Zmarła, choć myślała, że brzuch boli ją tylko z powodu miesiączki
pixabay.com/nastya_gepp
Autor Barbara Bujar - 4 Lipca 2020

Kobieta była przekonana, że brzuch boli ją przez miesiączkę. Niestety nie dożyła kolejnego dnia

Kobieta, a właściwie 16-letnia dziewczyna przebywała na szkolnej wycieczce. Pewnego dnia rozbolał ją brzuch. Sara myślała, że jest to spowodowane miesiączką i uczestniczyła we wszystkich zaplanowanych atrakcjach. Wieczorem położyła się do łózka, z którego już nie wstała. Z relacji jej siostry wynika, że zmarła wskutek poważnej choroby. Powinny wiedzieć o niej wszystkie kobiety.

Sara miała 16 lat i jak wszyscy w jej wieku chodziła do szkoły. W 2017 roku wraz z pozostałymi uczniami wybrała się na wycieczkę. W trakcie pobytu poza domem zaczął boleć ją brzuch. Młoda kobieta nie spodziewała się, że jest on spowodowany poważną choroba i tłumaczyła to zwyczajną miesiączką. Postanowiła więc nie rezygnować z zaplanowanych zajęć i udała się ze znajomymi na ognisko. Jak informuje portal webniusy.pl, około północy położyła się do łóżka i zasnęła. Rano już się nie obudziła.

4-latek trafił w ręce prawdziwych potworów. Zamiast opieki otrzymał tortury, których niestety nie wytrzymał4-latek trafił w ręce prawdziwych potworów. Zamiast opieki otrzymał tortury, których niestety nie wytrzymałCzytaj dalej

Młoda kobieta zmarła z powodu poważnej choroby. Jej siostra opublikowała poruszający apel do wszystkich dziewczyn

Sara zasnęła około północy, a rano się nie obudziła. Znajomi, którzy przebywali z nią na wycieczce, zignorowali to, ponieważ myśleli, że dziewczyna dalej śpi. Zaniepokoili się dopiero, gdy wrócili ze śniadania. Okazało się, że koleżanka w trakcie ich nieobecności nie wstała ani też nie zmieniła pozycji. Zaczęli próbować ją obudzić, niestety z marnym skutkiem. 16-latka zmarła.

O szczegółowych przyczynach śmierci 16-letniej Sary nie było wiadomo przez długi czas. Dramatyczne zdarzenie dla wielu było zagadką. W grudniu 2017 roku jej starsza siostra Carli opublikowała poruszający wpis na Facebooku. Okazało się, że dziewczyna zmarła z powodu TSS.

- Minęło 9 miesięcy od śmierci Sary. W końcu potwierdzono, że zmarła ona na zespół wstrząsu toksycznego (TSS) – napisała Carli.

Zespół wstrząsu toksycznego, w skrócie TSS, to niezwykle rzadkie zatrucie, które powstaje z powodu infekcji bakteryjnej. Choroba powoduje nagłe obniżenie ciśnienia oraz dostarczanie niewystarczającej ilości tlenu do tkanek w organizmie. Objawia się między innymi gorączką, bólem brzucha, kaszlem, wymiotami i bólem głowy. Jest bardzo poważna i wymaga natychmiastowej pomocy. O jej istnieniu pamiętać powinny wszystkie kobiety, o co w swoim wpisie gorąco prosiła siostra Carli.

Dzisiaj grzeje: 1. Jest jednym z najcięższych do wykrycia nowotworów. Lekarz tłumaczy, co powinno zwrócić naszą uwagę

2. Szykują nową opłatę, resort jest na "tak". Będziemy musieli dopłacać po 300 zł na zakupach

- O tej chorobie w sposób szczególny powinny wiedzieć kobiety. Zakładam, że wiele z was o niej nie słyszało. Jest ona chorobą bardzo rzadką. Miałam okazję poznać oprócz mojej siostry jeszcze jedną osobę, która ledwo to przeżyła. A moja siostra umarła. Więc teraz się zastanawiam, czy to rzeczywiście jest takie rzadkie. Sara była piękną i młodą kobietą i odeszła zdecydowanie zbyt wcześnie… Udostępnijcie tę informację, aby ostrzec innych przed natychmiastową reakcją na dziwne bóle brzucha. Dziękuję za to, że jesteście – zaapelowała.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Chcą wprowadzić zmiany w kodeksie pracy. Wielu ludzi będzie zadowolonych
  2. Samolotem, w którego katastrofie zginęła Jantar, miała lecieć inna wielka gwiazda. Zrezygnowała w ostatniej chwili
  3. Ciągłe zmęczenie i senność nie powinny być lekceważone. Mogą świadczyć o poważnej chorobie
  4. Jego niedobór katastrofalnie wpływa na organizm człowieka. Pierwsze oznaki powinny być sygnałem do działania
  5. Nie żyje wybitny muzyk. Jego utworów słuchały miliony ludzi z całego świata
  6. Wielka tragedia obiegła świat. 20-letni kolarz zmarł w trakcie wyścigu, lekarze podali przerażającą przyczynę śmierci

Następny artykuł