Kobieta, która przytyła w okolicach brzucha, myślała, że jest w ciąży. Diagnoza ujawniła poważny problem
unsplash.com/ Olga Kononenko
Autor - 15 Czerwca 2020

Kobieta była pewna, że jest w ciąży. Okazało się, że cierpi na poważną chorobę

Kobieta, która w ciągu kilku tygodniu zauważalnie przytyła w okolicach brzucha, myślała, że jest w ciąży. Prawdziwa przyczyna zmiany jej wyglądu okazała się jednak zupełnie inna. W trakcie wizyty w szpitalu okazało się, że kobieta ma w okolicach miednicy dwie duże niezidentyfikowane masy.

Kobieta, która od lat bezskutecznie starała się z mężem o dziecko, zauważyła w pewnym momencie, że jej brzuch zaczyna się powiększać. 49-letnia Josephine Clinton miała nadzieję, że po latach niepłodności w końcu zaszła w ciążę.

Gdy brzuch kobiety urósł w ciągu kilku tygodni, za namową przyjaciół postanowiła zrobić test ciążowy. Wynik był jednak negatywny. Okazało się, że przyczyna powiększającego się brzucha była zupełnie inna.

400 milionów dawek szczepionki trafi do Europy. Koncern farmaceutyczny podpisał już umowę400 milionów dawek szczepionki trafi do Europy. Koncern farmaceutyczny podpisał już umowęCzytaj dalej

Kobieta, która przytyła w okolicach brzucha, myślała, że jest w ciąży. Badania ujawniły poważny problem

49-letnia Josephine Clinton była w trakcie odchudzania, gdy zauważyła, że jej brzuch znacznie się powiększa. Zmieniające się ciało wzbudziło jej niepokój. Gdy test nie potwierdził ciąży, Josephine umówiła się na wizytę w szpitalu.

Badanie rezonansem ujawniło zdumiewającą prawdę, Okazało się, że kobieta ma w okolicach miednicy dwie duże niezidentyfikowane masy. Jak podaje portal.abczdrowie.pl, po wykonaniu dalszych badań okazało się, że są to guzy graniczne na jajnikach. Jeden z nich był wielkości jabłka, a drugi grejpfruta. Lekarz uznał, że Josephine miała dużo szczęścia, że tak szybko wykryto u niej problem.

Kobieta przyznała, że początkowo bagatelizowała niepokojące objawy. 49-latka usprawiedliwiała je wzdęciami, zatrzymaniem wody w organizmie, a nawet podejrzeniem zespołu jelita drażliwego. Gdy jednak brzuch wciąż się powiększał, a test ciążowy dał wynik negatywny, kobieta postanowiła udać się do specjalisty.

Dzisiaj grzeje: 1. Ministerstwo Zdrowia wprowadziło nieoczekiwaną zmianę. Od dzisiaj wchodzi w życie

2. Już dziś w Biedronce za 1 złoty zyskasz o wiele więcej. Sieć przygotowuje się na szturm klientów

Dzięki badaniom udało się ustalić, że w jamie brzusznej Clinton zgromadziło się ok. 14 litrów płynu, którego lekarze musieli się pozbyć. Kobieta przeszła też zabieg chirurgicznego usunięcia macicy. Podczas leczenia bardzo schudła i przeszła załamanie wywołane operacją.

Na szczęście już wszystko jest w porządku, a Josephine wraca do zdrowia. Kobieta zwraca się do innych pacjentów, żeby nie ignorowali niepokojących zmian i dbali o swoje ciało.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Andrzej Duda w trasie. Auto SOP uderzyło w pojazd z rodziną z dziećmi
  2. Andrzej Duda odwiedził gwiazdy programu "Rolnik szuka żony". Co tam się wydarzyło?
  3. Dlaczego w Afryce zarejestrowano tak mało przypadków koronawirusa? Według specjalistów, temperatura wcale nie jest kluczowa
  4. Walczyła na pierwszej linii frontu z koronawirusem. Nie żyje pielęgniarka
  5. Najczęściej ignorowane objawy raka. Lekceważenie ich może kosztować życie
  6. Wybory prezydenckie 2020. Gwiazdy polskiego sportu tłumnie poszły do urn (FOTO)

Następny artykuł