kobieta osierociła 6 dzieci
unsplash.com/ CHIRAG K
Autor Klaudia Gaicka - 7 Września 2020

Wszystko zaczęło się od silnego zmęczenia. Po tygodniu w szpitalu osierociła sześcioro dzieci

Kobieta zmarła z powodu zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Tym samym osierociła sześcioro dzieci. Tragedia, która dotknęła tę rodzinę, jest nieprawdopodobna. Początkowo Brenda nie miała objawów typowych dla COVID-19, jej stan skrajnie się pogorszył w ciągu kilku godzin.

Kobieta i matka sześciorga dzieci zmarła z powodu zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Nikt nie spodziewał się, że za jej zły stan może odpowiadać COVID-19. Tragedia, która dotkneła tę rodzinę, jest nieprawdopodobna.

Poważne zmiany już od 15 września. Lekarze są przerażeniPoważne zmiany już od 15 września. Lekarze są przerażeniCzytaj dalej

Kobieta zmarła z powodu COVID-19. Szóstka dzieci pozostała bez matki, najmłodsze z nich ma 2 latka

Brenda Martinez miała 43 lata i szóstkę dzieci w wieku od 2 do 19 lat. Kobieta trafiła do szpitala kilka dni po pierwszych objawach zakażenia, początkowo objawy nie były typowe dla tej choroby.

Jak podaje portal Parenting.pl, kobieta nie sądziła, że jej zmęczenie może wynikać z zakażenia koronawirusem. Na początku nie miała żadnych innych objawów, więc winą za swoje znużenie obarczyła pełnię księżyca, przez którą nie mogła usnąć. Po kilku godzinach jej stan zaczął się pogarszać, miała gorączkę, ból głowy i zaczynała kaszleć. Wzięła tabletki przeciwbólowe i znów się położyła.

Tabletki nie pomogły, po dwóch godzinach, kobieta poczuła się jeszcze gorzej. Miała problemy z oddychaniem, silny kaszel i wysoką gorączkę. Brenda trafiła do szpitala, lecz pomimo starań lekarzy nie udało się jej uratować.

- Jest bardzo silna. Zrobi wszystko, by pomóc każdemu w potrzebie. Jest zawsze, kiedy jej potrzebujesz, niesamowita matka - wspomina Crystal Acosta Torres, szwagierka Brendy.

Szpital poinformował, że Brenda miała choroby, które mogą wpływać na gorszy przebieg COVID-19. Cierpiała z powodu otyłości i cukrzycy, a dwa tygodnie temu zdiagnozowano u niej chorobę nerek.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje 8-latka. Wraz z kolegami bawiła się w duszenie
2. Patologia polskiego rynku pracy. Ukrywają zakażenia, by nie stracić pieniędzy

Dzieci Brendy również zostały przebadane w kierunku SARS-CoV-2. Niestety każde z nich miało pozytywny wynik testu. Przez to dzieci nie mogły pożegnać się ze swoją zmarłą tragicznie mamą. Opiekę nad nimi przejął najstarszy z nich, 19-letni syn ofiary.

- Nie mogli się pożegnać. Sami mieli pozytywny wynik. Najstarszy syn pacjentki ma 19 lat i przejął opiekę nad rodzeństwem. Ich płacz długo zostanie w moim sercu - powiedział poruszony lekarz, który przekazał dzieciom straszne wieści.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Masz jeszcze 10-groszówkę z PRL-u? Za monetę płacą majątek
  2. Trąba powietrzna na Mazurach. Wszystko latało. Ludzie stracili cały dorobek życia
  3. Niepokojące słowa papieża Franciszka. Ostrzega przed jeszcze gorszą plagą niż koronawirus
  4. Objawy raka, które dostrzeżesz gołym okiem. Kiedy się pojawią, nie ma czasu do stracenia
  5. Lekarze biją na alarm. Popularne badanie sposobem na wyciąganie pieniędzy
  6. Przenigdy nie wkładaj 3 rzeczy do zmywarki. Skutki mogą być koszmarne

Następny artykuł