Julia Wróblewska przechodzi załamanie
Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 03.09.2019 Flesz Fashion Night 2019 n/z: WROBLEWSKA JULIA
Autor Klaudia Gaicka - 22 Września 2020

Młoda aktorka nie wytrzymała. Gwiazda przechodzi załamanie nerwowe

Julia Wróblewska występuje na małych i wielkich ekranach już od 2006 roku. Filmowy hit „Tylko mnie kochaj”, w którym wystąpiła w towarzystwie wielkich gwiazd, zapewnił jej świetny start. Rola małej, porzuconej Michaliny trwale zapadła telewidzom w pamięć. Jednak dziś Julia nie jest już tą samą, małą dziewczynką. Gwiazda musi się borykać z ogromnymi problemami.

Julia Wróblewska rozpoczęła karierę aktorką w bardzo młodym wieku. Już w 2006 roku wystąpiła w filmie „Tylko mnie kochaj” w towarzystwie Macieja Zakościelnego, do którego wzdychały w tamtym czasie wszystkie telewidzki. Rola małej, porzuconej Michaliny sprawiła, że Julia trwale zapadła ludziom w pamięć.

Media obiegała smutna wiadomość. Nie żyje znana polska piosenkarka, jej przeboje nucił cały krajMedia obiegała smutna wiadomość. Nie żyje znana polska piosenkarka, jej przeboje nucił cały krajCzytaj dalej

Julia Wróblewska o zaburzeniach osobowości i rozstaniu

Jak podaje portal Popularne.pl, 21-latka jakiś czas temu przyznała na swoim Instagramie, że cierpi z powodu zaburzeń psychicznych. Niestety w ostatnim czasie to nie jedyny przykry problem gwiazdy. Julia wyznała, że rozstała się z ukochanym chłopakiem. Para często dzieliła się z fanami aktorki wspólnymi zdjęciami. Aktorka wrzuciła ostatnio do sieci zdjęcie w nowej fryzurze. Wygląda na nim pięknie, jednak opis pod zdjęciem jest bardzo niepokojący.

- Jestem dość załamana i jednym ze sposobów radzenia sobie często jest farbowanie włosów. Właściwie w moim zaburzeniu to jest taki mem – „should I die or dye my hair?” (pol. „powinnam umrzeć czy pofarbować włosy?”) - przyznała Wróblewska.

Julia opowiedziała również o tym, jak przebiegały jej zaburzenia osobowości. Okazuje się, że aktorka długo oszukiwała samą siebie.

- Od dziecka udawałam szczęśliwą dziewczynkę choć już z problemami psychicznymi zmagałam się od 7 roku życia (właściwie wcześniej, myślę, że zaczęło się w wieku od 3 do 5 lat, ale pamiętam zdarzenia gdy miałam nawet 1,5r, ale dopiero wtedy mnie zbadano, bo moje tiki nerwowe były częste i mocne). Mam dosyć udawania pięknego życia, zawsze żyłam w mediach i pokazywanie smutku, żalu, rozpaczy nie jest niczym złym. To uczucia jak każde inne, jeśli ich nie wylejesz to je zabutelkujesz i wrócą wszystkie naraz. Wyznanie czegoś takiego w social mediach daje mi ukojenie. Wsparcie. Pokazuje mi, że wcale nie muszę być porcelanową laleczką, marionetką ku uciesze innych. Mogę być sobą. - wyznała 21-latka.

Aktorka otwarcie przyznaje, że prowadzenie social media, które traktuje jak swego rodzaju pamiętnik, daje jej ukojenie. Mamy nadzieję, że jak najszybciej gwiazda poczuje się lepiej.

Tymczasem wspomnimy, jak przebiegała młodość aktorki, już po premierze hitu „Tylko mnie kochaj”. Niedługo po pierwszej produkcji, można było podziwiać Julię w kolejnych filmach. Występowała regularnie zarówno na ekranach telewizorów, jak i kin. Kolejna rola, która została w tak dużym stopniu doceniona przez widzów, to rola Zosi Warakomskiej z serialu „M jak miłość”. Aktorka wcieliła się w tę rolę już w 2007 roku.

Dzisiaj grzeje: 1. Charakterystyczny znak na uchu pojawia się przed zawałem. Gdy go zauważymy, nie ma czasu do stracenia
2.Aż o 40 proc. wyższe emerytury, parlament zadecydował. Czy taka podwyżka powinna być też w Polsce?
3.Zamach na Donalda Trumpa. Ktoś wysłał do niego przesyłkę ze śmiertelnie niebezpieczną zawartością

Na dużym ekranie ponownie pojawiła się, występując w świątecznej produkcji Listy do M. oraz gościnnie w Och, Karol 2. Wiosną 2012, wraz z Maciejem Stuhrem zagrała w krótkometrażowej produkcji Vocuus. Wróblewska grała również w serialach, takich jak m.in.: Magda M., Rodzina zastępcza, Determinator oraz Naznaczony. Julia prowadzi swoją karierę bardzo interdyscyplinarnie, występowała w programach: Celebrity Splash! (2015), Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami (2016) i Agent – Gwiazdy (2018), Rozmowy w toku (2006), Dzień dobry TVN, Pytanie na śniadanie oraz Na tapecie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wyprosili mamę z 2-letnim synkiem z samolotu. Powód oburza wielu
  2. Czy to już koniec samochodów z silnikami spalinowymi? Do 2030 mają zniknąć
  3. Specjaliści ostrzegają i uspokajają. Pandemia w dobie sezonu grypowego
  4. 17-letnia mama wiedziała, że umiera. Zostawiła dla swojego dziecka wzruszającą wiadomość
  5. Nowa epidemia w Chinach. Choroba wydostała się z fabryki farmaceutycznej
  6. Paulina nie umiała jeść spaghetti. Reakcja Rozenek była piorunująca, dziewczyna ze wstydu miała ochotę schować się pod stół

Następny artykuł