kobieta urodziła wnuczkę
fot. pixabay.com/jarmoluk
Autor Klaudia Gaicka - 5 Września 2020

Urodziła swoją własną wnuczkę. Historia, w którą aż ciężko uwierzyć

Kobieta chciała, aby jej syn był szczęśliwy, więc spełniła marzenie jego i jego męża. 61-letnia Cecile urodziła zdrową dziewczynkę, ciąża nie obyła się jednak bez przeszkód. Historia tej rodziny jest szokująca, babcia nie jest jedyną kobietą, która poświęciła dla sprawy kawałek siebie.

Kobieta urodziła wnuczkę. Historia tej rodziny jest nieprawdopodobna. Kobieta tak bardzo kochała swojego syna, że zdecydowała się spełnić jego marzenie o potomku. Pomimo tego, że ciąża wiązała się ze sporym ryzykiem, matka mężczyzny zdecydowała się urodzić mu dziecko.

Obostrzenia dotyczące wesel zostaną zaostrzone? Nowe rekomendacje GISObostrzenia dotyczące wesel zostaną zaostrzone? Nowe rekomendacje GISCzytaj dalej

Kobieta urodziła wnuczkę, aby jej syn mógł ja wychowywać wraz ze swoim mężem

Jak podaje portal Popularne.pl, Matthew i jego mąż Elliot z Omaha w stanie Nebraska w USA od wielu lat marzyli o własnym dziecku. Chcieli, by był to ich biologiczny potomek, pochodzący z zapłodnienia in vitro komórki jajowej anonimowej dawczyni. W ten sposób zarodek wszczepiony by został do macicy surogatki.

Niestety lata mijały, a para mężczyzn wciąż nie mogła mieć własnego potomka. Ich podania byli systematycznie odrzucane. Matthew i Elliot powoli tracili już nadzieję, wtedy pomóc im zdecydowała się mama jednego z nich, 61-letnia Cecile Eledge.

Pomimo tego, że Cecile już kilka lat temu przeszła menopauzę, zdecydowała się urodzić dziecko homoseksualnej parze. Cała rodzina czekała na decyzję lekarzy odnośnie do tego, czy taki proces będzie mógł wejść w życie.

Całe szczęście się udało. 61-latka przeszła różne badania, w tym cytologię, morfologię, poziom cholesterolu oraz nawet mammografię. Wszystko to, aby zapewnić starszej mamie jak największe bezpieczeństwo.

Z kolei siostra Elliotta zaoferowała własną komórkę jajową, która została zapłodniona plemnikami pochodzącymi od Matthew. W ten sposób dziecko otrzymało materiał genetyczny obu rodzin.

Dzisiaj grzeje: 1. Powalające doniesienia dotyczące Łukasza Szumowskiego. Mało kto się spodziewał
2. Absolutny hit od Lidla. Z aplikacji korzysta już 6,5 mln osób, można sporo zyskać

- Nawet nie wiem, jakimi słowami opisać mamę. Mam do niej przeogromny szacunek i wdzięczność, za to, co zrobiła - podsumował wzruszony syn, Matthew.

Cecile zaszła w ciążę już przy pierwszym zabiegu. Chociaż ciąża bardzo ją wymęczyła, kiedy na świat przyszła mała, zdrowa dziewczynka, wszyscy byli szczęśliwi. Kobieta wyznała w rozmowie z Daily Mail, że przez cały czas ciąży miała intensywne wrażenie, że nosi własną wnuczkę, która zresztą podczas ciąży tak dała jej popalić, że po porodzie z ulgą oddała ją mężczyznom.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Policjanci z płaczem wyszli z mieszkania. Wcześniej 11-latek wysłał koledze zatrważającą wiadomość
  2. Paraliż w szkole. 200 osób na kwarantannie. Sytuacja wymyka się spod kontroli
  3. Niewyobrażalna tragedia. Dzieci chciały schronić się przed burzą pod wiatą, nagle uderzył piorun, 10 ofiar śmiertelnych
  4. Nieoczywiste objawy niedoboru żelaza. Ma fatalny wpływ na nasz organizm, lepiej go nie lekceważyć
  5. Czy Polacy zaszczepią się przeciwko koronawirusowi? Wyniki sondażu nie pozostawiają wątpliwości
  6. Media huczały o jej głośnym rozstaniu z mężem. Teraz gwiazda disco polo znów jest na językach, pokazuje ekskluzywne śniadania i bawi się w najlepsze

Następny artykuł