Kobieta nie jest w ciąży, a mimo to wciąż rośnie jej brzuch
youtube.com/NYOOOZ TV
Autor Barbara Bujar - 16 Października 2020

Od 2 lat brzuch kobiety ciągle rośnie, ale nie przez ciążę ani łakomstwo. Wstrząsająca diagnoza

Przypadek 36-letniej kobiety zaskoczył nawet lekarzy. Matka dwójki dzieci, która nie zaszła w kolejną ciążę, zmaga się z nietypowym i bardzo uciążliwym problemem. Jej brzuch stale rośnie i z dnia na dzień powoduje coraz większe trudności w normalnym funkcjonowaniu. Przez długi czas nikt nie wiedział, dlaczego tak się dzieje. W końcu specjaliści postawili diagnozę.

Kobieta, której historię opisał Newsner, jest młodą matką dwójki dzieci. 36-latka ma syna i córkę. Mimo że oboje są dla niej najważniejsi na świecie, nie może w pełni poświęcać się opiece nad nimi. W tej i w innych codziennych czynnościach przeszkadza jej ogromny brzuch, który z biegiem czasu tylko zwiększa swój rozmiar. Bezsilna kobieta chciałaby raz na zawsze pozbyć się uciążliwego i bolesnego problemu.

Pilne ostrzeżenie przed mięsem z Biedronki. Natychmiast pozbądź się konkretnej partii, wykryto SalmonellęPilne ostrzeżenie przed mięsem z Biedronki. Natychmiast pozbądź się konkretnej partii, wykryto SalmonellęCzytaj dalej

Brzuch kobiety cały czas się powiększa. Lekarze długo nie znali przyczyny

Jak ustalił serwis, brzuch 36-letniej Huang Guoxian, która mieszka na jednej z wiejskich prowincji Guizhou w Chinach, puchnie już od około dwóch lat. Przypadłość doprowadziła kobietę do stanu, w którym nie potrafi swobodnie się poruszać. Jak sama twierdzi, jej brzuch waży aż 20 kilogramów. Niestety, pomimo żadnej diety nie maleje. Chudną tylko pozostałe części jej ciała.

Kiedy problemy młodej Chinki dopiero się zaczęły, wszyscy myśleli, że ta spodziewa się dziecka. Z biegiem czasu wyglądała, jakby była już w zaawansowanej ciąży. Lekarze jednak całkowicie wykluczali taką możliwość. Za każdym razem głowili się i szukali przyczyny niecodziennego zjawiska. Mimo wielu starań nie potrafili jej znaleźć.

Ogromny brzuch Huang w końcu zaczął przeszkadzać jej w codziennym życiu. Kobieta prosiła dziadków o pomoc w opiece nad dziećmi, ponieważ jej mąż pracował poza domem. Miała także problem ze snem, utrzymywaniem się na nogach, jedzeniem, a także oddychaniem. Kolejni lekarze niestety rozkładali jedynie ręce. Pewnego dnia nastąpił jednak przełom. 36-latka poznała prawdopodobną przyczynę swojej dolegliwości.

Specjaliści, którzy dokładnie przeanalizowali wyniki badań kobiety, wykryli w jej organizmie niejedno schorzenie. Okazało się, że Huang cierpi między innymi z powodu raka jajnika oraz marskości wątroby. Dodatkowo w jej klatce piersiowej i jamie brzusznej dochodzi do nadmiernego gromadzenia się płynu. Według lekarzy to właśnie doprowadzało przez lata do powiększającej się opuchlizny.

Dzisiaj grzeje: 1.Lekarze biją na alarm. Podobne objawy zdradzają, że mogłeś mieć koronawirusa, trzeba wiedzieć
2.Sony zaprezentowało interfejs dla graczy w PS5. Innowacje widać gołym okiem
3.Nowy objaw koronawirusa. Dotyka wyłącznie mężczyzn, chodzi o miejsca intymne

10-latka nagle przewróciła się i zmarła. Mama dziewczynki apeluje do wszystkich rodziców, tragedii można było uniknąć10-latka nagle przewróciła się i zmarła. Mama dziewczynki apeluje do wszystkich rodziców, tragedii można było uniknąćCzytaj dalej

W związku z postawioną diagnozą medycy podjęli się operacji usunięcia płynu z organizmu pacjentki. Niestety, niedługo po zabiegu problem powrócił. Wtedy w głowie innego lekarza narodziła się myśl, że za problemy Huang może odpowiadać guz. Na operację, która pomoże kobiecie wrócić do zdrowia, potrzeba jednak 4 241 dolarów, co w przeliczeniu szacuje się na 16 000 złotych.

Gdzie najłatwiej zarazić się koronawirusem? Eksperyment amerykańskich naukowców nie pozostawia złudzeńGdzie najłatwiej zarazić się koronawirusem? Eksperyment amerykańskich naukowców nie pozostawia złudzeńCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Będzie godzina policyjna. Odważna decyzja rządu. Nowe obostrzenia za granicą to za mało
  2. Wystarczy, że ktoś z rodziny ci przeleje pieniądze, wtedy możesz skończyć z podatkiem. Na szczęście da się go uniknąć
  3. Lekarze biją na alarm. Potrzebne są natychmiastowe kroki
  4. Śmierć dwóch nauczycieli wstrząsnęła Polską. Pedagodzy obawiają się o swoje życie
  5. Zarażona kobieta uciekła ze szpitala. Wysłano za nią policję
  6. Jeden powód sprawił, że porzuciła go matka. Ojciec zapewnił chłopcu kochającą rodzinę, łzy napływają do oczu

Następny artykuł