sok z ogórków kiszonych
fot. https://pixabay.com/ congerdesign
Autor Natalia Niewczas - 17 Sierpnia 2020

Kobieta przez 7 dni piła sok z kiszonych ogórków. Efekty okazały się porażające

Kobieta odważyła się na przeprowadzenie niecodziennego eksperymentu związanego z dietą. Choć początek był trudny, efekty okazały się zaskakująco pozytywne. Teraz, jak sama twierdzi, codzienną porcję soku z kiszonych ogórków poleciłaby każdemu.

Kobieta zdecydowała się na drobne urozmaicenie swojej diety - przezwyciężyła wewnętrzne opory i zdecydowała się podjąć wyzwanie, jakim było picie soku z ogórków kiszonych. Eksperyment trwał siedem dni. W tym czasie blogerka codziennie wypijała jeden kieliszek niecodziennego napoju. Mimo początkowych oporów udało się jej wytrwać w postanowieniu do końca. Absolutnie nie żałuje, gdyż efekty okazały się wspaniałe.

Pilny apel Ministerstwa Zdrowia. Niepokojące informacje dotyczące weselPilny apel Ministerstwa Zdrowia. Niepokojące informacje dotyczące weselCzytaj dalej

Kobieta pozytywnie zaskoczona efektami eskperymentu


Dzielna kobieta pokonała uprzedzenia i przez tydzień wypijała codzienną porcję soku z kiszonych ogórków. Jest przekonana o pozytywnym wpływie tego napoju na funkcjonowanie jej ciała. Jak twierdzi, jako pierwsze ustąpiły towarzyszące miesiączce nieprzyjemne skurcze.

Jak podaje portal kobieta.onet.pl, po upływie paru dni przyzwyczaiła się do specyficznego smaku napoju i nie miała już problemów z jego spożyciem. Szczególnie zaskakujący jest pozytywny wpływ eksperymentu na ciało kobiety, o jakim jest ona przekonana. Oprócz ustąpienia dokuczliwych skurczów menstruacyjnych blogerka wspomina braku zakwasów po treningu, a także o rozwiązaniu problemu z nieświeżym oddechem. Efekty zadowoliły ją na tyle, że zamierza wprowadzić picie soku z ogórków na stałe do swojej diety.


Wiele osób zapewnia o pozytywnych efektach wynikających z picia soku z kiszonych ogórków. Choć niektórych pomysł spożywania takiej wody może wręcz obrzydzać, w istocie jest ona źródłem wartościowych przeciwutleniaczy. Cenne, zawarte w niej antyoksydanty chronią organizm przed rozwojem groźnych chorób cywilizacyjnych. A to tylko niektóre z powodów, dla których jednak warto dać temu napojowi szansę.

Dzisiaj grzeje: 1. Jej objawy były książkowe. Lekarze nie mogli postawić diagnozy przez ponad dekadę
2. Popularna sieć sklepów wprowadza nowy obowiązek. Bez maseczki niczego ci nie sprzedadzą


Napój pomoże nam zadbać także o dobre nawodnienie organizmu. Podczas gdy oferowane w sklepach napoje izotoniczne często zawierają w składzie sztuczne, potencjalnie szkodliwe dodatki, woda z kiszonych ogórków w naturalny zadba o nasze nawodnienie. Co więcej, nie zawiera cukru, co czyni ją dobrym wyborem dla osób dbających o linię i zdrową dietę.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Seicento rozerwało na pół, silnik aż wypadł do rowu. Jedna osoba nie żyje, dwie walczą o życie
  2. Grób Piotra Woźniaka-Staraka już tak nie wygląda. Dziennikarze udali się na miejsce
  3. Krzysztof Jackowski podzielił się kolejną wizją. Jasnowidz ostrzega przed wielkim zagrożeniem dla Polski
  4. Koronawirus na weselu. Aż 600 osób objętych kwarantanną, jest mocny komentarz Inspektora Sanitarnego
  5. Każdego roku zabija miliony osób na całym świecie. Objawy choroby wieńcowej powinien znać każdy
  6. Nie dbała o siebie przez lata. Po metamorfozie jej uroda zapiera dech w piersiach

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł