kobieta piła kurkumę
unsplash FOODISM360
Autor Klaudia Gaicka - 17 Września 2020

Kobieta przez tydzień piła wyciąg z kurkumy. Efekty okazały się zaskakujące

Kobieta zdecydowała się na odważny krok. Zbilansowany sposób żywienia jest jednym z elementarnych sposobów na życie w zdrowiu i szczęściu, ona jednak poszła w tym kierunku jeszcze dalej. Wiele różnych źródeł wychwala prozdrowotne właściwości kurkumy. Efekty były niesamowite.

Kobieta zdecydowała się na niecodzienny krok, aby zadbać o zdrowie. Niestety w dzisiejszych czasach często brakuje nam sił na dbanie o swoją dietę. Zbilansowany sposób żywienia jest jednym z elementarnych sposobów na życie w zdrowiu i szczęściu.

Historię ciekawej wariacji żywieniowej młodej amerykańskiej dziennikarki opublikował serwis internetowy Wp.pl. Kobieta zdecydowała się na odważny krok, który jednak bardzo się jej opłacić. Wiele różnych źródeł aż huczy od prozdrowotnych właściwości kurkumy. Uwielbiają ją zwolennicy medycyny naturalnej oraz lekarze. W dodatku korzeń kurkumy jest nie tylko zdrowy, ale również smaczny. Potrafi niesamowicie wzbogacić ogromną ilość dań najróżniejszego rodzaju.

Zjadła posiłek i chwilę później już nie żyła. Podobnych przypadków są tysiąceZjadła posiłek i chwilę później już nie żyła. Podobnych przypadków są tysiąceCzytaj dalej

Kobieta postanowiła pić esencję z kurkumy. Efekty ją zaskoczyły

Dziennikarka amerykańskiego portalu „PopSugar" Gina Florio wpadła na ciekawy pomysł. Kobieta postanowiła przez tydzień pić esencję z kurkumy. Jak sama pisze, ten okres był dla niej męką i błogosławieństwem jednocześnie.

– Przez pierwsze dni nie czułam zbyt wiele, ale mniej więcej w połowie tygodnia zauważyłam zmianę w trawieniu. Biegałam do łazienki dwa, trzy razy dziennie. Mówiąc wprost, stałam się robotem do robienia kupy – relacjonuje Gina Florio.

Początkowo Gina wiedziała jedynie tyle, że kurkuma działa przeciwzapalnie, poprawia trawienie, łagodzi bóle stawów i zapobiega chorobom serca. Jej faktyczne efekty przerosły jej najśmielsze oczekiwania. Niestety samo picie mikstury było bardzo trudne.

- Ledwo znosiłam smak shotów. Kurkuma sama w sobie jest mocno wyczuwalna, a jeśli dodać do tego pieprz i wodę kokosową, otrzyma się naprawdę oryginalną mieszankę. Z tego powodu jestem niemal pewna, że więcej nie wezmę kurkumy do ust – zapewnia kobieta.

To, co okazało się na pewno błędem, to picie mieszanki na pusty żołądek. Zdecydowanie lepiej coś wcześniej zjeść.

– Budziłam się w nocy i skręcało mnie z bólu. Przechodziło, dopiero kiedy się najadłam – pisze.

Pomimo tych wszystkich negatywnych aspektów eksperymentów kobieta nie żałuje, że spróbowała. Pod koniec tygodnia poczuła ogromną energię. Kurkuma zaczęła mieć działanie pobudzające.

– Wcześniej czytałam, że zwiększa poziom serotoniny i dopaminy w mózgu, więc pewnie właśnie tego doświadczyłam – ocenia Gina.

Dzisiaj grzeje: 1. Już jutro wchodzi w życie nowy zakaz. Dotknie wiele osób
2.Mnóstwo Polaków może się załapać na dodatkowe 1500 zł miesięcznie. Warunki są proste
3. Porażająca wiadomość obiegła media. Nie żyje Bill Gates Senior

Dodatkowo mikstura sprawiała, że kobieta dużo szybciej zaczęła widzieć efekty codziennych treningów.

- Wydawało mi się, moje mięśnie rosły i wzmacniały się w mgnieniu oka. Co za kosmos! – relacjonuje.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje polska dziennikarka, media właśnie poinformowały o nagłej śmierci. Tysiące Polaków w rozpaczy
  2. Oto, jak Hubert Urbański kończy sezon. Wyznał smutną prawdę, współczujemy
  3. Niepokojące objawy u niemowlaka. Nie wolno ich bagatelizować
  4. Ile ofiar koronawirusa nie miało chorób współistniejących. Niepokojące dane
  5. Wykorzystują lukę, aby obejść obostrzenia. Nowe maseczki stają się coraz bardziej popularne
  6. Polsat ostrzegł wszystkich Polaków. Po ich zjedzeniu mogą wystąpić objawy, wtedy pilnie musisz udać się do lekarza

Następny artykuł