Kobieta wykonała zdjęcie synkowi
fot. pixabay.com/Free-Photos
Autor Karol Zaborowski - 17 Maja 2020

Kobieta sfotografowała swojego synka. Zwykłe zdjęcie pomogło postawić porażającą diagnozę

Kobieta po wywołaniu zdjęcia swojego 4-miesięcznego synka zauważyła na nim pewien tajemniczy szczegół, który początkowo zbagatelizowała. Nie miała wtedy jeszcze pojęcia, że jest to objaw niezwykle rzadkiego nowotworu.

Pochodząca z Wielkiej Brytanii kobieta zrobiła swojemu synkowi z pozoru zwykłe zdjęcie. Jednak dostrzegła na nim pewien szczegół, który wzbudził u niej niepokój. Na wielu fotografiach można zobaczyć, jak osoby uwiecznione na zdjęciu mają czerwone oczy. Jednak w tym wypadku oko chłopca miało złoty kolor.

Mama 4-miesięcznego chłopca początkowo zbagatelizowała ten szczegół, ale w momencie, gdy to samo zjawisko pojawiło się na innych fotografiach, postanowiła powiadomić o tym lekarza podczas najbliższej wizyty. Gdyby nie to, z chłopcem mogłoby być o wiele gorzej.

Myśleli, że to zwykła grypa. Ich małżeństwo trwało zaledwie 72 godzinyMyśleli, że to zwykła grypa. Ich małżeństwo trwało zaledwie 72 godzinyCzytaj dalej

Kobieta dostrzegła nowotwór na zdjęciu

Jak podaje portal O2.pl, obserwacja małego Franka trwała aż 8 miesięcy, jednak po wykonaniu wszystkich niezbędnych badań udało się w końcu postawić odpowiednią diagnozę.

Okazało się, że synek 22-letniej Lauren Barke cierpi na niezwykle rzadki i złośliwy nowotwór oka nazywany siatkówczakiem obustronnym. Chcąc uratować życie i wzrok chłopca, niezbędne było podjęcie natychmiastowego leczenia.

Mimo swojego młodego wieku mały Franki przeszedł leczenie laserowe, chemioterapię i krioterapię. Niestety mimo podjętej terapii wciąż istnieje ryzyko, że chłopiec straci wzrok. Możliwe też, że niezbędne będzie usunięcie jego gałki ocznej, jeżeli rak nadal będzie się w niej rozwijał.

Dzisiaj grzeje: 1.Objawy niedoboru witaminy E. Jej brak odbija się na całym organizmie

2. Nie żyje uwielbiany aktor najlepszych seriali z TVP, TVN i Polsatu. Córka przekazała tragiczne informacje

- Strasznym faktem jest to, że rak jest w jego obu oczach. Oczywiście jest to okropna sytuacja, ale można to zaakceptować, ponieważ nadal będzie mógł widzieć prawym okiem, jeśli lewe zostanie usunięte. Perspektywa posiadania niewidomego dziecka to coś, o czym nie chcę myśleć - powiedziała Lauren Barker cytowana przez "Metro".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przed pójściem spać nałóż miód na liść kapusty. Spodziewaj się ogromnego efektu
  2. Krzyki 35-letniej kobiety słychać było całą noc. Nikt jej nie pomógł, doszło do tragedii
  3. Normy przekroczone ponad 40 razy. Rakotwórcza substancja w kaszach jaglanych
  4. Jeden z pierwszych objawów raka płuc. Wystarczy spojrzeć na swoje palce
  5. Przez tydzień piła koktajl z kurkumy. Efekty okazały się powalające
  6. Rekordzista dostaje 22,4 tys. zł emerytury. Prezes ZUS ujawnia sposób na ogromne świadczenie

Następny artykuł