Kobieta udusiła swoją córkę
fot. pixabay.com/Wodnik
Autor Barbara Bujar - 24 Maja 2020

Tragedia w polskim mieście. Najpierw udusiła córkę, a potem chciała odebrać sobie życie

Kobieta udusiła swoją pięcioletnią córkę. Po morderstwie chciała popełnić samobójstwo, dlatego podcięła sobie żyły. Nikt nie wie, dlaczego doszło do tak wielkiej tragedii. Sprawę bada policja.

Martwą dziewczynkę znalazła babcia, kiedy w czwartek rano weszła do jej pokoju. Obok Julki siedziała jej mama z podciętymi żyłami. To olbrzymia tragedia, której nikt nie potrafi wytłumaczyć. Sąsiedzi i znajomi rodziny tłumaczą, że kobieta całym sercem kochała swoje dziecko.

- Monika bardzo kochała Julkę, była oczkiem w jej głowie. Nie mogę uwierzyć w to, co się stało. Znamy się od dziecka i jestem pewna, że coś musiało się wydarzyć w jej życiu, że posunęła się do takiej tragedii – słowa koleżanki kobiety przytacza portal popularne.pl

Światowej sławy sportowiec krytykuje lekarza na antenie TVP. Światowej sławy sportowiec krytykuje lekarza na antenie TVP. "Chyba pan się ośmiesza”Czytaj dalej

Kobieta zabiła swoje ukochane dziecko, nikt nie wie dlaczego

Tragedia wydarzyła się w Zagórzu pod Chrzanowem. Jak podaje popularne.pl, w czwartek 21 maja 41-letnia kobieta przytuliła swoją śpiącą córkę. Jej uścisk był tak długi i mocny, że doprowadził do uduszenia się dziecka. Po tym dramatycznym czynie postanowiła podciąc sobie żyły. Zwłoki Julki i jej zakrwawioną mamę znalazła babcia dziewczynki. Przerażona odkryciem kobieta zaczęła krzyczeć. Policję wezwał sąsiad, który usłyszał jej wołanie.

- Mężczyzna, który mieszka z rodziną piętro wyżej nad tymi trzema kobietami, zaalarmowany krzykiem babci, zbiegł na pomoc i zadzwonił na numer 112. Matka była ranna, została zabrana do szpitala. Jej zdrowiu i życiu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo. Przebywa aktualnie na obserwacji psychiatrycznej w szpitalu w Chrzanowie. Nie wiadomo, kiedy będzie można ją przesłuchać. - komentuje rzecznik Małopolskiej Policji Sebastian Gleń.

Dzisiaj grzeje: 1. Lekarze nie dawali mu praktycznie żadnych szans. Do szpitala trafił 16-latek ze strzałą w głowie

2. Krzysztof Rutkowski walczył o życie do samego końca, nowotwór okazał się nie do pokonania. Śmierć gwiazdora disco polo przed czterema laty poruszyła wielu Polaków

Na ten moment matka Julki jest w bardzo złym stanie psychicznym. Wyjaśnianie sprawy policja rozpoczęła więc od przesłuchania sąsiadów i znajomych. Wszyscy twierdzą jednak, że w rodzinie nie działo się nic złego. Według nich rodzina była zżyta ze sobą i zawsze się wspierała.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uwielbiasz truskawki i zamierzasz je kupować? Nie daj się oszukać, wiele sklepów wprowadza klientów w błąd, okropne
  2. Lidl znów pokonał konkurencję. Teraz kupisz hit nadchodzącego lata w śmiesznie niskiej cenie
  3. Gwiazda "Pierwszej miłości" została pogryziona przez psa, którego przygarnęła ze schroniska. Niemal nie straciła oka
  4. 26 latka trafiła do szpitala z kołataniem serca. Przyczyna jej stanu zdrowia wprawiła wszystkich w osłupienie
  5. Pierwsze objawy guza mózgu. Gdy się pojawią, trzeba działać szybko
  6. Niepokojące wieści z USA. Administracja Donalda Trumpa rozważa testy broni nuklearnej, pierwszy raz od 28 lat

Następny artykuł