sok z ogórków kiszonych
fot. https://pixabay.com/ congerdesign
Autor Natalia Niewczas - 16 Lipca 2020

Kobieta przez 7 dni piła sok z kiszonych ogórków. Efekty przeszły jej najśmielsze oczekiwania

Kobieta odważyła się na przeprowadzenie niecodziennego eksperymentu związanego z dietą. Choć początek był trudny, efekty okazały się zaskakująco pozytywne. Teraz, jak sama twierdzi, codzienną porcję soku z kiszonych ogórków poleciłaby każdemu.

Kobieta zdecydowała się na drobne urozmaicenie swojej diety - przezwyciężyła wewnętrzne opory i zdecydowała się podjąć wyzwanie, jakim było picie soku z ogórków kiszonych. Eksperyment trwał siedem dni. W tym czasie blogerka codziennie wypijała jeden kieliszek niecodziennego napoju. Mimo początkowych oporów udało się jej wytrwać w postanowieniu do końca. Absolutnie nie żałuje, gdyż efekty okazały się wspaniałe.

Przy jego hitach bawiło się wiele pokoleń. Nie żyje legendarny piosenkarzPrzy jego hitach bawiło się wiele pokoleń. Nie żyje legendarny piosenkarzCzytaj dalej


Kobieta pozytywnie zaskoczona efektami eskperymentu


Dzielna kobieta pokonała uprzedzenia i przez tydzień wypijała codzienną porcję soku z kiszonych ogórków. Jest przekonana o pozytywnym wpływie tego napoju na funkcjonowanie jej ciała. Jak twierdzi, jako pierwsze ustąpiły towarzyszące miesiączce nieprzyjemne skurcze.

Jak podaje portal kobieta.onet.pl, po upływie paru dni przyzwyczaiła się do specyficznego smaku napoju i nie miała już problemów z jego spożyciem. Szczególnie zaskakujący jest pozytywny wpływ eksperymentu na ciało kobiety, o jakim jest ona przekonana. Oprócz ustąpienia dokuczliwych skurczów menstruacyjnych blogerka wspomina braku zakwasów po treningu, a także o rozwiązaniu problemu z nieświeżym oddechem. Efekty zadowoliły ją na tyle, że zamierza wprowadzić picie soku z ogórków na stałe do swojej diety.


Wiele osób zapewnia o pozytywnych efektach wynikających z picia soku z kiszonych ogórków. Choć niektórych pomysł spożywania takiej wody może wręcz obrzydzać, w istocie jest ona źródłem wartościowych przeciwutleniaczy. Cenne, zawarte w niej antyoksydanty chronią organizm przed rozwojem groźnych chorób cywilizacyjnych. A to tylko niektóre z powodów, dla których jednak warto dać temu napojowi szansę.

Dzisiaj grzeje: 1. Nagły zwrot akcji, od jutra znika zakaz. Ministerstwo Zdrowia właśnie potwierdziło
2. W listopadzie mogłeś jeszcze kupić za 15 zł. Dziś go sprzedają z 67-krotnym przebiciem
3. Po 500 plus na wakacje nie składasz wniosku, ale też nie dostaniesz ot tak. W systemie jest haczyk


Napój pomoże nam zadbać także o dobre nawodnienie organizmu. Podczas gdy oferowane w sklepach napoje izotoniczne często zawierają w składzie sztuczne, potencjalnie szkodliwe dodatki, woda z kiszonych ogórków w naturalny zadba o nasze nawodnienie. Co więcej, nie zawiera cukru, co czyni ją dobrym wyborem dla osób dbających o linię i zdrową dietę.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Porażające zachowanie kobiety w autobusie. Wszystko się nagrało [wideo]
  2. Do sieci wyciekło nieznane dotąd zdjęcie Agaty Dudy. Internauci dopatrzyli się czegoś dziwnego, chodzi o jeden konkretny szczegół
  3. Wiedza, która może uratować życie. Jak odróżnić zwykły pieprzyk od śmiertelnie niebezpiecznego czerniaka?
  4. Pierwsze objawy raka krtani. Niezwykle łatwo pomylić je z innymi chorobami
  5. Ministerstwo Zdrowia komentuje słowa Dudy. Mocne słowa o szczepionkach
  6. Urodziło im się siwe dziecko. Myśleli, że jest chore. Okazało się wyjątkowe

Następny artykuł