JErzy stuhr wyszedł ze szpitala
.
Autor Natalia Niewczas - 28 Lipca 2020

Pilna wiadomość dotycząca zdrowia Jerzego Stuhra. Wiemy jak się czuje

Jerzy Stuhr planował powrót do życia zawodowego. Ten znany polski aktor szczyci się udziałem w wielu popularnych, lubianych hitach takich jak “Kingsajz”, “Kiler” czy “Uprowadzenie Agaty”. Serca fanów podbił także działalnością dubbingową - swego głosu użyczył między innymi na potrzeby serii filmów animowanych o zrzędliwym ogrze Shreku, gdzie wcielił się w postać Osła. Niedawno powrót aktora na scenę stanął pod znakiem zapytania. Przeszkodą okazało się szwankujące zdrowie.

Jerzy Stuhr wystraszył swoich fanów nie na żarty - aktor niedawno trafił do Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Powodem było podejrzenie udaru mózgu. Stan gwiazdora określano jako poważny. Bliscy Jerzego Stuhra, podobnie jak rzesze fanów, z niepokojem czekali na dalszy rozwój wydarzeń. W sprawie stanu zdrowia aktora pojawiły się nowe informacje.

Jerzy Stuhr wyszedł ze szpitala

Jerzy Stuhr wychodzi ze szpitala - radosna informacja błyskawicznie obiegła internet i ucieszyła fanów aktora. Jeszcze niedawno syn Jerzego Stuhra, podobnie jak słynna polska aktorka Krystyna Janda, zapewniali o tym, że stan zdrowia aktora ulega widocznej poprawie. Teraz dobre wiadomości ostatecznie potwierdza Barbara Stuhr.

Według doniesień portalu polsatnews.pl, Jerzy Stuhr czuje się już dobrze i został wypisany ze Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Dobrymi wiadomościami podzieliła się z mediami żona aktora, Barbara Stuhr. Jak mówi kobieta, para właśnie wraca do domu.

Fani odetchną z ulgą - sytuacja była bowiem naprawdę poważna. Udar mózgu, jakiego doznał aktor, stanowi bezpośrednie zagrożenie życia i zdrowia pacjenta. W przypadku Jerzego Stuhra spowodował problemy z komunikowaniem się. Dopiero po pewnym czasie Jerzy Stuhr był w stanie spacerować po szpitalnym korytarzu. Teraz wszystko wydaje się pod kontrolą.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje aktorka znana z seriali z TVP i Polsatu. Miała 47 lat
2. Fatalne, nagłe doniesienia na antenie RMF. Badania przesiewowe potwierdziły najgorsze, od jutra do środy planują przebadać 1, 4 tys. osób
3. Składki ZUS mocno w górę. Trzeba będzie dopłacić 200 zł

Jerzy Stuhr to postać, która w swoim życiu zmagała się z wieloma groźnymi zdrowotnymi problemami. Nie dość, że aktor przeszedł przez zawał serca, to jeszcze cierpiał z powodu poważnej choroby onkologicznej - rak zaatakował krtań gwiazdora. Z obu tych chorób Jerzy Stuhr wyszedł obronną ręką. Trudne doświadczenia Jerzego Stuhra skłoniły go do napisania wielu książek i do aktywnego niesienia pomocy innym dotkniętym chorobom onkologicznym osobom. Jak widać, wola do walki aktora o własne zdrowie nie słabnie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Media przekazały najgorszą wiadomość. Nie mogli nic zrobić, niestety nie żyje
  2. Joanna Kurska musiała interweniować podczas wesela. Nieznane fakty imprezy nowożeńców od zaplecza;
  3. Pilna akcja ratunkowa na wodzie. Nagle załamała się pogoda, dzieci nie mogły wrócić na brzeg
  4. Wszyscy czekali, Morawiecki w końcu przemówił w Polsacie nt. Szumowskiego. Rozwiał wątpliwości co do przyszłości ministra
  5. Podczas transmisji na żywo widz zauważył podejrzany szczegół na szyi dziennikarki. Interweniował, okazało się, że pilnie potrzebuje operacji
  6. Rząd podjął decyzję. Opublikowali nowy zakaz ws. międzynarodowego ruchu

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł