Katastrofa lotnicza w Kozihikode
pixabay.com/yassinebenzahra2016
Autor Barbara Bujar - 7 Sierpnia 2020

Tragiczne wiadomości obiegły media. Katastrofa lotnicza, 170 osób było na pokładzie

Katastrofa lotnicza w Kozihikode. Samolot linii Air India rozbił się tuż przed lądowaniem. Na pokładzie znajdowało się 170 pasażerów oraz obsługa. Część osób zostało rannych. Ze wstępnych ustaleń wynika, że co najmniej 2 z nich nie żyją. Na miejscu zdarzenia cały czas pracują odpowiednie służby. Relacje świadków są wstrząsające.

Katastrofa samolotu sparaliżowała dziś Indie. Maszyna linii lotniczych Air India zmierzała w kierunku lotniska Calicut International Airport w Kozhikode i powoli podchodziła do lądowania. Na jej pokładzie oprócz obsługi znajdowało się 170 pasażerów. W pewnym momencie doszło do tragedii i samolot się rozbił. Akcja ratunkowa rozpoczęła się błyskawicznie.

Rząd wprowadza nowy zakaz. Wejdzie w życie już we wtorekRząd wprowadza nowy zakaz. Wejdzie w życie już we wtorekCzytaj dalej

Katastrofa lotnicza w Kozhikode. Nie żyją co najmniej dwie osoby

Jak podaje Pikio, do zdarzenia doszło dziś, 7 sierpnia, w Kozihikode w Idniach. Samolot rozbił się tuż przed lądowaniem. Z relacji świadków, którzy obserwowali całą sytuację, oraz lokalnych mediów wiadomo, że maszyna zetknęła się z podłożem, po czym ześlizgnęła się z pasa przeznaczonego do lądowania. To właśnie podmokły teren miał być głównym powodem wypadku. Tę teorię dokładnie zbada jeszcze policja.

W dzień tragedii samolotem linii lotniczych Air India podróżowało170 pasażerów. Oprócz nich na pokładzie maszyny znajdowała się oczywiście obsługa. Wypadek był dla wszystkich ogromnym zagrożeniem. Jak się dowiadujemy, wiele osób zostało rannych. Zagraniczne media miały informować także o potwierdzonych dwóch przypadkach śmiertelnych.

W wypadku brało udział ponad 170 osób. Przynajmniej 35 z nich odniosło obrażenia ciała. Dodatkowo stwierdzono śmierć dwóch osób. Jedną z nich miał być pilot samolotu. Drugi mężczyzna odpowiadający za pracę maszyny przeżył, ale został poważnie ranny. Zarówno nim, jak i pozostałymi uczestnikami katastrofy zajęły się służby medyczne.

Dzisiaj grzeje: 1. Zaskakujące obostrzenia dotyczące wesel. Słowa Szumowskiego porażają
2. Szykujesz już szkolną wyprawkę? Biedronka da ci vouchery, jeśli zakupy zrobisz w jej sklepach

Oprócz ratowników na miejscu pojawiła się także policja, która cały czas stara się ustalić szczegóły zdarzenia i uzupełnić zeznania świadków. Na ten moment wiadomo, że zaobserwowali oni moment, w którym maszyna uderzyła z ogromną siłą i rozpadła się na dwie części. Niektórzy relacjonowali tragedię na Twitterze.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. W warszawskim szpitalu rodzą się "dzieci na zamówienie"? Porażające ustalenia "Newsweeka"
  2. Jacek Kurski się do tego posunął. Upublicznił list rozwodowy swojej byłej żony, bez żadnych skrupułów
  3. Gigantyczna pomyłka Ministerstwa Zdrowia. Raport, który zwala z nóg
  4. Chciała tylko wyciągnąć zabawki swojej córki z wody. Tragiczna śmierć 39-latki
  5. Tragiczne wiadomości obiegły media. Nie żyje 230 osób, z każdym dniem ofiar przybywa
  6. 16 lat temu Angelina Jolie adoptowała chłopca z Kambodży. Jak wygląda dzisiaj?

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł