Kasia Kowalska postanowiła wyznać całą prawdę na temat choroby swojej córki
instagram.com/ kasia_kowalskaofficial
Autor - 26 Czerwca 2020

Kasia Kowalska wyznała prawdę na temat choroby córki. Miała już dość domysłów i plotek

Kasia Kowalska ma już dość hejtu, którego doświadcza od wielu tygodni. Gwiazda nieustannie czyta w sieci nieprzychylne komentarze na swój temat. W związku z licznymi plotkami piosenkarka postanowiła w końcu wyjawić prawdę na temat choroby swojej córki.

Kasia Kowalska w kwietniu podzieliła się z fanami informacją, że jej córka walczy o życie w jednym z londyńskich szpitali. Wówczas wiele osób było przekonanych, że Ola zmaga się z koronawirusem. Doniesienia te ostatecznie okazały się nieprawdziwe.

Gwiazda w odpowiedzi na hejt, którego od dłuższego czasu doświadcza w Internecie, postanowiła w końcu wyznać ludziom całą prawdę na temat choroby swojej córki. Artystka wyznała, że wcale nie jest tak, jak się ludziom wydaje.

Sanepid wycofuje z rynku środek do dezynfekcji. Może zagrażać zdrowiu, sprawdź czy nie masz go w domuSanepid wycofuje z rynku środek do dezynfekcji. Może zagrażać zdrowiu, sprawdź czy nie masz go w domuCzytaj dalej

Kasia Kowalska postanowiła wyznać całą prawdę na temat choroby swojej córki

Kasia Kowalska przeżyła w ostatnim czasie wiele trudnych chwil. W kwietniu piosenkarka opublikowała niepokojące nagranie, w którym wyznała, że jej córka walczy o życie w szpitalu. Gwiazda apelowała wówczas o pozostanie w domach, przez co wiele osób sądziło, że Ola walczy z koronawirusem.

Gdy córka Kasi opuściła szpital, menadżer zdradził, że wcale nie chorowała na COVID-19. Wiadomość, która dotarła do fanów, sprawiła, że byli oni naprawdę zdezorientowani i rozczarowani. Wylała się fala hejtu, a odpowiedzi Kasi Kowalskiej zdawały się tylko pogarszać sytuację.

Na domiar złego, gdy córka piosenkarki wydobrzała, Kasia wzięła udział w koncercie w Ciechanowie, podczas którego część osób wyszła z domów i zgromadziła się pod sceną, nie zważając na obowiązujące obostrzenia. Wówczas rozpętała się afera na cały kraj. Internauci widzieli bowiem tłumy w czasie, gdy ludzie nie powinni wychodzić z domów. Gwiazda aż dotąd nie potwierdziła ani nie zaprzeczyła informacji o zakażeniu córki. W rozmowie z magazynem “Pani” powiedziała jednak, na co tak naprawdę chorowała Ola.

- Ludzie zaczynają węszyć, wysyłają paparazzi, chcą wiedzieć, jak wygląda zapłakana Kasia Kowalska, która np. wyrzuca śmieci, wychodząc z domu. Pytali, na co chora jest jej córka, jak się zaraziła. A może to narkomanka? (…) Niektórzy pisali, że moja córka przedawkowała. Nie będę tego komentować. - wspomina gwiazda.

Podczas wywiadu wokalistka opowiedziała szczegółowo o chorobie Oli. Kasia Kowalska wspomina, że jej córka na początku miała zwyczajne objawy przeziębienia, jednak którejś nocy jej stan pogorszył się na tyle, że razem z koleżanką wezwały karetkę.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie mógł poradzić sobie z wyśmiewaniem. Nie żyje bohater "Pamiętników z wakacji"

2. Biedronka wzywa swoich klientów. Mogą odzyskać część pieniędzy z nienaliczonego rabatu, który im się należał

Jak podaje portal webniusy.com, Olę zabrano do szpitala, gdzie stwierdzono, że ma zapalenie płuc. Po wyjściu pacjentki ze szpitala jej stan szybko się pogorszył. Wtedy lekarze rzeczywiście podejrzewali infekcję COVID-19. Dziewczyna miała bowiem niepokojące objawy, takie jak wysoka gorączka czy brak tchu. Prawda była jednak zupełnie inna. Jak się okazało, Ola wcale nie miała koronawirusa, tylko adenowirusa.

- Ostatecznie okazało się, że Ola miała agresywnego adenowirusa. Przez trzy tygodnie była w śpiączce. Zaczęła uczyć się wszystkiego od początku – chodzenia, ściskania rąk. Cały czas była rehabilitowana. - wyznaje gwiazda. Na szczęście teraz Ola Kowalska ma się już dobrze.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polska legenda sportu zginęła w wypadku. Widok grobu zapiera dech w piersiach. Wszystko niemal 30 lat od śmierci
  2. Przyłapali ją na gorącym uczynku. Kiedy zauważyła, że jest nagrywana podczas niszczenia banerów, zaczęła się awantura
  3. IMGW wydało pilne ostrzeżenie. Dwa województwa z najwyższym stopniem zagrożenia, lepiej zostać w domu
  4. Tragiczne wiadomości o śmierci 25-latki. Przedawkowała popularne napoje
  5. Sygnały, które daje nasze serce, gdy ma już dosyć. Nie wolno ich lekceważyć
  6. Uwielbiany gwiazdor został postrzelony w głowę. To, co się stało potem, przechodzi ludzkie pojęcie (FOTO)

Następny artykuł