jurek owsiak ostrymi słowami o wyborach
fot. youtube / TVN Style
Autor Klaudia Gaicka - 13 Lipca 2020

Jurkowi Owsiakowi puściły nerwy. Lider WOŚP ostro wypowiedział się na temat wyborów

Jurek Owsiak w mocnych słowach o wyborach drugiej tury. Zwraca uwagę na problem, który dotyczył wielu Polaków poza granicami kraju. Jego zdaniem trzeba policzyć głosy „których nie można było oddać przez bałagan organizatorów wyborów". To poważny problem, który wielu Polaków zniechęca do głosowania poza granicami kraju.

Jurek Owsiak jest jedną z najbardziej znanych osób w kraju. Tegoroczne wybory wyzwoliły bardzo dużo emocji wśród całego społeczeństwa. Polska jest podzielona na dwie praktycznie równe części i właśnie o tę różnicę w połówkach wszystko się rozchodzi. Polski dziennikarz telewizyjny i radiowy, showman, działacz społeczny i charytatywny zabrał głos w sprawie wyborów.

Objawy niedoboru magnezu. Bez niego organizm dosłownie marnieje w oczachObjawy niedoboru magnezu. Bez niego organizm dosłownie marnieje w oczachCzytaj dalej

Jurek Owsiak w mocnych słowach o wyborach. Wielu Polaków miało problem z zagłosowaniem za granicą

Wielu Polaków zawiodło się, że znów musieli wybierać poza dwiema partiami, z których (jak twierdzą) żadna nie sprawdziła się we wcześniejszych latach. Niestety mimo tego, że kilku innych kandydatów zdobyło wysokie noty, druga tura tradycyjnie stała się areną dwóch, dobrze znanym obywatelom, partii. Polski działacz zwrócił uwagę na problemy, z którymi w tym roku borykały się osoby, głosujące poza granicami kraju.

- Wielkie liczenie. Pilnujmy wszystkich podczas tego najważniejszego w naszej historii liczenia. Mój głos był policzony, ale z wielu informacji wiem, że poza granicami naszego kraju, nasi rodacy, spotkali się z ogromnym bałaganem i trudnościami w oddaniu głosu. Moi przyjaciele z Brukseli, tak jak dwa tygodnie temu, jeździli po całej Belgii i mieli nawet swoje stanowiska w mieście, aby można było do nich dojechać i przekazać kartę do głosowania, którą oni później dowozili do komisji wyborczej. Takich opowieści jest dużo, dużo, dużo więcej – zwrócił uwagę.

Jurek Owsiak, jak większość z nas, ze zniecierpliwieniem wyczekiwał wyników drugiej tury. W zasadzie od samego ogłoszenia dogrywki politycznej Polacy byli mocno zaangażowani w polityczny spór dwóch partii.

Dzisiaj grzeje: 1. Pierwsze objawy zakrzepicy. Lepiej ich nie lekceważyć

2. Ekspert: Pokusa powtórzenia wyborów większa, niż się wydaje. Są odpowiednie przesłanki

- Ten wieczór może być najważniejszym polskim wieczorem. Nie tylko dokładnie policzmy głosy oddane, ale także głosy, których nie można było oddać przez bałagan organizatorów wyborów. Wreszcie dobry wynik frekwencyjny, niech zamieni się na końcu na solidne, uczciwe przeliczenie każdego głosu. To będzie dla mnie naprawdę niespokojna noc - zapowiedział.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielka gwiazda TVN odchodzi z pracy. Nagła decyzja. Co się stało?
  2. Andrzej Duda nagle prosi o wybaczenie Polki i Polaków, za podłe słowa podczas kampanii. Czy miał na myśli, że "LGBT nie są ludźmi"?;
  3. Wiedza, która może uratować życie. Jak odróżnić zwykły pieprzyk od śmiertelnie niebezpiecznego czerniaka?
  4. Pierwsze objawy raka krtani. Niezwykle łatwo pomylić je z innymi chorobami
  5. Ministerstwo Zdrowia komentuje słowa Dudy. Mocne słowa o szczepionkach
  6. Nie zdążyli do kliniki i stało się, na parkingu. Niesamowite nagranie podbija internet

Następny artykuł