kobieta urodziła na parkingu
fot. https://youtube.pl Natural BirthWorks
Autor Klaudia Gaicka - 9 Lipca 2020

Urodziła na środku parkingu. Wszystko zostało nagrane

Poród kobiety był zaskoczeniem dla wszystkich. Wraz z mężem przyjechali do placówki chwilę po tym, jak odeszły jej wody. Niestety nie zdążyli do placówki, dziecko "wyskoczyło" kiedy kobieta była na parkingu. Szybka reakcja położnej doceniona przez internautów.

Kobieta pragnie zwykle szybkiego porodu, jednak ten zdecydowanie nie należał do wymarzonych mimo zawrotnego tempa. Susan Anderson wysiadła z samochodu, który przywiózł ją do kliniki i zaczęła rodzić przed jej drzwiami.

4-letnia Amelia jest w stanie wegetatywnym. Rodzice oskarżają lekarzy o poważny błąd4-letnia Amelia jest w stanie wegetatywnym. Rodzice oskarżają lekarzy o poważny błądCzytaj dalej

Kobieta urodziła na parkingu pod kliniką. Błyskawiczna reakcja położnej sprawiła, że wszystko skończyło się dobrze

Jak podaje portal Parenting.pl, od placówki medycznej Natural Birth Works w Margate na Florydzie dzieliło ją zaledwie kilka metrów. Niestety, natura zadecydowała za wszystkich.

Błyskawiczny poród udało się zaobserwować dzięki kamerom zamontowanym na parkingu kliniki. Kobieta urodziła między samochodem a wejściem do placówki. Położna zdążyła tylko wybiec i złapać dziecko. Maluszek od razu został podany świeżo upieczonej mamie. Kobietę cały czas trzymał za rękę i wspierał jej mąż.

Niespodziewanymi świadkami sytuacji była para policjantów, którzy przybiegli na miejsce zaniepokojeni krzykami. Młoda mam opowiedziała miejscowym mediom, że w planie miała poród w basenie. Wraz z mężem ruszyli do kliniki, jak tylko odeszły jej wody.

Kobieta urodziła zdrową córeczkę Julię. Tuż po błyskawicznym porodzie, udało jej się o własnych siłach wejść do placówki.

- To było niezłe doświadczenie! Jedne z najbardziej ekscytujących narodzin 2020 roku. Mama i dziecko mają się świetnie, więc teraz spokojnie możemy się śmiać z tego, jak niesamowity był to poród - czytamy w mediach społecznościowych kliniki Natural Birth Works.

Dzisiaj grzeje: 1. Wiemy co od września czeka polskich uczniów. Minister Edukacji zabrał głos

2. Porażające wieści dla kierowców, rząd wysuwa najcięższe działa. Mandaty mają wzrosnąć nawet 10 razy

Julia nie jest pierwszym dzieckiem kobiety. Pierwszy poród trwał zdecydowanie dłużej niż ten. Komentujący film gratulowali nie tylko mamie maluszka, ale również położnej, która zareagowała na sytuację najlepiej, jak się dało.

Chociaż sytuacja jest niezwykła, w przyszłości zdarzyło się już wiele podobnych. Niestety nie wszystkie dzieciątka miały tyle szczęścia. Pamiętajmy, że termin porodu, który zakładają lekarze, może znacząco różnić się od tego, w którym faktycznie urodzimy. Bądźmy zawsze w pogotowiu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. GW: Nie tylko biskup Edward Janiak miał kryć księdza pedofila. Padło nazwisko, doszło do prawdziwego dramatu
  2. Zadziwiające plany akcji służb. Szczegóły fikcyjnego "porwania" Andrzeja Dudy trafiły do sieci
  3. Wiedza, która może uratować życie. Jak odróżnić zwykły pieprzyk od śmiertelnie niebezpiecznego czerniaka?
  4. Pierwsze objawy raka krtani. Niezwykle łatwo pomylić je z innymi chorobami
  5. Ministerstwo Zdrowia komentuje słowa Dudy. Mocne słowa o szczepionkach
  6. Mateusz Borek stracił kolejną pracę. "Nie wszystko zależy ode mnie"

Następny artykuł