kobieta z nietypowym nałogiem
youtube.com/tlc uk
Autor Natalia Niewczas - 20 Września 2020

Każdego dnia pije kilkanaście łyżeczek benzyny. Niecodzienny nałóg mocno odbił się na jej zdrowiu

Kobieta zdecydowała się na udział w telewizyjnym programie, dzięki czemu zapoznała widzów z całego świata ze swoim nietypowym uzależnieniem. Choć trudno w to uwierzyć, Shannon nie może odmówić sobie codziennego spożywania benzyny. Lekarze patrzą na jej przypadek niemal przez palce - o uszkodzeniach, jakie mieszanina wywołuje w ciele młodej kobiety, aż strach pomyśleć.

Kobieta nie potrafi przestać - każdego dnia dobrowolnie serwuje sobie dawkę 12 łyżeczek benzyny. Jak mówi, uzależnił ją słodko-cierpki smak substancji. Dla Shannon to już rytuał, który, jak twierdzi, czyni ją szczęśliwą.

Nowa epidemia w Chinach. Choroba wydostała się z fabryki farmaceutycznejNowa epidemia w Chinach. Choroba wydostała się z fabryki farmaceutycznejCzytaj dalej

Kobieta każdego dnia niszczy swój organizm od środka

Historię młodej kobiety rozsławił jej udział w programie “Moje paranoje” (ang. My Strange Addiction), emitowany na antenie kanału telewizyjnego TLC. Każdy odcinek zapoznaje widza z osobą dotkniętą zaburzeniami natury psychicznej (na przykład obsesyjno-kompulsywnymi). Shannon cierpi na tak zwane “łaknienie spaczone”.

Łaknienie spaczone to zaburzenie psychiczne polegające na spożywaniu substancji niejadalnych, co często niezwykle negatywnie odbija się na zdrowiu pacjentów. Jak wierzą lekarze, właśnie z tym problemem zmaga się Shannon. Choć kobieta jest świadoma możliwych skutków ubocznych nałogu, nie jest w stanie go porzucić.

Dzisiaj grzeje: 1. Wydano nowe zalecenia dotyczące koronawirusa. Kogo dotyczą?
2.Już niebawem blisko 2 tys. Polaków otrzyma specjalne wezwania. Powód będzie zaskoczeniem
3.Naukowcy z Czech stwierdzili nowy objaw koronawirusa. Bardzo łatwo pomylić go z innymi chorobami

Według doniesień portalu webniusy.com w organizmie Shannon dochodzi do zagrażających zdrowiu zmian. Wątroba kobiety jest powiększona, lekarze rozpoznali u niej zmniejszoną wrażliwość na bodźce. Jedna z biorących udział w programie specjalistek stwierdziła, że jej zdaniem już teraz żaden z układów w ciele młodej kobiety nie funkcjonuje tak, jak powinien. Nadzieją na powstrzymanie destrukcyjnego nałogu jest dla Shannon terapia - jeżeli jej nie podejmie, może ziścić się najgorszy z możliwych scenariuszy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramatyczna wiadomość od TVP. Akcja na południu polski trwała całą noc
  2. Ludzie zatrzymywali auta by zobaczyć "UFO". Tysiące nagrań zalało internet [wideo]
  3. Papież Franciszek ma bardzo pilny apel do lekarzy. Prosi ich, aby pamiętali o jednej, arcyważnej rzeczy
  4. Niszczy tarczycę po cichu. Objawów tej choroby nie wolno ignorować
  5. Jak odróżnić COVID-19 od innych chorób? Zdaniem ekspertów istotna jest kolejność występowania objawów
  6. Przeziębienie zniknie szybciej niż się pojawiło, najlepszy pod słońcem syrop z owoców bzu. Smakuje rewelacyjnie, spróbuj dodać do herbaty

Następny artykuł