Jerzy Stuhr w szpitalu
Screen/youtube/superstacja
Autor Natalia Niewczas - 14 Lipca 2020

Jerzy Stuhr w szpitalu. Nie jest dobrze

Jerzy Stuhr od lat gości na deskach teatrów, występuje w filmach, które znajdują zaszczytne miejsce w historii polskiej kinematografii i użycza swego charakterystycznego głosu postaciom z produkcji animowanych. Wiadomość o pogorszeniu zdrowia aktora szybko obiegła media i poważnie zaniepokoiła rzeszę oddanych fanów.

Jerzy Stuhr to aktor posiadający nie tylko barwną karierę zawodową, ale także solidne wykształcenie. Urodziny pod koniec lat czterdziestych w Krakowie aktor najpierw ukończył studia polonistyczne na Uniwersytecie Jagiellońskim, by następnie ponownie podjąć naukę na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Lata edukacji zwieńczył, uzyskując tytuł profesora sztuk teatralnych.

Specjaliści ostrzegają. Na rynku pojawia się coraz więcej fałszywych leków, nie dajcie się oszukaćSpecjaliści ostrzegają. Na rynku pojawia się coraz więcej fałszywych leków, nie dajcie się oszukaćCzytaj dalej

Jerzy Stuhr znów ma problemy ze zdrowiem

Powszechnie znany i lubiany Jerzy Stuhr w trakcie kariery występował na deskach teatrów, grał niezapomniane role w takich kultowych produkcjach jak “Kingsajz” czy “Kiler”, a także odnalazł się w roli reżysera. Jego talent dubbingowy docenili widzowie takich pełnometrażowych filmów animowanych jak “Shrek” i “Mulan”. Teraz gdy stan zdrowia aktora niespodziewanie się pogorszył, zaniepokojeni fani martwią się o jego zdrowie.

Jerzy Stuhr trafił do szpitala, a to niestety nie są jego pierwsze problemy zdrowotne. Gwiazdor przeżył już zawał serca, a także zmagał się z chorobą nowotworową krtani, którą ostatecznie udało mu się przezwyciężyć. Trudne doświadczenia z rakiem sprawiły, że Jerzy Stuhr chętnie włączał się w pomoc niesioną innym pacjentom dotkniętych chorobami onkologicznymi.

Dzisiaj grzeje: 1. Fani pogrążyli się w żałobie. Nie żyje legendarny polski aktor

2. Wygrali batalię o abonament RTV, nie będą płacić. Wyrok daje nadzieję dla Polaków

Według doniesień portalu Plejada.pl aktor już od jakiegoś czasu izolował się w zaciszu własnego domu położonego na wsi. Po poprawie sytuacji epidemicznej w Polsce zamierzał powrócić do pracy. Niestety plany aktora pokrzyżowało wystąpienie zdrowotnych problemów, z powodu których trafił do szpitala. Przykrą wiadomość potwierdza bliski znajomy aktora, Jerzy Radziwiłowicz jednocześnie zapewniając, że nie posiada innych istotnych informacji dotyczących zdrowia Jerzego Stuhra.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zaginęła młoda dziewczyna. Ludzie nie zostawili na niej suchej nitki
  2. Nie tylko Kurski miał unieważnione małżeństwo. Okazuje się, że takich przypadków jest więcej, ale nikt nie miał świadomości;
  3. Tragedia w województwie łódzkim. Nastolatka zginęła na oczach bliskich
  4. Poważna zmiana w polskim szkolnictwie. Wejdzie w życie wraz z początkiem września
  5. Choroby, które można pomylić z rakiem. Ich objawy są identyczne
  6. Dotarli do rodziny, która brała udział w programie "Nasz nowy dom". Poznali wszystkie tajemnice

Następny artykuł