Jerzy Stuhr po powrocie ze szpitala
Facebook.com/Łukasz Maciejewski
Autor Barbara Bujar - 29 Lipca 2020

Córka Jerzego Stuhra przekazała najnowsze informacje na temat zdrowia ojca. Co dzieje się z aktorem?

Jerzy Stuhr wrócił do domu. Aktor przez dwa tygodnie przebywał szpitalu, do którego trafił z podejrzeniem udaru mózgu. Choć początkowo stan mężczyzny był naprawdę poważny, dziś czuje się już znacznie lepiej. Niedawno w mediach społecznościowych pojawiły się informacje, którymi z fanami podzieliły się dzieci aktora. Marianna Stuhr w krótki, ale wzruszający sposób przedstawiła, jak czuje się ich tata.

Jerzy Stuhr dwa tygodnie temu trafił do Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Lekarze zdiagnozowali u niego udar mózgu, który poważnie zagrażał jego zdrowiu. Nie były to pierwsze problemy aktora. Kilka lat wcześniej stwierdzono u niego zawał serca i raka krtani. Teraz rodzina znów drżała z niepokoju.

Początkowo stan Jerzego Stuhra był bardzo poważny. Z biegiem czasu bliscy zaczęli jednak informować, że mężczyzna wraca do siebie. Jak podaje Radio Zet, aktor powoli odzyskiwał mowę i próbował kontaktować się z otoczeniem. W końcu lekarze postanowili wypisać go z placówki i zezwolili na powrót do domu.

Sensacyjne doniesienia obiegły media. Łukasz Szumowski rozważa rezygnację ze stanowiska, jest nawet przewidywana data dymisjiSensacyjne doniesienia obiegły media. Łukasz Szumowski rozważa rezygnację ze stanowiska, jest nawet przewidywana data dymisjiCzytaj dalej

Jerzy Stuhr wyszedł ze szpitala. Córka aktora pokazała, jak czuje się jej tata

Po powrocie ze szpitala rodzina Jerzego Stuhra otoczyła go jak najlepszą opieką. Mężczyzna czuje się już lepiej, co cieszy wszystkich jego bliskich i fanów. Szczęśliwe dzieci aktora swoją radość postanowiły przekazać za pośrednictwem mediów społecznościowych. Syn, Maciej Stuhr, skorzystał z okazji i jeszcze raz podziękował personelowi szpitala.

- Ponieważ mój Tato nie dorobił się póki co Facebooka, w jego i rodziny imieniu bardzo pragniemy podziękować wszystkim, którzy pomogli nam w ostatnich tygodniach! Ekipie ratunkowej z Rabki, szpitalowi w Nowym Targu oraz szpitalowi w Prokocimiu za fantastyczną, szybką i profesjonalną pomoc. Każdej pielęgniarce, oddziałowym, ratownikom i fizjoterapeutom oraz oczywiście lekarzom wielkie dzięki i brawa dla Was! Dziękujemy z całego serca - napisał na Twitterze.

W swoim poście mężczyzna postanowił także przypomnieć internautom, jak poważny może być udar mózgu. Zaapelował, aby w takim przypadku nie zwlekać z udzieleniem pierwszej pomocy, której jednym z elementów jest wezwanie karetki pogotowia.

- W przypadku udaru mózgu absolutnie kluczowe są pierwsze godziny. Jeśli niepokoi Was stan kogoś w Waszym otoczeniu, jeśli utrudniony jest kontakt, człowiek nagle inaczej reaguje, nie potrafi wyciągnąć ręki, wskazać czegoś palcem, dotknąć sobie czubka nosa - nie zastanawiacie się, wzywajcie karetkę - przekazał.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje aktorka znana z seriali z TVP i Polsatu. Miała 47 lat
2. Fatalne, nagłe doniesienia na antenie RMF. Badania przesiewowe potwierdziły najgorsze, od jutra do środy planują przebadać 1, 4 tys. osób
3. W czwartek kupisz w Biedronce 4 produkty. Piąty dowolny dostaniesz za darmo

Na piękny gest zdecydowała się także córka Stuhra, Marianna. Kobieta opublikowała zdjęcie, na którym jest obecna w towarzystwie swojego taty. Fotografia wyraźnie pokazuje, że aktor czuje się już lepiej, a obecność bliskich go uszczęśliwia.

- Jest. Wrócił. Zostanie. Marianna Stuhr zamieściła zdjęcie z Tatą. Bardzo na to zdjęcie czekaliśmy - napisał dziennikarz Łukasz Maciejewski, który udostępnił fotografię.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje 2-letnia córeczka znanego sportowca. Miała raka mózgu i kręgosłupa
  2. Po latach dziennikarka ujawniła, co stało się w TVN po katastrofie smoleńskiej. Trudno powstrzymać emocje;
  3. Pilna akcja ratunkowa na wodzie. Nagle załamała się pogoda, dzieci nie mogły wrócić na brzeg
  4. Wszyscy czekali, Morawiecki w końcu przemówił w Polsacie nt. Szumowskiego. Rozwiał wątpliwości co do przyszłości ministra
  5. Podczas transmisji na żywo widz zauważył podejrzany szczegół na szyi dziennikarki. Interweniował, okazało się, że pilnie potrzebuje operacji
  6. Rząd podjął decyzję. Opublikowali nowy zakaz ws. międzynarodowego ruchu

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł