Ciało młodej kobiety zostało odnalezione w mieszkaniu w Pile. Policja bada przyczyny jej śmierci
pixabay_Transportphoto
Autor - 11 Maja 2020

Tragedia wstrząsnęła całym miastem. W mieszkaniu odnaleziono ciało 22-latki

Kobieta z Piły, która została odnaleziona przez policjantów w jednym z mieszkań na osiedlu Zielona Dolina, nie żyje. Policja i prokuratura badają przyczyny śmierci 22-latki.

Kobieta, której zwłoki odkryto w sobotę w godzinach popołudniowych, zmarła w niewyjaśnionych okolicznościach. Policja i prokuratura badają przyczyny śmierci 22-latki.

Jak poinformował w niedzielę rzecznik wielkopolskiej policji, w sprawie tej zatrzymano partnera kobiety. Mężczyzna w chwili zatrzymania był pod wpływem alkoholu. Niemniej jednak nie postawiono mu dotychczas żadnych zarzutów.

Na pogrzebie Kacperka panowała cisza. Mama chłopca nie wytrzymałaNa pogrzebie Kacperka panowała cisza. Mama chłopca nie wytrzymałaCzytaj dalej

Ciało młodej kobiety zostało odnalezione w mieszkaniu w Pile. Policja bada przyczyny jej śmierci

Mieszkańcami Piły wstrząsnęła informacja, która w niedzielę obiegła media. Policjanci w jednym z mieszkań odnaleźli ciało młodej kobiety.

- Policja i prokuratura badają przyczyny śmierci 22-letniej mieszanki Piły, której zwłoki odkryto w sobotę w godzinach popołudniowych. W tej sprawie zatrzymano partnera kobiety – poinformował w niedzielę rzecznik prasowy wielkopolskiej policji mł. insp. Andrzej Borowiak.

Do tragicznego zdarzenia doszło w Pile w woj. wielkopolskim. Jak podaje portal fakt.pl, w jednym z mieszkań przy ul. Swojskiej znaleziono ciało 22-letniej kobiety. Na ten moment nie wiadomo, jaka była bezpośrednia przyczyna jej śmierci. Jak poinformowali policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile, w sprawie zatrzymano już 23-letniego partnera kobiety.

- W sobotę po południu do jednego z mieszkań przy ul. Swojskiej w Pile wezwano służby ratunkowe. Na miejsce przyjechała m.in. straż pożarna i policja. W środku policjanci znaleźli zwłoki 22-letniej kobiety - powiedział w rozmowie z Fakt24 mł. asp. Jędrzej Panglisz z Komendy Powiatowej Policji w Pile.

Jak informują policjanci, kobieta mieszkała razem ze swoim partnerem oraz dwójką małych dzieci – półtoramiesięcznym i trzyletnim. Funkcjonariuszom nie udało się ustalić bezpośredniej przyczyny zgonu kobiety, jednak zebrane informacje wystarczyły, by zatrzymać 23-letniego partnera zmarłej.

- Na ciele kobiety nie znaleziono śladów wskazujących na przyczynę zgonu, jednak biorąc pod uwagę zebrane informacje zdecydowano o zatrzymaniu 23-letniego partnera kobiety - poinformował Panglisz.

Dzisiaj grzeje: 1. Krzysztof Jackowski przestraszony swoją wizją na rok 2020. "Sytuacja jest bardzo poważna"

2. Wszyscy myśleli, że 5-latek zmarł na Covid-19. Prawda wyszła na jaw po 11 dniach, słowa ojca wywołują ciarki

Mężczyzna w chwili zatrzymania był pod wpływem alkoholu. Na razie nie postawiono mu jednak zarzutów. Śmierć 22-latki bada obecnie policja i prokuratura.

Więcej na temat śmierci kobiety będzie wiadomo w najbliższy poniedziałek. Wtedy też zostanie przeprowadzona sekcja zwłok, która powinna pomóc w wyjaśnieniu sprawy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wkrótce obrodzą, kto już czeka na truskawki? 2 znakomite dodatki zmienią ich smak na lepsze
  2. Z pozoru zwykłe, rodzinne zdjęcie. Pod stołem jednak ukrywa się tragedia matki
  3. Niebezpieczny nowotwór atakujący głównie ludzi młodych. Warto znać jego objawy
  4. Urodziła dziecko, które było w "ciąży". Dzień po porodzie lekarze przeprowadzili cesarskie cięcie
  5. Tadeusz Rydzyk krytykuje obostrzenia dotyczące kościołów. "Dla nas katolików ważniejsze jest zdrowie ducha"
  6. Kiedy będzie można już organizować wesela? Minister zdrowia o obostrzeniach

Następny artykuł