kobieta podjęła wyzwanie
pixabay.com/kasjanf
Autor Natalia Niewczas - 2 Października 2020

Kobieta przez 7 dni piła sok z ogórków. Na pierwsze efekty nie trzeba było długo czekać

Kobieta postanowiła się przełamać. Choć sama myśl o wypiciu soku z kiszonych ogórków dla wielu osób może być odrzucająca, ona zażywała go przez siedem dni z rzędu. Sama nie spodziewała się tak pozytywnych efektów tego drobnego eksperymentu.

Kobieta zrobiła to, co innym mogło wydawać się nie do wykonania. Blogerka przez siedem dni wypijała dzienną porcję soku z ogórków kiszonych. Mimo że samo rozpoczęcie eksperymentu sprawiło jej pewną trudność, ostatecznie zdecydowała się regularnie korzystać ze sprzyjających zdrowiu właściwości napoju. Jak twierdzi, ta niepozorna mikstura pomogła jej między innymi zwalczyć problem nieświeżego oddechu.

Walczyli do końca, niestety nic nie dało się zrobić. Polskę obiegła tragiczna wiadomośćWalczyli do końca, niestety nic nie dało się zrobić. Polskę obiegła tragiczna wiadomośćCzytaj dalej

Kobieta podjęła wyjątkowo nietypowe wyzwanie


Kobieta przez cały tydzień wypijała kieliszek zalewy z ogórków kiszonych. Zdaniem niektórych ten niecodzienny napój stanowi idealny sposób na kaca, co ma zawdzięczać wysokiej zawartości witaminy C. Jak twierdzi blogerka, to nie jedna prozdrowotna właściwość soku z kiszonych ogórków.


Według doniesień portalu chillizet.pl przełom nastąpił już 5 dnia eksperymentu - wypicie kieliszka soku z ogórków nie stanowiło już wówczas dla blogerki żadnego problemu. Niedługo potem pojawiły się pierwsze efekty tego nietypowego nawyku. Kobieta zauważyła, że po wzmożonym wysiłku fizycznym przestały dokuczać jej skurcze.

Dzisiaj grzeje: 1. Rekordowa liczba zakażeń COVID-19. Polski wirusolog wyjaśnia, dlaczego zachorowań stale przybywa
2.Nowy program 1500 plus. Już wiemy, kto dostanie pieniądze. Może należą się i tobie
3. Umarła w szpitalu, wcześniej zdążyła jednak wszystko nagrać. To, jak ją tam potraktowali, woła o pomstę do nieba


Kobieta zwróciła również uwagę na to, że sok z ogórków kiszonych doskonale sprawdza się w roli napoju izotonicznego. Warto dodać, że, jak sama podkreśla, jednocześnie nie doświadczyła żadnych skutków ubocznych spożywania tak niecodziennej mikstury.


Ogórki kiszone to zdrowe urozmaicenie diety. Przede wszystkim są niskokaloryczne, a co za tym idzie, ich spożywanie nie odbije się negatywnie na masie ciała. Stanowią również źródło witamin z grupy B oraz witaminy C.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Fatalnie. Niepokojące słowa Ministra Zdrowia. Polaków czeka czarny scenariusz
  2. ING Bank Śląski wprowadza innowacyjne zmiany. Chodzi o płatności kartą
  3. Dziś wchodzi w życie nowy zakaz. Wielu Polaków może być niezadowolonych
  4. Lekarze się kłócili, a dzieci umierały. Jedyną nadzieją okazał się szpital prywatny
  5. Ministerstwo Zdrowia opublikowało ważne nagranie. Wiele osób nie może powstrzymać się od łez [WIDEO]
  6. Spektakularne doniesienia o ogórkach kiszonych. Niesamowite, co zawierają, działanie spodoba się każdemu

Następny artykuł