Nowe zdjęcie Kate Middleton w mgnieniu oka stało się tematem do plotek na temat jej domniemanej ciąży
facebook/Swagger
Autor - 17 Maja 2020

Media obiegło sensacyjne zdjęcie. Kate Middleton spodziewa się kolejnego dziecka?

Kate Middleton wybrała się jakiś czas temu na zakupy, w trakcie których zrobiono jej niecodzienne zdjęcie. Księżna owinęła się narzutą, która układała się tak, jakby przykrywała jej rzekomo powiększające się krągłości. Zdjęcie w mgnieniu oka stało się tematem do plotek na temat domniemanej ciąży Kate.

Kate Middleton znów pojawia się na okładkach magazynów plotkarskich. Media od kilku tygodni doszukują się dowodów na ciążę żony księcia Williama. Tematów do plotek dostarczyło im jedno z ostatnich zdjęć księżnej zrobione z ukrycia.

Wszystko zaczęło się od fotografii, którą udało się zrobić brytyjskim paparazzim podczas zakupów, na które wybrała się księżna. Na zdjęciu księżna wygląda w taki sposób, jakby próbowała przykryć jej rzekomo powiększający się brzuch.

Obrazy Pacjenci.pl"Halo, tu papież Franciszek". Siostra zmarłego na COVID-19 proboszcza nie mogła uwierzyć, kto do niej dzwoniCzytaj dalej

Nowe zdjęcie Kate Middleton w mgnieniu oka stało się tematem do plotek na temat jej domniemanej ciąży

Kate Middleton jest dla wielu kobiet na całym świecie wzorem do naśladowania w kwestii mody. Zachwyt nad stylizacjami księżnej wciąż sprawia, że w ciągu kilku minut z wieszaków znika odzież i dodatki, w których zaprezentowała się przyszła królowa. W strojach Middleton wielokrotnie doszukiwano się nie tylko inspiracji modowych, ale również uwypukleń w okolicach brzucha.

Jak podaje portal plejada.pl, z uwagi na epidemię koronawirusa wszelkie spotkania rodziny królewskiej odbywają się online, dzięki jednej z platform internetowych. Kate Middleton pokazuje się na nich w "domowym wydaniu", a internauci mogą ją zobaczyć jedynie od ramion w górę.

Niemniej jednak niedawno żona księcia Williama pojawiła się publicznie na zakupach. Paparazzi sfotografowali księżną, która zasłoniła się pokaźnym ponczo. Zdjęcia Kate w mgnieniu oka trafiło na okładkę jednego z brytyjskich magazynów, a w mediach po raz kolejny pojawiło się pytanie, czy księżna Kate spodziewa się czwartego dziecka.

Księżna pojawiła się w sklepie w obecności ochroniarza, który zwykle towarzyszy jej podczas wypraw do miasta. Wówczas nic nie wzbudziło takiego interesowania śledzących ją paparazzich, jak pokaźne ponczo, którym owinęła się Kate Middleton. Narzuta układała się w sposób, który przykrywał rzekomo powiększające się krągłości. Zdjęcie natychmiast trafiło na okładkę magazynu "New Idea". Tytuł pisma nie pozostawia wątpliwości, że książęce dzieci będą miały rodzeństwo.

- Radość Kate i Williama, Charlotte będzie miała siostrę - czytamy na okładce magazynu.

Dzisiaj grzeje: 1.Objawy niedoboru witaminy E. Jej brak odbija się na całym organizmie

2. Masz w domu konwalie? Lekarze biją na alarm, każdy musi wiedzieć, jakie mogą być konsekwencje

- Kate chce czwartego dziecka i myślę, że ta kwarantanna zwiększyła szanse na to. Zawsze uważałem, że taka izolacja doprowadzi do wyżu demograficznego, więc nie zaskoczy mnie, jeśli Cambridge’owie dołączą do klubu rodziców - powiedział informator.

Na razie nie jest jednak pewne, czy Kate Middleton spodziewa się czwartego dziecka. Pozostaje zatem czekać na oficjalne potwierdzenie informacji przez samą księżną.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dobijająca wiadomość przed znoszonym jutro uciążliwym zakazem. Straszne wydarzenie pod osłoną nocy
  2. Tata stracił ukochaną córkę. Po pogrzebie zdjął lustro w jej pokoju i zalał się łzami
  3. Normy przekroczone ponad 40 razy. Rakotwórcza substancja w kaszach jaglanych
  4. Jeden z pierwszych objawów raka płuc. Wystarczy spojrzeć na swoje palce
  5. Przez tydzień piła koktajl z kurkumy. Efekty okazały się powalające
  6. Mandat nie zawsze skończy sprawę. Za wiele wykroczeń drogowych możesz trafić nawet pod sąd, mało kto o tym pamięta

Następny artykuł