Julia Romelczyk zmarła 30 kwietnia. Dziewczynka była zdolną zawodniczką judo
facebook_ ULKS Judo Kowala
Autor - 2 Maja 2020

Nagła śmierć nastolatki. Odeszła 15-letnia Julia

Julia Romelczyk zmarła w wieku 15 lat. Dziewczynka była zdolną zawodniczką judo. Niestety w czwartek, 30 kwietnia nastolatka nagle zasłabła i pomimo reanimacji nie udało się jej uratować. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną jej śmierci.

Julia Romelczyk zmarła w wieku 15 lat. Dziewczynka była obiecującą zawodniczką judo i członkinią klubu ULKS Judo Kowala, która miała na swoim koncie pierwsze ważne sukcesy sportowe.

Jak ustalił portal "Echo dnia", w czwartek, 30 kwietnia dziewczynka zasłabła podczas spaceru. Choć lekarze robili, co mogli, nastolatki nie udało się jej uratować.

Niezwykłe odkrycie naukowców z Wrocławia. Wiedzą, jak zatrzymać replikację wirusa SARS-CoVNiezwykłe odkrycie naukowców z Wrocławia. Wiedzą, jak zatrzymać replikację wirusa SARS-CoVCzytaj dalej

Julia Romelczyk zmarła 30 kwietnia. Dziewczynka była zdolną zawodniczką judo

Julia Romelczyk zmarła w wieku 15 lat. Do tragedii doszło w czwartek, 30 kwietnia. Dziewczynka była utalentowaną judoczką i zawodniczką klubu ULKS Judo Kowala. Nic nie wskazywało na to, by miała problemy zdrowotne. Śmierć Julii Romelczyk wstrząsnęła mieszkańcami województwa mazowieckiego. Dziewczynkę żegna rodzina, przyjaciele i zawodnicy z klubu.

Jak podaje portal fakt.pl, informację o śmierci 15-letniej Julii Romelczyk podał klub ULKS Judo Kowala. Jak podaje portal "Echo dnia", dziewczynka nagle zasłabła podczas spaceru. Niestety pomimo reanimacji nie udało się jej uratować.

Młoda, obiecująca zawodniczka judo miała na swoim koncie pierwsze sportowe sukcesy. W 2018 roku zdobyła brązowy medal podczas międzynarodowego turnieju judo w Lublinie. Reprezentowała również swój klub podczas zawodów w słowackim Bardejovie. Jak wynika z profilu Julii Romelczyk na Facebooku, do ULKS Judo Kowala dołączyła w 2016 roku.

- Z przykrością informujemy, że w dniu 30 kwietnia 2020 roku odeszła od nas na zawsze Nasza Zawodniczka Julia Romelczyk GRUCHA. Są chwile i ludzie, których się nie zapomina... - napisano na profilu facebookowym klubu.

Dzisiaj grzeje: 1. Niezwykłe odkrycie naukowców z Wrocławia. Wiedzą, jak zatrzymać replikację wirusa SARS-CoV

2. Nikt się nie mógł spodziewać. TVN pokazał, jak operowali Pawła Królikowskiego, porażające sceny

Członkowie klubu ULKS Judo Kowala nie kryją smutku z powodu nagłego odejścia 15-letniej Julii Romelczyk. Odejście dziewczynki było dla nich ogromnym szokiem. Nikt nie przypuszczał, że nastolatka może mieć problemy zdrowotne.

- Ostatnio miała krótką w przerwę w treningach, ale to była niezwykle rokująca dziewczyna z wielkim talentem i wolą walki. Poza tym bardzo lubiana przez wszystkich. Jesteśmy w ogromnym szoku - powiedziała w rozmowie z portalem "Echo Dnia" Małgorzata Okólska, trener i prezes klubu judo z Kowali.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wyrzucanie liści kalafiora jest 1 z największych błędów popełnianych przez niemal wszystkich. Można je spektakularnie wykorzystać
  2. Komunikat Ministerstwa Zdrowia o kolejnym etapie znoszenia ograniczeń. Jest ważna uwaga
  3. Doradca Donalda Trumpa przewiduje koniec epidemii. Zdradził, co może ją powstrzymać
  4. Wielu Polaków łamie zasady kwarantanny. Niepokojące dane Komendy Głównej Policji
  5. Dramat kobiety z udarem. Przez epidemię żaden szpital nie chciał jej przyjąć, teraz nie żyje
  6. Od kiedy będzie otwarty fryzjer i kosmetyczka? Rzecznik rządu podał termin

Następny artykuł