Kamil Durczok o swojej chorobie
fot. https://youtube.pl Onet News
Autor Klaudia Gaicka - 12 Lipca 2020

Kamil Durczok podzielił się szczerym wyznaniem. Dotyczy stanu jego zdrowia

Kamil Durczok był w ostatnim czasie nieobecny w mediach, wyjaśniamy dlaczego. Okazuje się, że był bardzo chory. Jeden z najbardziej znanych polskich dziennikarzy udostępnił wpis, który poruszył wielu fanów. Dziennikarz opowiada o swoim obecnym stanie zdrowia.

Kamil Durczok jest jednym z bardziej znanych polskich dziennikarzy. Pracował zarówno w telewizji, jak i w radiu. Znany przede wszystkim z Telewizji Polskiej (1993 - 2006), TVN (2006 - 2015) oraz Polsatu doczekał się nawet własnego programu pt. „Brutalna prawda. Durczok ujawnia”. Również później, kiedy program zmienił nazwę na „Durczokracja”, nie brakowało mu oglądalności.

Objawy i przyczyny niedoboru witaminy B12. Bez niej nasz organizm nie może sobie poradzićObjawy i przyczyny niedoboru witaminy B12. Bez niej nasz organizm nie może sobie poradzićCzytaj dalej

Kamil Durczok ujawnia sekrety przebigu swojej choroby. Fani są bardzo poruszeni

Niestety przez ostatni czas Kamil Durczok był praktycznie nieobecny w mediach. Jak podaje portal Plejada.pl, ostatnie lata dziennikarz spędził na odbudowie swojego wizerunku. Po tym, jak „Wprost” opublikował kontrowersyjne materiały o dziennikarzu, nie mógł się on pozbyć złej łatki. O swoje dobre imię postanowił walczyć przed sądem.

W 2019 r. Kamil Durczok przyznał się publicznie do choroby alkoholowej. Stało się to po tym, jak nietrzeźwy spowodował wypadek na autostradzie A2. Groziło mu za to 12 lat pozbawienia wolności.

- Tak. Z tego nigdy się nie wytłumaczę. Choroba alkoholowa to potwór. Jestem alkoholikiem - napisał wtedy na swoim Twitterze.

Dziennikarz całkowicie zniknął z mediów blisko miesiąc temu. Swoich fanów pożegnał w Facebookowym wpisie.

- Mój organizm wystawił rachunek za wiele lat, a zwłaszcza za ostatni rok. Przede mną trudna bitwa. Muszę się teraz skupić na tym, żeby walczyć o swoje zdrowie, i to z całych sił - napisał.

Ostatnio Kamil Durczok umieścił nowy wpis. Tym razem bardziej pozytywny.

Dzisiaj grzeje: 1. Pierwsze objawy zakrzepicy. Lepiej ich nie lekceważyć

2. Dodatkowe prawie 13 tys. zł do emerytury już pewne. Jest podpis prezydenta, zyska ponad 70 tys. osób

- Dziś, po raz pierwszy po blisko 4 tygodniach, wyszedłem z domu i udałem się w innym kierunku niż szpital. Miło znowu Was widzieć. Wydaje się, że w pierwszej rundzie starcia Durczok vs choroba mamy 1:0. Dzięki za wsparcie - napisał ku uciesze fanów.

Pod obydwoma postami nie brakowało słów wsparcia i nadziei. Pomimo wielu kontrowersji, które narosły wokół dziennikarza, nie sposób odmówić mu ogromnego wpływu na polską kulturę i media. Wraz z całą redakcją Pacjenci.pl życzymy mu dalszych sukcesów i szybkiego powrotu do całkowitego zdrowia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Paraliż na autostradzie A2. Na drogę wbiegł koń, połamał nogi. Wszystko stoi
  2. Na widok paragonu niejednego zamurowało. Nawet właściciele restauracji nie mogli uwierzyć, jak do tego doszło?;
  3. Wiedza, która może uratować życie. Jak odróżnić zwykły pieprzyk od śmiertelnie niebezpiecznego czerniaka?
  4. Pierwsze objawy raka krtani. Niezwykle łatwo pomylić je z innymi chorobami
  5. Ministerstwo Zdrowia komentuje słowa Dudy. Mocne słowa o szczepionkach
  6. Kamil Stoch nie zarabia wyłącznie na sporcie. Dochodowy biznes pomogła mu rozkręcić kochająca żona

Następny artykuł