Justin Bieber jest ciężko chory
screen youtube.com/Justin Bieber
Autor Karol Zaborowski - 9 Stycznia 2020

Z ostatniej chwili: Justin Bieber jest nieuleczalnie chory

Justin Bieber jest idolem nastolatek na całym świecie. Swojego czasu muzyk był non stop pod mocnym ostrzałem ze strony hejterów, jednak nie przeszkodziło mu to w zrobieniu zawrotnej kariery. Niestety teraz musi przede wszystkim myśleć o swoim zdrowiu.

Justin Bieber niedawno wydał pierwszy album po aż 5 latach przerwy. Powstała cała masa plotek i doniesień dotyczących przyczyny takiego stanu rzeczy. Dodatkowo zdjęcia, które zamieszczały media, wprost pokazywały, że młody gwiazdor nie jest w najlepszej formie. Tłumaczono to wpływem narkotyków i problemami zdrowotnymi, jednak Bieber przez cały ten czas milczał w tej sprawie.

Dopiero teraz piosenkarz zdecydował się wyznać prawdę, ponieważ sam w końcu dowiedział się, co dokładnie mu dolega. Niestety jak sam przyznaje, jego przypadek jest na ten moment nieuleczalny. Co gorsze, chorobą, która go dotknęła, może zarazić się każdy z nas.

Wczesne objawy nowotworów. Nie wolno ich lekceważyćWczesne objawy nowotworów. Nie wolno ich lekceważyćCzytaj dalej

Justin Bieber jest ciężko chory

Gwiazdor podzielił się tą smutną informacją poprzez swój profil na portalu Instagram. Zamieścił tam obszerny wpis, w którym uchylił rąbka tajemnicy na temat stanu swojego zdrowia. Jak się okazało, młody wokalista cierpi na boreliozę.

Jak sam przyznał, choroba znacząco wpłynęła na wygląd jego skóry, pracę mózgu, poziom energii i ogólny stan zdrowia. Niestety borelioza nie jest jego jedynym zmartwieniem, ponieważ jak podaje portal wp.pl, wystąpił u niego poważny przypadek chronicznej mononukleozy.

Justin nie jest pierwszą zagraniczną gwiazdą, która zmaga się z boreliozą. Podobny los spotkał Avril Lavigne. Gwiazda przez wiele lat nie wiedziała, co jej dolega i podobnie było w przypadku Biebera.

Borelioza jest jedną z chorób przenoszoną przez kleszcze i z każdym rokiem obserwuje się rosnącą ilość diagnozowanych przypadków. Również w Polsce choroba zaczęła się znacznie rozprzestrzeniać ze względu na wzrost liczebności kleszczy w środowisku. Niewykluczone, że to również te małe pajęczaki odpowiadają za chorobę Justina Biebera.

Jak na razie muzyk nie chciał zdradzić więcej informacji o swoim zdrowiu, ale przyznaje, że dzięki leczeniu czuje się nieco lepiej. Zaznaczył, że o tym wątku z jego życia będziemy mogli usłyszeć więcej w serialu, który ma się niebawem pojawić na portalu YouTube.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jedno zdjęcie uratowało jej życie. Przez pewien szczegół dowiedziała się, że ma raka
  2. Biedronka, Lidl i Auchan może czekać kryzys. Będzie jeszcze gorzej
  3. Nie żyje 19-letnia Alicja. Była podopieczną Kliniki Budzik
  4. Domowe sposoby na złogi w jelitach. W naszym organizmie może być ich nawet 15 kilogramów
  5. Wzmacnia serce i opóźnia starzenie się organizmu. Można ją kupić w każdym sklepie za kilka złotych
  6. 5 objawów raka piersi, które łatwo przeoczyć. Nie można ich ignorować

Następny artykuł