Syn Jerzego Stuhra wyjawił, co dzieje się z jego ojcem. W jakim stanie jest legendarny aktor?

Jerzy Stuhr w szpitalu
fot. https://youtube.com/ Health&Fitness
Autor Natalia Niewczas16.07.2020

Jerzy Stuhr to rozpoznawalny polski aktor, którego dobrze znamy z wielu niezapomnianych filmów. W swojej karierze występował także na deskach teatru i wielokrotnie użyczał głosu postaciom z popularnych, pełnometrażowych animowanych. Znamy go z takich legendarnych produkcji jak “Kingsajz” czy “Kiler”. Parę dni temu fanów gwiazdora zaniepokoiła szokująca wieść o pobycie aktora w szpitalu.

Jerzy Stuhr trafił do szpitala z powodu problemów zdrowotnych. Obecnie znajduje się w szpitalu w Krakowie, gdzie trwają przy nim bliscy - żona i syn. Maciej Stuhr ujawnia więcej informacji o stanie zdrowia ojca.

Rząd luzuje kolejne obostrzenia dotyczące epidemii. Profesor Simon ostrzegaRząd luzuje kolejne obostrzenia dotyczące epidemii. Profesor Simon ostrzegaCzytaj dalej

Jerzy Stuhr w szpitalu. Syn aktora poinformował o stanie zdrowia ojca

Jerzy Stuhr to znana osobistość. Sławę przyniosły mu role w filmowych hitach, choć gwiazdor zaangażował się także w dubbing. Niespodziewana choroba przeszkodziła mu w planowanym powrocie do zawodu. Aktor obecnie przebywa w szpitalu.

To nie pierwszy raz, kiedy Jerzy Stuhr boryka się ze zdrowotnym problemem. Nie dość, że miał zawał serca, to w dodatku borykał się z poważną chorobą onkologiczną. Ostatecznie leczenie raka krtani przyniosło spodziewane efekty. Doświadczenia związane z chorobą sprawiły, że zaczął angażować się w pomoc osobom dotkniętym nowotworami. Jerzy Stuhr napisał także kilka książek, w których opisywał wspomnienia związane z przebytym leczeniem.

Dzisiaj grzeje: 1. Bliscy żegnali kobietę przed pogrzebem. Nagle zadzwonił jej lekarz, wszyscy pobledli, gdy usłyszeli, co ma do powiedzenia

2. Wielkość spożycia mięsa to fatalna informacja dla świata. Wciąż zbyt mało jest wegetarian

Jak podaje portal fakt.pl, aktor trafił do szpitala z powodu udaru mózgu, stanowiącego stan bezpośredniego zagrożenia zdrowia, a nawet życia człowieka. Udar to choroba mogąca prowadzić do kalectwa, a w najgorszym wypadku do śmierci. Stan aktora wciąż jest poważny, chociaż, jak zapewnia syn aktora, Jerzy Stuhr powoli dochodzi do siebie.

Syn gwiazdora informuje, że Jerzy Stuhr czuje się lepiej, a lekarze czuwają nad stanem jego zdrowia. Przed aktorem długa droga powrotu do zdrowia. Konsekwencje udaru bywają niekiedy naprawdę poważne. Udar może wywoływać problemy ze swobodnym porozumiewaniem się, uszkodzenia tkanek mózgu, a nawet śmierć. Bliscy aktora czekają na dalszy rozwój sytuacji.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejne zmiany w szkolnictwie. MEN wprowadza nowy przedmiot
  2. Prywatne szczegóły ślubu Jacka Kurskiego trafiły do sieci. Pojawił się gość specjalny, zaskoczeni?;
  3. Wiedza, która może uratować życie. Jak odróżnić zwykły pieprzyk od śmiertelnie niebezpiecznego czerniaka?
  4. Pierwsze objawy raka krtani. Niezwykle łatwo pomylić je z innymi chorobami
  5. Ministerstwo Zdrowia komentuje słowa Dudy. Mocne słowa o szczepionkach
  6. Nie zdążyli do kliniki i stało się, na parkingu. Niesamowite nagranie podbija internet

Następny artykuł