kobieta zginęła przez zdradę
fot. pixabay / Ichigo121212
Autor Klaudia Gaicka - 13 Lipca 2020

Kobieta zdradziła męża z miejscowym proboszczem. Mężczyzna nie wytrzymał, sięgnął po broń

Kobieta zdradziła męża z proboszczem. Chociaż oficjalna informacja w tej sprawie nie została ujawniona, wiele wskazuje na to, że właśnie romans kobiety był powodem, dla którego mąż zdecydował się zabić siebie i ją. Ciała dwójki rodziców odnalazła ich 16-letnia córka. Okoliczni mieszkańcy nie mogą uwierzyć w to, co się stało.

Kobieta została zastrzelona po tym, jak mąż dowiedział się o jej zdradzie. Zdrada jest jedną z gorszych zbrodni, jakie możemy zrobić drugiemu człowiekowi. Psychika zranionego męża nie wytrzymała bólu, który sprawiła mu wieść o romansie małżonki. Jacek M. zastrzelił Agnieszkę po tym, jak dowiedział się o jej zdradzie.

Jak podaje portal o2.pl, do tragedii doszło w województwie pomorskim we wsi Krzemieniowo. Podleśniczy zabił swoją żonę i siebie. Motywy swojej zbrodni wyjaśnił w liście, który zostawił na miejscu zbrodni i samobójstwa.

Objawy niedoboru magnezu. Bez niego organizm dosłownie marnieje w oczachObjawy niedoboru magnezu. Bez niego organizm dosłownie marnieje w oczachCzytaj dalej

Kobieta miała potencjalny romans. Mąż nie wytrzymał presji i zastrzelił ją i siebie

16-letnią córkę małżeństwa obudziły strzały. Poszła sprawdzić, co się stało i zamarła. W łazience leżała jej matka, a w sypialni ojciec. Oboje byli w kałużach krwi. Podleśniczy aż trzykrotnie strzelił do swojej żony, a później popełnił samobójstwo. Chociaż list mężczyzny nie został publicznie opublikowany, „Super Express” ujawnił, że Jacek M. zdradza w nim motywy swoich strasznych działań.

Według źródła 36-letnia Agnieszka zdradzała męża z miejscowym proboszczem i właśnie to doprowadziło go do ostateczności. 50-letni Jacek M. miał dowiedzieć się o romansie żony i nie wytrzymać emocji, które nim szargały.

Sprawa jest szokująca, ponieważ kochankiem żony miał być proboszcz parafii pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Czarnem.

Chociaż nikt nie potwierdził oficjalnie, że 36-latka miała romans z duchownym, dodatkowo tę informację potwierdził Fakt. Źródło dotarło do wieści, że już dzień po tragedii proboszcz został odwołany przez Biskupa Polowego gen. bryg. Józefa Guzdka. Mieszkańcy wsi są wstrząśnięci tragedią, która dotknęła rodzinę, a przede wszystkim osieroconą 16-latkę.

Dzisiaj grzeje: 1. Magda Gessler była załamana śmiercią córki. "Gdyby dziecko było w odpowiedniej klinice"

2. Fundusz Medyczny nie powstanie? Komisja Zdrowia nie będzie go rozpatrywać

– Nie układało im się ostatnio, na dodatek Jacek miał problemy w pracy, był bardzo zestresowany. Coś musiało w nim pęknąć. To była dobra rodzina, dobrzy ludzie. Dla nas to ogromny szok. Nikt z nas nie spodziewał się, że ten dobry człowiek będzie zdolny do czegoś tak strasznego – mówią wstrząśnięci mieszkańcy Krzemieniewa dla Fakt.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Właśnie spełnia się przepowiednia Jackowskiego. Jasnowidz wszystko przewidział, co będzie dalej?
  2. TVN traci jedną z największych gwiazd. Znana dziennikarka odchodzi, zaskakująca decyzja już zapadła;
  3. Wiedza, która może uratować życie. Jak odróżnić zwykły pieprzyk od śmiertelnie niebezpiecznego czerniaka?
  4. Pierwsze objawy raka krtani. Niezwykle łatwo pomylić je z innymi chorobami
  5. Ministerstwo Zdrowia komentuje słowa Dudy. Mocne słowa o szczepionkach
  6. Nie zdążyli do kliniki i stało się, na parkingu. Niesamowite nagranie podbija internet

Następny artykuł