Kobieta pojechała odebrać ciało zmarłego ojca do szpitala. Widok, który zastała na miejscu, nie mieści się w głowie

Kobieta szukała ojca wśród zmarłych
pixabay.com/ivabalk
Autor Barbara Bujar21.11.2020

Ojciec 37-letniej kobiety przez całe życie pracował jako lekarz. W ciągu ostatnich tygodni był jednym z tych, którzy walczyli na pierwszej linii frontu w Samarze. Niestety, w jego przypadku koronawirus SARS-CoV-2 okazał się śmiertelny. Kiedy mężczyzna zmarł, córka musiał szukać jego ciała wśród innych zwłok.

Historia 37-letniej kobiety ujrzała światło dziennie dzięki mediom społecznościowym. Olga Kagarlitskaja ze szczegółami opisała w nich, jak czuła się po śmierci swojego ojca. Mężczyzna zmarł wskutek zakażenia się koronawirusem.

Podejrzewasz u kogoś udar? Poproś o wykonanie 3 prostych zadań, jeśli nie podoła, szybko wezwij pomocPodejrzewasz u kogoś udar? Poproś o wykonanie 3 prostych zadań, jeśli nie podoła, szybko wezwij pomocCzytaj dalej

37-letnia kobieta straciła ojca. Musiała szukać jego ciała

Jak donosi serwis popularne.pl, Olga Kagarlitskaja jest rosyjską modelką i miss Samary z 2005 roku. W ostatnim czasie odłożyła jednak obowiązki zawodowe i skupiła się na życiu prywatnym. Jej ojciec, który całe życie pracował jako lekarz, zmarł przez koronawirusa.

Mężczyzna pracował w Samarze – jeździł karetką i opiekował się chorymi na COVID-19. Pewnego dnia sam został zakażony. W związku z tym, że jego stan szybko zaczął się pogarszać, po dwóch dniach trafił do szpitala. Zmarł 9 listopada, po dwutygodniowej walce z chorobą.

Po śmierci ojca zrozpaczona Olga chciała odebrać jego ciało i zorganizować pogrzeb. Niestety, nie wszystko było takie proste. Oburzona kobieta nagrała i sfotografowała to, z czym musiała się zmierzyć. W mediach społecznościowych widać, jak potraktowano zmarłych w szpitalu.

- Oficjalnie mówią, że w Samarze zmarło siedem osób. Tu mamy o wiele więcej zwłok – przekazała Olga.

Zwłoki na zwłokach, ciało obok ciała – to ujrzała kobieta, gdy weszła do jednego z pomieszczeń szpitalnych. To właśnie między innymi zmarłymi Olga musiała szukać ciała swojego ojca. Nie musiała, ale chciała. Chciała, by miał piękny pogrzeb.

Według danych Onetu liczba zgonów i zakażeń w Rosji cały czas rośnie. Do tej pory potwierdzono tam około 2 mln osób z COVID-19 i blisko 33 tys. ofiar śmiertelnych.

Dzisiaj grzeje:

1.Minister zdrowia przerwał milczenie. Wyjawił, jak w tym roku będzie wyglądać Boże Narodzenie
2.Wstrząsająca relacja lekarza. Zdradza, co dzieje się w szpitalu, "jeszcze pójdziemy siedzieć"
3.Objawy chorej wątroby widoczne gołym okiem. Pod żadnym pozorem ich nie lekceważcie

Ferie zimowe zostaną wydłużone? Padł konkretny pomysłFerie zimowe zostaną wydłużone? Padł konkretny pomysłCzytaj dalej

W Polsce sytuacja wciąż także jest poważna. Od początku pandemii zachorowało już 843 475 osób. Zmarło też 13 288 pacjentów. W sobotę 21 listopada Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych 24 213 przypadkach koronawirusa.

- Mamy 24 213 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem z województw: mazowieckiego (3086), wielkopolskiego (2525), śląskiego (2263), małopolskiego (2213), dolnośląskiego (1792), pomorskiego (1715), lubelskiego (1600), łódzkiego (1563), kujawsko-pomorskiego (1257), warmińsko-mazurskiego (1191), zachodniopomorskiego (1101), podlaskiego (927), podkarpackiego (872), świętokrzyskiego (760), opolskiego (703), lubuskiego (645). Z powodu COVID-19 zmarło 115 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 459 osób – przekazało MZ na Twitterze.

Objawy chorej wątroby widoczne gołym okiem. Pod żadnym pozorem ich nie lekceważcieObjawy chorej wątroby widoczne gołym okiem. Pod żadnym pozorem ich nie lekceważcieCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Ogromne oburzenie po słowach premiera. Padły ostre słowa z Zakopanego. Wszystko przez ferie
  2. Oburzająca wpadka Google Maps. Chodzi o pomnik Jana Pawła II w polskiej miejscowości, mieszkańcy są wściekli
  3. Uwaga TVN: Dramatyczne nagranie ze szpitala w Poznaniu. Pacjent ujawnił drastyczne sceny
  4. 4-latek stracił oboje rodziców. Zabrała ich ta sama choroba
  5. Pielęgniarka wyznała porażającą prawdę. Jakie były ostatnie słowa zarażonych osób, które nie wierzyły w epidemię?
  6. Husky każdego dnia wymyka się z domu. Kiedy właściciel zrozumiał, gdzie ucieka, serce zabiło mu mocniej
  7. Poszła odebrać ciało zmarłego ojca ze szpitala. Kiedy otworzyła drzwi, przeżyła wstrząs. Porażający widok zapamięta na zawsze

Następny artykuł