Kasia Kowalska przyznała się do ciężkiej choroby. Piosenkarka trafiła na OIOM
instagram.com/kasia_kowalskaofficial
Autor - 25 Czerwca 2020

Kasia Kowalska była na OIOM-ie. Gwiazda wyznaje niepokojące fakty na temat swojego zdrowia

Kasia Kowalska zaskoczyła fanów swoim wyznaniem. Piosenkarka zdradziła, że walczyła z ciężką chorobą, w wyniku której trafiła na OIOM. Gwiazda znalazła się w szpitalu na krótko przed tym, jak zachorowała jej córka.

Kasia Kowalska przyznała się do ciężkiej choroby. W najnowszym wywiadzie piosenkarka zdradziła, że na krótko przed chorobą jej córki, sama w poważnym stanie znalazła się w szpitalu.

W kwietniu gwiazda podzieliła się z fanami informacją, że jej córka walczy o życie w jednym z londyńskich szpitali. Wówczas wiele osób było przekonanych, że Ola zmaga się z koronawirusem. Doniesienia te ostatecznie okazały się nieprawdziwe.

Zaatakował byłą żonę siekierą. Wszystko na oczach dzieciZaatakował byłą żonę siekierą. Wszystko na oczach dzieciCzytaj dalej

Kasia Kowalska przyznała się do ciężkiej choroby. Piosenkarka trafiła na OIOM

Kasia Kowalska przeżyła w ostatnim czasie wiele trudnych chwil. Jak podaje pudelek.pl, w kwietniu piosenkarka opublikowała niepokojące nagranie, w którym wyznała, że jej córka walczy o życie w szpitalu. Gwiazda apelowała wówczas o pozostanie w domach, przez co wiele osób sądziło, że Ola walczy z koronawirusem.

Piosenkarka nie zaprzeczyła doniesieniom, a gdy jej córka wydobrzała, Kasia wzięła udział w koncercie w Ciechanowie, podczas którego część osób wyszła z domów i zgromadziła się pod sceną, nie zważając na obowiązujące obostrzenia. Wokalistka nie rozumie jednak, dlaczego po koncercie spotkała się z tak dużą krytyką.

- Ludzie spragnieni wzajemnych kontaktów wyszli. Czy to zbrodnia? Jedni mogą wychodzić, a drudzy nie. Chcą mi postawić zarzuty z kodeksu wykroczeń związane z zakłócaniem porządku w miejscu publicznym mimo ogłoszonych zakazów. Policjanci zaproponowali mi mandat, oczywiście go nie przyjęłam, nie czuję się winna, to nie ja byłam odpowiedzialna za organizację koncertu - wyznała w najnowszym wywiadzie dla miesięcznika Pani.

W rozmowie z dziennikarką Kasia Kowalska podzieliła się z czytelnikami wyznaniem, że pod koniec ubiegłego roku sama poważnie podupadła na zdrowiu. Podczas trasy koncertowej nagle zaczęła się źle czuć.

- Jakoś próbowałam te koncerty ciągnąć, traciłam głos, brałam zastrzyki ze sterydów, ale było ze mną coraz gorzej. (...) Czułam, jak rośnie mi temperatura, próbowałam ją zbić lekami, ale niewiele pomagało. Myślałam, że mam zatrucie pokarmowe. Zaczęły się jakieś majaki, niewiele pamiętam (...). Szybko trafiłam na OIOM - zdradziła Kowalska.

Okazało się, że gwiazda przeszła sepsę. W tamtym czasie lekarz zalecił jej odpoczynek, regenerację i regularne posiłki. Piosenkarka wspomina, że kontakt z jakimkolwiek wirusem mógł być dla niej wtedy tragiczny w skutkach. Kowalska dodała również, że gdy zaczęła się epidemia koronawirusa, nie była w najlepszej formie.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie mógł poradzić sobie z wyśmiewaniem. Nie żyje bohater "Pamiętników z wakacji"

2. Biedronka wzywa swoich klientów. Mogą odzyskać część pieniędzy z nienaliczonego rabatu, który im się należał

- Od wyjścia ze szpitala miałam poważny problem z nogą, podejrzewano zapalenie nerwu, zaczęły się rehabilitacja i codzienne przyjmowanie leków przeciwbólowych - wspomina Kowalska.

Mimo własnych problemów zdrowotnych wokalistka twierdzi, że nic gorszego niż choroba córki nie może jej spotkać.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polska legenda sportu zginęła w wypadku. Widok grobu zapiera dech w piersiach. Wszystko niemal 30 lat od śmierci
  2. Pogrzeb Emila Karewicza. Padły słowa, których nikt nigdy się nie spodziewał, prezydent również skomentował
  3. IMGW wydało pilne ostrzeżenie. Dwa województwa z najwyższym stopniem zagrożenia, lepiej zostać w domu
  4. Tragiczne wiadomości o śmierci 25-latki. Przedawkowała popularne napoje
  5. Sygnały, które daje nasze serce, gdy ma już dosyć. Nie wolno ich lekceważyć
  6. Wujek Adama Małysza nagle przekazał informacje o zdrowiu mistrza. Ważne słowa członka rodziny byłego skoczka

Następny artykuł