kobieta nie miała pojęcia o ciąży
pixabay_orzalaga
Autor Natalia Niewczas - 10 Września 2020

Nagle poczuła silny ból brzucha. Kiedy poznała przyczynę, nie mogła uwierzyć

Kobieta nie przejęła się przybraniem kilku dodatkowych kilogramów. Winę za taki stan rzeczy zrzuciła na lockdown i towarzyszące mu skłonności do podjadania - niesłusznie. W rzeczywistości w jej ciele zachodziły ogromne zmiany.

Kobieta zaobserwowała przyrost masy ciała, za który, jak sądziła, odpowiadały liczne przekąski. Nie zamierzała się tym przejmować, dawała z siebie wszystko w pracy i brała dodatkowe nadgodziny. Dla 28-letniej Tashy lato nie było czasem szczególnej dbałości o własne ciało. Jej ówczesny stan pilnie tego jednak wymagał. To nie podjadanie pchnęło igłę łazienkowej wagi - zrobiła to ciąża.

Sanepid pilnie poszukuje pasażerów dwóch pociągów. Mogli mieć kontakt z zarażoną osobąSanepid pilnie poszukuje pasażerów dwóch pociągów. Mogli mieć kontakt z zarażoną osobąCzytaj dalej

Kobieta nie miała pojęcia, w jakim jest stanie

Kobieta przeżyła prawdziwy szok - w jej ciele rozwijało się nowe życie. Jak sama twierdzi, praktycznie nic na to nie wskazywało. Jedynym objawem błogosławionego stanu był skok wagi, w przypadku Tashy nie doszło nawet do typowego zatrzymania cyklu menstruacyjnego. Prawda wyszła na jaw dopiero po kilku tygodniach.

Jak podaje portal parenting.pl, Tasha trafiła w ręce medyków nie z powodu podejrzenia ciąży, ale uporczywych bólów brzucha. Dolegliwości obudziły kobietę w środku nocy. Wraz z partnerem, Martinem, postanowili pojechać do szpitala.

- Kiedy już tam trafiliśmy, pielęgniarki zapytały mnie, czy mogę być w ciąży. Zaprzeczyłam, jednak niedługo potem zaproponowali, że zrobią mi test. Wynik był pozytywny. Byliśmy w absolutnym szoku – relacjonuje Tasha.

Oboje wprost nie mogli uwierzyć w słowa lekarzy. Jak przyznaje Martin, tamte pełne emocji chwile były dla niego wprost surrealistyczne.

Dzisiaj grzeje: 1. Dziennik Gazeta Prawna ujawnił wielki plan rządu. Ważne reformy i zmiany, które znacząco wpłyną na życie Polaków
2. Zaskakujące żądanie niemieckich rolników wobec Polski. Oczekują pilnej reakcji

- Tamtej nocy poszedłem spać, myśląc, że pojadę odebrać pralko-suszarkę, którą kupiliśmy. Zamiast tego trafiłem do szpitala i dowiedziałem się, że zostałem ojcem. (...) Nie możemy się doczekać, kiedy zaczniemy nasze życie jako nowa, trzyosobowa rodzina – zapewnia mężczyzna.

Na szczęście, choć Tasha niespecjalnie dbała o siebie w czasie ciąży (o której istnieniu nie miała przecież pojęcia), dziecko przyszło na świat całe i zdrowe. Jej syn urodził się 1 września 2020 roku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nikt nie miał pojęcia, ukrywali całą prawdę. Chodzi o Bandziorka z „Chłopaków do wzięcia”
  2. Szumowski mówi, co się będzie działo jesienią w Polsce. Niczego nie ukrywał
  3. Fani pogrążyli się w rozpaczy. Nie żyje Gienek Loska, pogrzeb wybitnego muzyka już dziś
  4. Naukowcy podali prognozę rozwoju epidemii dla Polski. Przedstawili najgorszy oraz najlepszy scenariusz
  5. W Łodzi urodziły się absolutnie niezwykłe bliźniaki. Taki przypadek zdarza się średnio raz na 20 tysięcy
  6. Teraz pełno ich w sklepach, mówią o nich "owoce mocy". Niesamowicie poprawiają wygląd skóry i stan naczyń krwionośnych, nie przegap sezonu

Następny artykuł