Karol Strasburger musiał reanimować córkę
East News/Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 24.11.2016 Otwarcie Hotelu SixtySix n/z: KAROL STRASBURGER
Autor Barbara Bujar - 17 Września 2020

Karol Strasburger musiał reanimować swoją córkę. Nie było chwili do stracenia

Karol Strasburger, choć skończył w tym roku 73 lata, przeżywa drugą młodość. Zaledwie rok temu poślubił swoją obecną żonę, a kilka miesięcy temu przywitał na świecie długo wyczekiwaną córkę. Kiedy wszystko układało się pomyślnie, rodzina aktora przeżyła przerażające chwile. Tata z niepełna rocznym stażem musiał reanimować swoje dziecko. O szczegółach zdarzenia opowiedziała jego żona, Małgorzata Strasburger.

Karol Strasburger ma za sobą intensywny okres. Aktor i prezenter telewizyjny, którego widzowie znają między innymi z "Familiady", "Pierwszej miłości" oraz "Miłości na zakręcie" w sierpniu 2019 roku ożenił się po raz trzeci. Jego wybranką okazała się młodsza o 37 lat Małgorzata Waremczuk. W tym samym roku para powitała na świecie swoją córeczkę. Mała Laura od razu stała się oczkiem w głowie swojego taty. Choć Strasburger nadal jest aktywny zawodowo, postanowił zrezygnować z wielu dodatkowych rzeczy, by móc poświęcać jej jak najwięcej czasu.

- Chcę być jak najlepszym ojcem, dlatego rezygnuję z wielu rzeczy, by spędzać jak najwięcej czasu z córką. Nie muszę być na rautach, turniejach tenisowych, bo jest ktoś ważniejszy, kto mnie potrzebuje. My nie zamierzamy mieć żadnej niani i nie oddamy Laury do żłobka - mówił aktor w rozmowie z tygodnikiem "Na żywo".

Zjadła posiłek i chwilę później już nie żyła. Podobnych przypadków są tysiąceZjadła posiłek i chwilę później już nie żyła. Podobnych przypadków są tysiąceCzytaj dalej

Karol Strasburger ratował ukochaną córkę. Mała Laura zaczęła się dusić

Jak donosi Wirtualna Polska, zmiany w życiu 73-letniego aktora, uczyniły go o wiele szczęśliwszym człowiekiem. Jak przyznał, wiek nie ma dla niego znaczenia. Liczy się tylko rodzina, którą właśnie teraz był gotowy założyć.

- Mam miłość, córkę, cel życia. Ślub, ojcostwo - to były moje najlepsze decyzje. (...) Młodzi często popełniają błędy w wyborach, rodziny się rozpadają. Ja na pomyłki nie mam czasu i nie żałuję ani chwili - wyznał Strasburger.

Niestety, sielanka Strasburgerów pewnego dnia została nagle przerwana. Rodzina przeżyła prawdziwe chwile grozy, gdy Laura przestała prawidłowo oddychać. Jak zdradziła jej mama, dziewczynka zakrztusiła się kawałkiem listka, który spowodował ogromne duszności. Błyskawiczną reakcją wykazał się jednak Karol Strasburger. Mężczyzna bez wahania udzielił Laurze pierwszej pomocy i rozpoczął reanimację. Żona do dziś nie może wyjść z podziwu i chwali przytomność swojego męża. Przyznaje także, że jest on świetnym ojcem, który w stu procentach angażuje się w wychowanie dziecka.

Dzisiaj grzeje: 1. "To będzie matka afer, a wy wszyscy będziecie odpowiadać za to przed sądem". Kontrowersyjna ustawa w Sejmie
2.Emerytura nie tylko dla człowieka, pieniądze dostaną też zwierzęta. Wiemy już, które konkretnie
3. Nowe odkrycie dotyczące koronawirusa. Naukowcy przebadali miliony próbek

- Laura zaczęła się dusić. Na szczęście był przy mnie Karol. Błyskawicznie podjęliśmy reanimację, takie ekstremalne sytuacje są wpisane w rodzicielstwo - skomentowała żona Strasburgera cytowana przez WP Gwiazdy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Sytuacja jest krytyczna, nie było innego wyjścia. Właśnie wprowadzono całkowity lockdown w jednym kraju
  2. Niewiarygodne odkrycie. Znamy kolejny powód zatonięcia Titanica
  3. Pasażer autobusu nie miał maseczki. Zasłonił usta czymś, co sprawiło, że jest o nim głośno na całym świecie [FOTO]
  4. GIS wydał bardzo ważne ostrzeżenie. Groźna bakteria wykryta w jedzeniu, absolutnie go nie spożywajcie
  5. Często boli cię lewa ręka? Uważaj, może być to objaw groźnej choroby
  6. Prosta i pyszna surówka z buraków. idealnie komponują się z popularnym owocem

Następny artykuł