KAcperek: na pogrzebie było słychać jedynie płacz matki chłopca
twitter.com/Mateusz Czmiel
Autor Karol Zaborowski - 14 Maja 2020

Na pogrzebie Kacperka panowała cisza. Mama chłopca nie wytrzymała

Kacperek zaginął pod koniec kwietnia, a jego poszukiwania zaangażowało się wiele osób. Zaledwie kilka dni temu dowiedzieliśmy się o odnalezieniu ciała chłopca, a dziś odbył się jego pogrzeb. Przez całą uroczystość, praktycznie wszyscy milczeli.

Kacperek zaginął dokładnie 27 kwietnia, kiedy był pod opieką swojego taty. Jeszcze tego samego dnia służby rozpoczęły szeroko zakrojoną akcję poszukiwawczą, która zakończyła się 9 maja.

Niestety rodzina chłopca nie uniknęła wielu oskarżeń, a niektórzy wręcz sugerowali, że to tata chłopca jest odpowiedzialny za jego śmierć. Cała sprawa śmierci malca była nawet porównywana do głośnego morderstwa Madzi z Sosnowca. Jednak podczas dzisiejszej ceremonii wszyscy zebrani uszanowali śmierć Kacperka.

Handel dziećmi kwitnie w najlepsze. Setki zamówionych niemowląt czekają na odbiórHandel dziećmi kwitnie w najlepsze. Setki zamówionych niemowląt czekają na odbiórCzytaj dalej

Kacperek udał się w ostatnią podróż

Jak podaje Fakt, na pogrzeb Kacperka, który odbył się niedaleko jego rodzinnego domu przybyły tłumy osób, które chciały mu towarzyszyć w tej ostatniej podróży. Wśród nich był także tata chłopca, który dostał przepustkę z więzienia ze względu na tę uroczystość.

Przez cały pogrzeb panowała praktycznie całkowita cisza, nie licząc słów księdza, który odprawiał nabożeństwo oraz płaczu mamy Kacperka, która nie mogła wytrzymać bólu po stracie syna i musiała dać upust swojemu cierpieniu. Jednak nie ma się co dziwić, bo przecież nie ma dla rodzica nic gorszego niż śmierć dziecka.

- Jeszcze nie tak dawno cieszyliście się obecnością Kacperka, jego spontanicznością, radością i dobrocią. Jesteśmy z wami, bo w tej sytuacji macie prawo do smutku - powiedział ksiądz podczas mszy.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje bohaterka Powstania Warszawskiego. Nim odeszła podzieliła się ważnym wyznaniem na temat tamtych czasów

2. Zaniepokojona mama zrobiła zdjęcie niemowlęciu. Dwie godziny później doszło do największej tragedii

Pismo powołuje się ponadto na słowa "znajomego" książęcej pary.

Miejmy nadzieję, że rodzinie Kacperka uda się pogodzić z tragedią, która ich dotknęła i wrócić do normalnego życia. Bez wątpienia potrzebują teraz spokoju, ponieważ kolejne spekulacje i obwinianie ich za śmierć malca jedynie rozdrapuje ich i tak jeszcze świeże rany. Cała redakcja portalu pacjenci.pl składa rodzinie Kacperka najszczersze wyrazy współczucia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kupujesz w Biedronce gotowe surówki? Nawet nie wiesz, jaki wielki błąd popełniasz
  2. Nie żyje aktor uwielbianych seriali. Rodzina potwierdziła tragiczną wiadomość
  3. Niebezpieczny nowotwór atakujący głównie ludzi młodych. Warto znać jego objawy
  4. Urodziła dziecko, które było w "ciąży". Dzień po porodzie lekarze przeprowadzili cesarskie cięcie
  5. Tadeusz Rydzyk krytykuje obostrzenia dotyczące kościołów. "Dla nas katolików ważniejsze jest zdrowie ducha"
  6. GW: Wielki sukces naukowców z Bydgoszczy, rozwikłali tajemnicę koronawirusa. Udało im się pierwszym na świecie

Następny artykuł