Jerzy Zięba przyjmuje zaproszenie
pixabay.com/???????? Claudio Schwarz
Autor Natalia Niewczas - 21 Września 2020

Rzucił wyzwanie osobom niewierzącym w epidemię. Zgłosiła się jedna osoba

Jerzy Zięba to znana w mediach postać. Mężczyzna zasłynął głównie dzięki propagowaniu medycyny niekonwencjonalnej oraz swoim niezgodnym z obecnym stanem wiedzy medycznej poglądom. Ostatnio podjął się wyjątkowo nietypowego wyzwania.

Jerzy Zięba nie boi się mówić publicznie o koronawirusie. Porady mężczyzny na trudny czas pandemii (obejmujące na przykład leczenie zakażenia witaminą C) zostały skrytykowane przez środowisko akademickie; na wątpliwie pożyteczne wskazówki zareagował także Główny Inspektor Sanitarny i Prezes Naczelnej Rady Lekarskiej. Teraz Jerzy Zięba znów zaskakuje. Postanowił przyjąć zaproszenie lekarza Mirosława Czuczwara, będące reakcją profesora na narastające wokół pandemii wątpliwości.

Szkoły mogą zostać zamknięte? Jest odpowiedź Ministra EdukacjiSzkoły mogą zostać zamknięte? Jest odpowiedź Ministra EdukacjiCzytaj dalej

Jerzy Zięba podaje istnienie koronawirusa w wątpliwość

Jerzy Zięba zadeklarował podjęcie niecodziennego wyzwania; mężczyzna należy do tych osób, które wątpią w istnienie niebezpiecznego patogenu. Niedawno w sprawie mnożących się teorii spiskowych zabrał głos profesor Mirosław Czuczwar z Kliniki Anestezjologii i Intensywnej Terapii w Lublinie - polecił wszystkim niedowiarkom wizytę w klinice.

- Zapraszam do siebie do kliniki wszystkich tych, którzy nie wierzą w koronawirusa. Najgroźniejszy mit jest taki, że choroba nie istnieje, bądź jest czyimś wymysłem - mówił lekarz.

Jak podaje portal tech.wp.pl, na wezwanie postanowił odpowiedzieć Jerzy Zięba. Zainteresowanie wizytą w klinice wyraził za pomocą wpisu w mediach społecznościowych.

Dzisiaj grzeje: 1. Charakterystyczny znak na uchu pojawia się przed zawałem. Gdy go zauważymy, nie ma czasu do stracenia
2.Za rachunki zapłacimy więcej, wdrożą nową opłatę. Ściągną 5,4 mld zł rocznie
3.Zamach na Donalda Trumpa. Ktoś wysłał do niego przesyłkę ze śmiertelnie niebezpieczną zawartością

- Właśnie przyjąłem zaproszenie Pana Profesora - napisał publicysta.

Jerzy Zięba słynie z szerzenia nieznajdujących potwierdzenia w nauce porad i poglądów, które były już wielokrotnie dementowane przez polskich lekarzy i specjalistów. Mimo to wciąż jest bardzo aktywny zarówno na swoich profilach w mediach społecznościowych, a także na nagraniach, które skupiają uwagę niemałej liczby osób.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niebezpieczny element oderwał się od samolotu i spadł na polskie miasto. Mieszkańcy w strachu
  2. Znalazł gigantyczne gniazdo szerszeni i osłupiał. Dziesiątki tysięcy agresywnych owadów w budynku [wideo]
  3. Specjaliści ostrzegają i uspokajają. Pandemia w dobie sezonu grypowego
  4. 17-letnia mama wiedziała, że umiera. Zostawiła dla swojego dziecka wzruszającą wiadomość
  5. Nowa epidemia w Chinach. Choroba wydostała się z fabryki farmaceutycznej
  6. Niemal wszyscy jak jeden mąż popełniają okropny błąd robiąc naleśniki. 1 krok zmienia wszystko

Następny artykuł