kobieta piła wode 3 l
unsplash NordWood Themes
Autor Klaudia Gaicka - 8 Października 2020

Kobieta przez miesiąc piła 3 litry wody dziennie. Zmiany w jej organizmie okazały się spektakularne

Kobieta postanowiła pić 3 litry wody dziennie. Efekty tego eksperymentu przerosły jej najśmielsze oczekiwania. Dziennikarka zdecydowała się wykonać odważny dietetyczny eksperyment. Jego wyniki zaskoczyły nie tylko ją samą.

Kobieta postanowiła spróbować wykonać dietetyczny eksperyment. Jego wyniki zaskoczyły nie tylko ją samą. 42-letnia brytyjska dziennikarka Sarah Smith od lat borykała się z migreną i problemami trawiennymi. Dodatkowo wygląd jej twarzy sprawiał, że ludzie sądzili, że jest dużo starsza niż w rzeczywistości.

Rząd rozważa wprowadzenie potężnych obostrzeń. Propozycje leżą już na stole, o co chodzi?Rząd rozważa wprowadzenie potężnych obostrzeń. Propozycje leżą już na stole, o co chodzi?Czytaj dalej

Kobieta postanowiła pić 3 litry wody dziennie. Efekty tego eksperymentu przerosły jej najśmielsze oczekiwania

Jak podaje portal Dobrewiadomosci.net.pl, kobieta zdecydowała się na zwiększenie spożywanej każdego dnia wody. Efekty tej odważnej decyzji przeszły jej najśmielsze oczekiwania. Woda jest podstawowym składnikiem, z którego składa się ludzkie ciało. Nie bez przyczyny to właśnie jej, naukowcy doszukują się na obcych planetach. Tam, gdzie jest woda, jest bowiem życie.

Dzięki wodzie w organizmie ma miejsce odpowiednia regulacja ciśnienia tętniczego, dodatkowo to właśnie dzięki niej nasz organizm ulega oczyszczaniu z toksyn. Ponadto woda umożliwia utrzymywanie odpowiedniej temperatury ciała i wielu innych podstawowych funkcji na odpowiednim poziomie. O właściwościach prozdrowotnych wody moglibyśmy napisać cały osobny artykuł.

Dziennikarka postanowiła posłuchać rad lekarzy. Od tej pory każdego dnia spożywała 3 litry wody. Nie spodziewała się tak ogromnych efektów tej lekkiej zmiany nawyków żywieniowych. Zmiany zszokowały nie tylko ją, ale też jej najbliższych.

Dolegliwości, które męczyły ją od wielu lat, minęły. 42-latka nie mogła uwierzyć. Już po kilku tygodniach eksperymentu osoby z otoczenia kobiety dostrzegły szokujące zmiany. Jej twarz wyraźnie odmłodniała, cera stała się wygładzona. Zarówno przyjaciele Sarah, jak i nawet jej mąż, zauważyli, że kobieta wygląda na co najmniej 10 lat młodszą.

Dzisiaj grzeje: 1.Nowe zakazy i ogromne kary już od soboty. Minister Zdrowia przedstawił program, wielu Polaków oburzonych
2.Ikea rozpoczęła sprzedaż nietypowych akcesoriów. Sieć chce, żeby klienci wyglądali stylowo
3.Dwa scenariusze końca pandemii. Polski ekspert podaje konkretne daty

Naukowcy i dietetycy są zgodni, przy zachowaniu młodego wyglądu, jednym z kluczowych elementów jest odpowiednie nawodnienie organizmu. Zapotrzebowanie na wodę rośnie także wraz z intensywnym trybem życia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niebawem ruszą masowe kontrole Polaków, sypną się gigantyczne kary. Złe wieści dla podróżujących
  2. Znamy prognozę na nadchodzącą zimę. Gigantyczny wpływ globalnego ocieplenia, wszystko już jasne
  3. Ekspert alarmuje. Koronawirus przenosi się inaczej niż 3 miesiące temu
  4. Leki, których może zaraz zabraknąć. Naczelna Izba Aptekarska alarmuje
  5. Nowa prognoza epidemii dla Polski. "Można odwołać Boże Narodzenie z rodziną"
  6. Rewolucyjne "kotletopierogi". Stukrotnie lepsze niż schabowe, mielone i pierogi

Następny artykuł