takich produkcjach jak “Kingsajz”, “Kiler” czy “Seksmisja”. Aktor użyczał także swego charakterystycznego głosu postaciom z uwielbianych na całym świecie filmów animowanych (“Mulan”, “Shrek”). Niedawno sympatycy gwiazdora przeżyli prawdziwy szok.

Jerzy Stuhr przeraził nie tylko bliskich, ale także wielu oddanych fanów, trafiając w połowie lipca do Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Obie grupy z niepokojem śledziły rozwój sytuacji, która ulegała stopniowej poprawie. Obecnie do mediów docierają wyłącznie dobre wiadomości - aktor wrócił do domu i pojawił się na wizji.

Według doniesień portalu pomponik.pl Jerzy Stuhr pojawił się w popularnym programie “Wydarzenia”, gdzie wraz z synem, Maciejem Stuhrem, potwierdził optymistyczne doniesienia dotyczące stanu jego zdrowia. Fani mogą liczyć na same dobre wieści.

- Odpukać, na dziś stan jest świetny i samopoczucie dobre. Tato jest bardzo pogodny i bardzo radosny - informuje syn aktora.

Jerzy Stuhr podziękował za ogromne wsparcie, jakiego udzielili mu rodacy. Do grona osób pragnących połączyć się z aktorem w tym trudnym dla niego czasie dołączył 14-letni Piotrek. Chłopak, podobnie jak Jerzy Stuhr, borykał się z poważną chorobą onkologiczną.

Dzisiaj grzeje: 1. Właśnie przekazano tragiczną wiadomość. Nie żyje Piotr Soyka
2.Zaskakujące zastosowanie soku z ziemniaka. Fenomenalne efekty, które można dzięki niemu zyskać, przechodzą ludzkie pojęcie
3. GIS zmienia kurs w sprawie wesel. Już zapowiadają nowe restrykcje

Udar mózgu, z powodu którego Jerzy Stuhr trafił do szpitala w Krakowie, to nie pierwszy raz, gdy aktor otarł się o śmierć. W przeszłości gwiazdor borykał się z dwoma innymi, bardzo poważnymi problemami zdrowotnymi - zawałem serca i nowotworem złośliwym krtani. Wola walki o własne życie pomogła mu odzyskać zdrowie i dawne życie. Trudne doświadczenia zmotywowały aktora do napisania kilku książek, a także do zaangażowania się w niesienie pomocy innym chorym na nowotwory pacjentom.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Minister zdrowia właśnie zabrał głos w sprawie powrotu uczniów do szkół. Wszystko jasne
  2. "Zaśpiewała" w języku migowym, skradła całe show. Występ stał się hitem sieci
  3. Niewielu wie, co Paweł Królikowski jako ostatnie powiedział w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Już wtedy czuł niepokój?
  4. Pilna akcja ratunkowa na wodzie. Nagle załamała się pogoda, dzieci nie mogły wrócić na brzeg
  5. Wszyscy czekali, Morawiecki w końcu przemówił w Polsacie nt. Szumowskiego. Rozwiał wątpliwości co do przyszłości ministra
  6. Podczas transmisji na żywo widz zauważył podejrzany szczegół na szyi dziennikarki. Interweniował, okazało się, że pilnie potrzebuje operacji
  7. Wnuczka zrobiła babci makijaż i odmłodziła ją o kilkadziesiąt lat. Niewiarygodna metamorfoza seniorki. Nagranie zwala z nóg

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł