kobieta z wężem w gardle
fot. pixabay.com/sasint
Autor Natalia Niewczas - 1 Września 2020

Lekarze nie wierzyli własnym oczom. Z ciała kobiety wydobyto ponad metrowego węża [WIDEO]

Kobieta z pewnością nie spodziewała się, że pewnego dnia usłyszy o niej cały świat. Tak się jednak stało, a to za sprawą niecodziennego odkrycia, jakiego dokonali lekarze. Medycy wyciągnęli z ciała pacjentki inny organizm. Interwencja została udokumentowana.

Kobieta uskarżała się na złe samopoczucie, niepozorna dolegliwość skłoniła ją do wizyty w gabinecie specjalisty. Zlecone przez lekarzy badania nie wykazały jednak żadnych zdrowotnych anomalii. Ostatecznie medycy postanowili zajrzeć pacjentce do gardła. To właśnie tam jakimś cudem znalazł się prawdziwy wąż.

Według rodziny nikt jej dobrze nie zbadał. Prokuratura bada śmierć 35-latkiWedług rodziny nikt jej dobrze nie zbadał. Prokuratura bada śmierć 35-latkiCzytaj dalej


Kobieta z wężem w gardle


Podczas zabiegu kobieta pozostawała w ogólnym znieczuleniu. Za pomocą specjalistycznego sprzętu do gastroskopii lekarka zlokalizowała w ciele pacjentki coś, czego z początku w ogóle nie potrafiła zidentyfikować. Takiej niespodzianki nie mogła się spodziewać.


Z gardła znieczulonej pacjentki lekarka wydobyła prawdziwego węża. Zgromadzone w sali zabiegowej osoby wprost oniemiały na ten widok ze zdziwienia. Zaskakuje nie tylko samo znalezisko, ale i jego rozmiar - zwierzę mierzyło ok. 120 centymetrów długości. Wszystko to udokumentowało czujne oko kamery.


Pacjentka jest mieszkanką graniczącej z Morzem Kaspijskim republiki Dagestanu. Jak podaje portal popularne.pl, tamtejsze Ministerstwo Zdrowia postanowiło powstrzymać się od komentarza w sprawie niecodziennego medycznego odkrycia. Inne stanowisko zajęli jednak miejscowi z wioski Levishi.

Dzisiaj grzeje: 1. Porażająca prawda o kuchenkach gazowych. Mało kto zdaje sobie z tego sprawę
2. Sensacyjne odkrycie w Belgii. Podczas remontu fontanny natrafili na legendarny skarb


Jak nieoficjalnie przekazują mieszkańcy wioski, podobnych przypadków w tym rejonie było więcej, co przyczyniło się do rozpowszechnienia porady, by pod żadnym pozorem nie spać z otwartymi ustami. Być może teraz popularn, powtarzaną wciąż radę wezmą sobie do serca również internauci z całego świata.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uwaga, wycofano popularny lek. Jeśli masz go w domu, natychmiast wyrzuć
  2. Jurek Owsiak jest wściekły. Publicznie nie przebierał w słowach
  3. Nagła zmiana dotycząca najnowszych obostrzeń. Nikt się nie spodziewał
  4. Tysiące Polaków otrzymało pilny alert. Skażona woda w rzece
  5. Ministerstwo Zdrowia wydało ważny komunikat. Mamy oficjalne potwierdzenie
  6. 15-latka wyglądała starzej od własnej babci. Genialna metamorfoza odmieniła jej życie. Wideo pokazuje, że efekty są zniewalające

Następny artykuł