Jerzy Stuhr leciał helikopterem do szpitala
Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 24.04.2018 Bal manekinow w Och-Teatrze n/z: STUHR JERZY
Autor Klaudia Gaicka - 19 Lipca 2020

Jerzy Stuhr początkowo był w zupełnie innym szpitalu. Leciał po niego śmigłowiec

Jerzy Stuhr znajduje się w szpitalu w Krakowie. Aktor wraz z małżonką spędzał kilka dni urlopu na Podhalu, kiedy zaobserwowano u niego stan przed udarowy. Lekarze zdecydowali się na transport helikopterem. Informacje o jego stanie zdrowia są w większości nieoficjalne.

Jerzy Stuhr jest znany w całym kraju. Jego występy aktorskie podziwiamy już od kilkudziesięciu lat. Aktor ma na koncie występy w wielu słynnych produkcjach teatralnych i filmowych. Urodził się w Krakowie, gdzie rozpoczął edukację wyższą na Uniwersytecie Jagiellońskim, a po jego ukończeniu przeniósł się na Wydział Aktorski Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej.

Szumowski zabiera głos w sprawie szczepionki. Mówi też o nowych testachSzumowski zabiera głos w sprawie szczepionki. Mówi też o nowych testachCzytaj dalej

Jerzy Stuhr został przetransportowany do szpitala w Krakowie śmigłowcem

Fani są bardzo zaniepokojeni stanem Jerzego Stuhra. Informacje, które podawane są do wiadomości mediów, są bardzo oszczędne i w większości nieoficjalne.

- Sytuacja jest trudna, ale pacjent szybko wraca do formy. Najbliższe dni okażą się kluczowe, zatem prosimy o dobre myśli i o uszanowanie naszej prywatności w tym trudnym momencie - brzmi oficjalny komunikat rodziny.

Jerzy Stuhr dostał udaru podczas weekendu, który spędzał wraz z małżonką na Podhalu. Jak podaje portal Wp.pl, lokalni lekarze zadecydowali, że najlepiej będzie przetransportować aktora do szpitala w Krakowie. Informację tę potwierdził przede wszystkim Jerzy Radziwiłowicz, który udzielił wywiadu dla WP. Mężczyzna prywatnie jest przyjacielem rodziny Stuhrów.

- Organizm Stuhra jest osłabiony, co nie ułatwia szybkiej regeneracji. Na razie trzeba czekać, bowiem przez pierwsze dni lekarze nie mogą stanowczo stwierdzić, jakie skutki uboczne wywołał udar mózgu. Często bywa tak, że paraliż ciała czy mowy bywa przejściowym skutkiem ogólnego wstrząsu dla organizmu. Bywa również i tak, że niektóre zaburzenia okazują się nieodwracalne - poinformował Super Express.

Okazało się, że stan aktora był na tyle poważny, że zdecydowano się przetransportować go z Nowego Targu do Krakowa helikopterem. Lekarze nie chcieli ryzykować pogorszenia zdrowia, które mogłoby wystąpić w przypadku podróży ambulansem.

Dzisiaj grzeje: 1. Koszmar rodziny Stuhrów. Syn aktora otrzymuje straszne wiadomości

2. Niemcy masowo wykupują ze sklepów jeden produkt. Hurtownie też już puste

Mamy nadzieję, że Jerzy Stuhr jak najszybciej wróci do pełni zdrowia. Kariera aktora jest jedyna w swoim rodzaju i wybitnie wszechstronna. Nie tylko występował na deskach wielu teatrów, grał niezapomniane role w takich kultowych produkcjach jak „Kingsajz” czy „Kiler”, lecz pełnił również funkcję reżysera. Co więcej, aktor zajmował się również dubbingiem. Jego głos możemy usłyszeć między innymi w wielu pełnometrażowych produkcjach animowanych, takich jak „Mulan”, czy „Shrek”.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Porażające zachowanie kobiety w autobusie. Wszystko się nagrało [wideo]
  2. Nieludzkie, nowy mąż nie chciał pasierbicy, więc matka spakowała 2-latkę i zostawiła w domu opieki społecznej. Łzy same cisną się do oczu;
  3. Maseczki mogą zniknąć z przestrzeni publicznej? Ważne słowa Ministra Zdrowia
  4. Chcą znaleźć w Polsce azyl. Uciekli wraz z chorym na autyzm synem
  5. Rząd luzuje kolejne obostrzenia dotyczące epidemii. Profesor Simon ostrzega
  6. Dotarli do rodziny, która brała udział w programie "Nasz nowy dom". Poznali wszystkie tajemnice

Następny artykuł