Kaczyński przejdzie operację kolana
youtube.com/TVP Info
Autor Barbara Bujar - 29 Lipca 2020

Zaskakujące doniesienia Super Expressu. Jarosław Kaczyński wkrótce trafi na stół operacyjny

Kaczyński jako prezes Prawa i Sprawiedliwości mocno angażuje się w życie polityczne kraju. Jak donosi Super Express, mężczyzna wkrótce zrobi sobie chwilę przerwy i wybierze się na długo wyczekiwany urlop. To jednak nie jest jego jedyny plan. Już jesienią czeka go skomplikowana operacja.

Kaczyński trafi na stół operacyjny. Wybory prezydenckie kosztowały polityków wiele czasu i energii. Przedstawiciele poszczególnych partii intensywnie angażowali się w przygotowywanie kampanii oraz starali się o uzyskanie jak największego poparcia obywateli. Prezes Prawa i Sprawiedliwości także nie próżnował. Po wygranej Andrzeja Dudy w II turze wyborów, Jarosław Kaczyński postanowił w końcu, że czas na urlop. Odpoczynek przyda mu się na pewno, ponieważ niedługo po nim mężczyznę czeka operacja.

Niepozorny objaw, który pojawia się tylko w nocy. Może oznaczać, że cierpimy na chłoniakaNiepozorny objaw, który pojawia się tylko w nocy. Może oznaczać, że cierpimy na chłoniakaCzytaj dalej

Kaczyński trafi na stół operacyjny

Jak informuje Super Express, kampania prezydencka naprawdę dała w kość politykom. Każdy z nich potrzebuje teraz chwili wytchnienia i nabrania sił do dalszej pracy. W rozmowie z portalem przyznała to europosłanka PiS Jadwiga Wiśniewska.

- To był trudny i ciężki czas zakończony sukcesem. Wszyscy musimy zebrać siły do nowych zadań – skomentowała kobieta.

Na taki krok zdecydował się też Jarosław Kaczyński, który najbliższe dni ma spędzić w towarzystwie europosła PiS-u, Joachima Brudzińskiego. Mężczyźni najprawdopodobniej wybiorą się w ciche i spokojne miejsce, w którym bez problemu naładują akumulatory. Jak się okazuje, prezes partii ma nawet swoje typy.

- Prezes uwielbia Pomorze Zachodnie, Bory Tucholskie, czy Beskid Sądecki. W każdym z tych zakątków czuje się świetnie. Lubi łowić ryby, podziwiać jeziora, lasy, góry – powiedział w rozmowie z SE jeden ze współpracowników Kaczyńskiego

Dzisiaj grzeje: 1. Zaskakujące obostrzenia dotyczące wesel. Słowa Szumowskiego porażają
2. Szykujesz już szkolną wyprawkę? Biedronka da ci vouchery, jeśli zakupy zrobisz w jej sklepach

Po urlopie obaj mężczyźni ponownie wrócą do swoich obowiązków zawodowych. Jarosław Kaczyński zajmie się nie tylko rekonstrukcją rządu, podczas której ma zostać zmniejsozna liczba ministerstw, ale także zadba o swoje zdrowie. Okazuje się, że już jesienią mężczyzna uda się do szpitala, gdzie lekarze wykonają operację jego kolana.

- Muszę niestety to przeprowadzić. Po najbliższych wyborach przejdę operację wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego w jednej nodze. Później mniej więcej rok przerwy i kolejna operacja, tym razem druga noga – powiedział sam zainteresowany.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. W warszawskim szpitalu rodzą się "dzieci na zamówienie"? Porażające ustalenia "Newsweeka"
  2. Jacek Kurski się do tego posunął. Upublicznił list rozwodowy swojej byłej żony, bez żadnych skrupułów
  3. Gigantyczna pomyłka Ministerstwa Zdrowia. Raport, który zwala z nóg
  4. Chciała tylko wyciągnąć zabawki swojej córki z wody. Tragiczna śmierć 39-latki
  5. Tragiczne wiadomości obiegły media. Nie żyje 230 osób, z każdym dniem ofiar przybywa
  6. 16 lat temu Angelina Jolie adoptowała chłopca z Kambodży. Jak wygląda dzisiaj?

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł