Kobieta, która przeżyła 109 lat, zdradziła swój sekret. Według niej mężczyźni skracają życie

Kobieta zdradziła sekret długowieczności
screen z YouTube
Autor Karol Zaborowski14.01.2020

Kobieta, która przeżyła 109 lat, przed śmiercią zdradziła swój sposób na długie życie. Nie da się ukryć, że jej metoda może się nie spodobać zwłaszcza męskiej części społeczeństwa.

Statystyczna kobieta żyje dłużej od statystycznego mężczyzny, jednak osiągnięcie wieku aż 109 lat zawsze będzie robić wrażenie. Wiele osób szuka sposobu na długowieczność i najczęściej wśród takich metod wymienia się zdrowy tryb życia i odpowiednią dietę. Jednak kobieta, która dożyła 109 lat, twierdzi, że tak imponujący wiek zawdzięcza czemuś innemu.

Jessie Gallan została okrzyknięta najstarszą mieszkanką Szkocji. W dniu swoich 109 urodzin kobieta udzieliła wywiadu, w którym zdradziła swój sposób na długowieczność. Choć Jassie regularnie ćwiczyła, to zdrowy tryb życia nie znalazł się na jej liście. Natomiast kobieta podkreśliła istotną rolę kontaktów damsko-męskich, właśnie jako przepis na długowieczność. Choć nie chodziło jej o to, co może nam się wydawać na pierwszy rzut oka.

GIF wycofał z rynku dwa popularne leki. Wielu z nas ma je w swoich domowych apteczkachGIF wycofał z rynku dwa popularne leki. Wielu z nas ma je w swoich domowych apteczkachCzytaj dalej

Kobieta, która przeżyła 109 zdradziła sekret długowieczności

Jessie nigdy nie miała łatwego życia. Wychowywała się w bardzo biednej rodzinie, która mieszkała w dwupokojowym domu. Już zaledwie jako 13-latka wyprowadziła się w domu i całe swoje życie ciężko pracowała. Najpierw na gospodarstwie rolnym, a później w hotelu.

Według osób, które ją poznały, Jessie była bardzo silną, niezależną i wesołą osobą. Nawet jako staruszka starała się zachować dobrą formę i ćwiczyła przynajmniej raz w tygodniu. Jej ulubionym daniem była owsianka i to właśnie ona według kobiety miała zapewnić tak długie życie.

Jednak to nie jedyny sposób na długowieczność, który zdradziła Jessie. Według niej najważniejsze jest to, aby unikać kontaktów z mężczyznami. Mimo że sama wychowywała się z jednym bratem, na którego zawsze mogła liczyć, to zawsze unikała mężczyzn. Jak podaje portal mamadu.pl, Jessie nigdy nie wyszła za mąż i twierdziła, że mężczyźni przynoszą więcej problemów niż korzyści.

- Sekretem długiego życia jest trzymanie się z dala od mężczyzn. Jest z nimi więcej kłopotów, niż są warci - mówiła w wywiadzie dla “Daily Mail”.

Nie da się ukryć, że to dosyć kontrowersyjna teza, która może nie przypaść wszystkim do gustu. Jednak sama Jessie do samego końca była zadowolona z tego, że przez całe życie nie była od nikogo zależna.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jest wolna, nie współżyła z nikim, a zaszła w ciążę. Przypadek, który zdarza się raz na milion
  2. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  3. Skandal podczas 28. finału WOŚP. Zachowanie protestujących oburzyło mieszkańców
  4. Przez tydzień piła wodę po ogórkach kiszonych. Efekty pojawiły się już na drugi dzień
  5. Koktajl, który oczyszcza jelita. Najlepiej pić go przed snem
  6. Wielu Polaków chciało mu pomóc. Niestety, nie żyje Patryk

Następny artykuł