kobieta ukradła dziecko
fot. https://pixabay.com/ Ichigo121212
Autor Klaudia Gaicka - 16 Lipca 2020

Udawała własną ciążę. Kobieta przebrana za pielęgniarkę porwała noworodka

Kobieta z Chin poroniła i nikomu o tym nie powiedziała. Bała się, że jeżeli jej ukochany się o tym dowie, zostawi ją. Z tego powodu postanowiła ukraść dziecko innej kobiety. W stroju pielęgniarki włamała się do szpitala i wyniosła dziecko z porodówki. Zabrała małą dziewczynkę, która spała obok swojej mamy.

Kobieta w stroju pielęgniarki ukradła niemowlę. Wieści z Chin zaszokowały nie tylko lokalne media. Wielu nie dowierza, jak kobieta mogła posunąć się do czegoś takiego. Jak twierdzi, zrobiła to z miłości do kochanka, ponieważ poroniła ich dziecko.

Jak podaje portal Parenting.pl, do niesłuchanych zdarzeń doszło w okręgu Huishui w prowincji Guizhou w południowo-zachodnich Chinach. Kobieta, która wcześniej twierdziła, że jest w ciąży, prawie porwała noworodka z porodówki.

Bliscy żegnali kobietę przed pogrzebem. Nagle zadzwonił jej lekarz, wszyscy pobledli, gdy usłyszeli, co ma do powiedzeniaBliscy żegnali kobietę przed pogrzebem. Nagle zadzwonił jej lekarz, wszyscy pobledli, gdy usłyszeli, co ma do powiedzeniaCzytaj dalej

Kobieta ukradła dziecko ze szpitala

Funkcjonariusze lokalnej policji zatrzymali Li, która twierdzi, że do tego haniebnego czynu popchnęła ją miłość do partnera. Jak się okazuje, kobieta była w ciąży, ale poroniła. Jej kochanek o niczym nie wiedział, ponieważ Li wciąż udawała przed nim, że jest w ciąży.

Jak podaje źródło, kobieta bała się, że mężczyzna opuści ją, jak tylko dowie się, że straciła ich dziecko. Jej tłumaczenia, że robiła to “z miłości” przyprawiają o dreszcze, zwłaszcza jak wyobrazimy sobie kobietę planująca kradzież noworodka.

Chińskie media nie zostawiły na kobiecie suchej nitki i określiły jej zachowanie jako “bezczelne”. W skrócie opisując, kobieta przebrała się w strój pielęgniarki, udała się na porodówkę i weszła do pokoju, w którym spało 10 świeżo upieczonych mam.

Obok jednej z kobiet w sali spała jej córeczka. Kobieta nic nie robiąc sobie z obecności matki, pochwyciła jej córeczkę i udała się w kierunku wyjścia ze szpitala.

- Obudziłam się i mojej córki nie było - relacjonowała później Chen podczas rozmowy z lokalnymi mediami.

Całe szczęście nie wszystkie kobiety spały. Jedna z nich dostrzegła działania podrabianej pielęgniarki.

Dzisiaj grzeje: 1. Matka włożyła swoje dziecko do pieca. Chwilę później poszła z chłopakiem bawić się na wesele

2. Kontrole w polskich domach, do ciebie też mogą zapukać i nałożyć prawie 700 zł kary. Bezpieczne tylko kilka grup

- Zastanawiałam się, dlaczego mi nie powiedziała, ale myślała, że ta kobieta jest prawdziwą pielęgniarką [...] Podejrzana rzeczywiście chciała zabrać jej dziecko, ale nie udało się, ponieważ się obudziła. Właśnie wtedy zdecydowała się wziąć moją córkę - wyjaśnia.

Całe szczęście dziewczynkę udało się odzyskać. Li wynajęła pokój zaledwie 300 m. od szpitala, z którego porwała dziewczynkę. Kobieta stanęła przed sądem i została skazana na 22 miesiące więzienia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uważajcie na swoje dzieci. Wydano pilny komunikat ostrzegający przed niebezpieczną substancją
  2. Kinga Duda w poważnych tarapatach? Upubliczniono korespondencję. Co teraz zrobi?;
  3. Wiedza, która może uratować życie. Jak odróżnić zwykły pieprzyk od śmiertelnie niebezpiecznego czerniaka?
  4. Pierwsze objawy raka krtani. Niezwykle łatwo pomylić je z innymi chorobami
  5. Ministerstwo Zdrowia komentuje słowa Dudy. Mocne słowa o szczepionkach
  6. Wreszcie ustalili, kto otrzyma bon turystyczny. Sejmowa komisja rozpatrzyła poprawki Senatu

Następny artykuł