Poddała się popularnemu zabiegowi. Trafiła do szpitala w opłakanym stanie, teraz ostrzega innych

kobieta szpital
pixabay.com/stux
Autor Natalia Niewczas04.11.2020

Ta kobieta dotkliwie przekonała się o tym, że ze zdrowiem nie ma żartów. Niedługo po tym, jak poddała się popularnemu zabiegowi, jej stan nagle się pogorszył. Wymagała pilnej, fachowej pomocy medycznej.

34-letnia kobieta postanowiła skorzystać z usług kosmetyczki. Nie miała pojęcia, że zwykły, mający poprawić jej samopoczucie zabieg, będzie tak opłakany w skutkach. Jak relacjonuje kobieta, trafiła do szpitala z problemami z oddychaniem i bolesnymi bliznami pokrywającymi twarz.

Najnowsze informacje dotyczące Andrzeja Dudy. Chodzi o jego zdrowieNajnowsze informacje dotyczące Andrzeja Dudy. Chodzi o jego zdrowieCzytaj dalej


34-letnia kobieta poszła pofarbować brwi i rzęsy


34-letnia Nicole Tunstill z Newcastle to kobieta, dla której farbowanie nie jest niczym obcym - od 15 roku życia nakładała na włosy rozmaite farby drogeryjne. Gdy w 2012 roku znów zdecydowała się na zmianę koloru włosów, doszło do niepokojących powikłań.


Jak podaje portal uroda.abczdrowie.pl, Nicole poczuła wówczas pieczenie; ze skóry głowy kobiety zaczęła sączyć się ropa. Po konsultacji z lekarzem okazało się, że cierpi na alergię. Uczulał ją związek chemiczny, który jest składnikiem wielu farb do włosów - parafenylenodiamina (PPD).


Kilka lat po tym zdarzeniu kobieta odwiedziła salon urody, chciała pofarbować rzęsy i brwi. Nicole uprzedziła kosmetyczkę o swojej alergii. Ta zapewniła, że używany przez nią produkt nie zawiera PPD.


Sytuacja przybrała nieciekawy obrót kilka godzin po zabiegu. Brwi kobiety zaczęły puchnąć, pojawiło się również dokuczliwe pieczenie.


Kobieta postanowiła przeczekać noc. Miała nadzieję, że opuchlizna zejdzie po użyciu ochładzających okładów. Nic bardziej mylnego - z samego rana okazało się, że stan zdrowia Nicole wciąż pozostawiał dużo do życzenia.


Skórę kobiety pokryły strupy, swędziała ją cała twarz, Nicole musiała znów odwiedzić lekarski gabinet. Zdjęcia z tego trudnego czasu opublikowała w mediach społecznościowych, można znaleźć je również w serwisie uroda.abczdrowie.pl.

Dzisiaj grzeje: 1.Ekspert ostrzega przed najgroźniejszym objawem COVID-19. Gdy się pojawi, należy działać bezzwłocznie
2.Adoptował ciężarną suczkę pitbulla. Nie mógł uwierzyć, gdy zaczęła rodzić
3. Szpitale znalazły się w martwym punkcie. Ani jednego wolnego respiratora w całym regionie

Media obiegła tragiczna wiadomość. Nie żyje uczestnik popularnego programu kulinarnegoMedia obiegła tragiczna wiadomość. Nie żyje uczestnik popularnego programu kulinarnegoCzytaj dalej


Jak okazało się w szpitalu, Nicole cierpiała z powodu agresywnej reakcji alergicznej. Lekarze byli zdania, że w produkcie, który został użyty do farbowania rzęs kobiety, musiał znajdować się składnik PPD. Z tego powodu kobieta trafiała do szpitala dwukrotnie, ponieważ objawy się nasilały.


- Podali mi kolejną kroplówkę pełną sterydów i środków przeciwbólowych. Martwili się, że moje drogi oddechowe całkowicie się zamkną, jeśli obrzęk gardła się nie zmniejszy - relacjonuje kobieta.

Ostatecznie kobieta odzyskała zdrowie po pięciu dniach intensywnej kuracji w szpitalu. Nicole skontaktowała się z salonem, w którym dokonano zabiegu i zagroziła, że sprawa trafi do sądu. Otrzymała 500 funtów zadośćuczynienia.

Wykrywają koronawirusa w ciągu minuty, mają niemal stuprocentową skuteczność. Zaskakujące doniesienia z zagranicyWykrywają koronawirusa w ciągu minuty, mają niemal stuprocentową skuteczność. Zaskakujące doniesienia z zagranicyCzytaj dalej

Nicole

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nadchodzi europejska płaca minimalna. Czeka nas wzrost wynagrodzeń
  2. Uwaga, oszuści podszywają się pod Pocztę Polską. Można stracić ogromne pieniądze
  3. Wdarli się na teren uczelni, otworzyli ogień. Są ofiary śmiertelne
  4. Imbir posiada wiele wspaniałych właściwości zdrowotnych. Nie każdy może jednak bezpiecznie go stosować
  5. Nadmierne wypadanie włosów to sygnał ostrzegawczy, którego nie należy ignorować. Może oznaczać poważne problemy ze zdrowiem
  6. Kamil Stoch został oszukany? Nadal nie dostał swojej nagrody, czeka na nią prawie rok
  7. Poważny wypadek na S8. Droga zablokowana, dwie furgonetki kompletnie zniszczone

Następny artykuł