Stan zdrowia Kamila Durczoka uległ pogorszeniu
youtube.com/MagazynVIVA!
Autor Barbara Bujar - 17 Czerwca 2020

Kamil Durczok prosi o wsparcie. Stan zdrowia dziennikarza uległ nagłemu pogorszeniu

Kamil Durczok to dziennikarz, wokół którego stale jest głośno. Mężczyzna przechodził poważne problemy z prawem i wygrał walkę z nowotworem. 16 czerwca opublikował na Facebooku niepokojący wpis, z którego wynika, że jego problemy zdrowotne powróciły. Durczok poinformował swoich fanów, że czeka go trudna bitwa, a ci tłumnie komentowali, że będą trzymać za niego kciuki.

Kamil Durczok przez wiele lat był twarzą programu informacyjnego „Fakty”, który do dziś emitowany jest na antenie TVN. Współpraca mężczyzny ze stacją zakończyła się jednak, i to w bardzo burzliwych okolicznościach. Durczok został wówczas oskarżony o molestowanie koleżanek z pracy, do czego nigdy się nie przyznał.

To jednak nie koniec kontrowersyjnych przygód dziennikarza. W ubiegłym roku spowodował on wypadek samochodowy, w którym, jak ustaliła policja, uczestniczył pod wpływem alkoholu. Jak informuje Fakt24, sprawa nadal jest w toku, a Durczokowi grozi kara pozbawienia wolności do 12 lat. Dziennikarz postanowił przeprosić wszystkich za swoje nieodpowiedzialne zachowanie i przyznał, że zebrane przez policję materiały dowodowe są zgodne z prawdą. Pół roku temu mężczyzna usłyszał jednak kolejne zarzuty. Tym razem oskarżono go o podrobienie weksla i dokumentów, które towarzyszą zabezpieczeniu kredytu hipotecznego.

32-letni mężczyzna zatrzymany przez policję. Chwilę później już nie żył32-letni mężczyzna zatrzymany przez policję. Chwilę później już nie żyłCzytaj dalej

Kamil Durczok informuje o poważnych problemach, tym razem chodzi o jego zdrowie

Kamil Durczok w swoim życiu zmagał się nie tylko z problemami na tle prawnym. W 2003 roku poinformował na wizji o walce z chorobą nowotworową. Rak, który zaatakował ciało mężczyzny na plecach, był silny, dlatego leczenie wymagało od niego wielu wyrzeczeń. Dziennikarz nie ukrywał swojego strachu. Szczególnie mocno martwił się o swojego syna, który miał wówczas siedem lat.

- Wiedziałem, że żona sobie moją ewentualną śmierć pewnie po jakimś czasie zracjonalizuje, ludzie wracają po wielkich tragediach do normalnego życia, natomiast jeśli chodzi o syna, to ani ja się nim nie zdążyłem nacieszyć, ani on się nie zdążył nacieszyć ojcem – jego słowa cytuje Fakt24.

Kamil Durczok przeszedł wiele chemioterapii, które po czasie przyniosły zamierzone efekty. Mężczyzna wygrał walkę z rakiem, a po swoim zwycięstwie mówił, że najważniejsza jest nadzieja.

Pomimo kilku potknięć fani Kamila Durczoka nie opuścili go, starali się wspierać go w trudnych sytuacjach i uważnie śledzili jego karierę, którą kontynuuje po odejściu z "Faktów". Wczoraj wieczorem znów zamarli. Dziennikarz za pośrednictwem Facebooka poinformował ich o powrocie problemów zdrowotnych. Z wielką pokorą opisał swoją sytuację i poprosił wszystkich, by trzymali za niego kciuki.

- Moi Kochani! Tak to czasem bywa, że kalendarz układają nam lekarze, a nie my sami. Mój organizm wystawił rachunek za wiele lat, a zwłaszcza za ostatni rok. Przede mną trudna bitwa. Muszę się teraz skupić na tym, żeby walczyć o swoje zdrowie, i to z całych sił. Znacie mnie trochę, więc wiecie, że nie odpuszczę, do końca. Także po to, żeby wygrać inne bitwy. Zatem przez jakiś czas mnie tu nie będzie. Ale wrócę, obiecuję. Tymczasem trzymajcie mocno kciuki. Zdrówka! Wasz kd" – napisał.

Dzisiaj grzeje: 1. Goście programu TVP nie wierzyli własnym uszom. Zaskakujące słowa dziennikarza stacji

2. Mandat na 500 zł podczas grzybobrania. Straż leśna może wlepić go także tobie

Post dziennikarza w momencie zasypały setki komentarzy. Fani życzą mu szybkiego powrotu do zdrowia i obiecują, że z niecierpliwością będą czekać na jego powrót.

- Panie Kamilu, siłę dobrych myśli przesyłam. I czekam na pana powrót do aktywności zawodowej, na Pana trafne opinie, mądrość i klasę – napisała jedna z internautek.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ogromny skandal w McDonald's. Klienci oburzeni niewyobrażalnym zachowaniem. W sieci zawrzało
  2. Widok grobu dziecka Eleni odbiera mowę. Po 26 latach wygląd zaskakuje, nikt się nie spodziewał
  3. Światowe media obiegła tragiczna wiadomość. Nie żyje 16-letnia mistrzyni
  4. Pierwsze objawy raka kości. Absolutnie nie należy ich lekceważyć
  5. Kobieta była pewna, że jest w ciąży. Okazało się, że cierpi na poważną chorobę
  6. Marcin Gortat pojawił się w TVP i powiedział o powiększeniu rodziny. Mówi o wymaganiach względem partnerki

Następny artykuł