Kobieta popełniła błąd przy użyciu samoopalacza
pixabay.com/Mizianitka
Autor Barbara Bujar - 12 Sierpnia 2020

Kobieta popełniła poważny błąd przy użyciu samoopalacza. Z pewnością nie zapomni go do końca życia

Kobieta chciała dobrze wyglądać na imprezie. W tym celu sięgnęła po samoopalacz, który rozprowadziła po powierzchni swojego ciała. Niestety, nie wszystko poszło po jej myśli. Kiedy się rano obudziła, była przerażona. Otrzymany efekt mocno odbiegał od tego, który chciała uzyskać. Po czasie sama przyznała się do błędu, którego zapewne już nigdy nie popełni.

Kobieta zawsze chce dobrze wyglądać. Szczególnie mocno zależy jej na tym, gdy wychodzi na imprezę lub ma uczestniczyć w innym ważnym wydarzeniu. Sięga wtedy po sprawdzone kosmetyki, które pomogą jej w uzyskaniu odpowiedniego efektu. Problem pojawia się, gdy wybrane produkty nie zostały przez nią wcześniej przetestowane albo sama nie do końca wie, jak powinna ich używać. Takie sytuacje mogą kończyć się różnie. Przykonała się o tym 21-letnia Lucy Regler, która przed imprezą postawiła na samoopalacz.

Pilne ostrzeżenie GIS. Salmonella wykryta w popularnej przyprawie, która gości w prawie każdej kuchniPilne ostrzeżenie GIS. Salmonella wykryta w popularnej przyprawie, która gości w prawie każdej kuchniCzytaj dalej

Kobieta użyła samoopalacza. Rano tego pożałowała

Jak podaje portal popularne.pl, Lucy Regler planowała wyjście na imprezę. Chciała wyglądać olśniewająco, dlatego postanowiła dodać swojej skórze odrobinę blasku i ciemniejszego koloru. W tym celu sięgnęła po samoopalacz, który od razu zaaplikowała na swoje ciało. Pierwszego dnia efekt bardzo ją rozczarował.

Po pierwszym zastosowaniu samoopalacz najzwyczajniej nie zadziałał, a skóra Lucy nadal była blada. Zdeterminowana kobieta postanowiła powtórzyć czynność i po raz kolejny użyła produktu. Tym razem zmiana na skórze była widoczna. Wciąż jednak nie był to oczekiwany rezultat. W trakcie domowego zabiegu Lucy najwyraźniej popełniła poważny błąd.

21-latka miała bladą twarz i stopy, natomiast jej ręce były intensywnie brązowe. Po czasie zorientowała się, dlaczego domowy zabieg upiększający zakończył się niepowodzeniem. Błędem, który popełniła, podzieliła się w sieci z internautami. Ostrzegła ich, by go nie powielali i przy okazji nie szkodzili swojej urodzie.

Dzisiaj grzeje: 1. Minister Zdrowia ostrzega. Czy cała Polska zostanie objęta czerwoną strefą?
2. Niemcy w wielkim pościgu za uciekającym Polakiem. Sceny jak z filmu, wszyscy zdębieli

Okazało się, że Lucy celowo omijała pewne części ciała, ponieważ bo uznała, że różnica na pewno nie będzie aż tak widoczna. Dziewczyna przyznała także, że popełniła jeszcze kilka dodatkowych błędów. Pominęła zrobienie peelingu dzień przed i nawilżenie ciała. Na całe szczęście poradziła sobie z problemem i poszła na wymarzoną imprezę. Przed wyjściem musiała jedynie postarać się o naprawdę porządny makijaż.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niebawem zapadnie kluczowa decyzja dla wielu rodzin. Rząd zapowiedział nowe wytyczne
  2. Czy tym ludziom nie jest wstyd? Zdjęcie znad Morskiego Oka, które mówi więcej, niż tysiąc słów
  3. Gigantyczna pomyłka Ministerstwa Zdrowia. Raport, który zwala z nóg
  4. Chciała tylko wyciągnąć zabawki swojej córki z wody. Tragiczna śmierć 39-latki
  5. Tragiczne wiadomości obiegły media. Nie żyje 230 osób, z każdym dniem ofiar przybywa
  6. Para młoda uciszyła księdza podczas ślubu, żeby rzucić monetą. Goście nie mogli uwierzyć, gdy poznali powód niezwykłego zachowania

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł